REKLAMA

Targówek

kronika policyjna »

 

Wyrodna matka z Bródna zatrzymana. Znęcała się nad córeczką

  21 marca 2024

alt='Wyrodna matka z Bródna zatrzymana. Znęcała się nad córeczką'
źródło: KRP VI

Krzyki, wyzwiska, szarpanie, popychanie - takie zachowania 38-letniej mieszkanki Bródna wobec jej 2-letniej córeczki nie mogły ujść jej na sucho. I nie uszły. Dzięki wspólnym działaniom policji i pracowników socjalnych, dziewczynka trafiła pod opiekę swojego taty.

REKLAMA

Do policjantów z Chodeckiej dotarła niepokojąca informacja o mieszkance ulicy Rembielińskiej, która miała znęcać się nad dzieckiem. Zgłoszenie pochodziło od pracownika socjalnego, który sprawował nadzór nad rodziną. W sprawę zaangażowany był również były partner kobiety oraz dzielnicowa.

Interwencja na ulicy Rembielińskiej

- Dwulatka została przekazana swojemu ojcu, który zobowiązał się do opieki nad nią. Policjanci zatrzymali 38-letnią matkę i założyli tzw. "niebieską kartę" - wyjaśnia komisarz Paulina Onyszko.

- Zeznania świadków wskazywały, że zatrzymana znęcała się psychicznie i fizycznie nad córeczką. Taki zarzut kobieta usłyszała w komisariacie przy ulicy Chodeckiej - dodaje policjantka. Za stosowanie przemocy wobec swojej córki grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

JR

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Kocur

21.03.2024 11:51

"taty", a nie "męża". Kompletny brak kontekstu w tym artykule. Tzn, że nie byli nigdy małżeństwem? Byli ale się rozwiedli i sąd OCZYWIŚCIE przyznał opiekę matce? Czy może są małżeństwem? Na jaki ciul pisać art, z którego absolutnie nic nie wynika i poprzez kontekst nie daje absolutnie żadnej wartości dodanej, przez potencjalne wyciągnięcie wniosków, bądź obrazujące potencjalny problem społeczny o szerszym zasięgu?

# AniaZ Parku

24.03.2024 09:07

Wyrażenie "były partner" sugeruje, że mogli nie być małżeństwem. Z tego, co pamiętam- konkubinat w tym kraju nie jest już zakazany... Czy, jak bardziej pasuje do twojego nicka - życie na kocią łapę.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024