Policja szuka "człowieka-piksela". Ukradł telefon za kilka tysięcy
18 stycznia 2023
Policjanci z komisariatu na warszawskim Tarchominie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu o wartości prawie 7 tys. zł, do której doszło w Galerii Północnej. Pomóc w znalezieniu złodzieja mają niewyraźne zdjęcia z monitoringu.
Do kradzieży telefonu doszło w Galerii Północnej 16 grudnia. Bezpośredni związek z przestępstwem może mieć mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy.
Kradzież telefonu w Warszawie
"Jeśli masz jakiekolwiek informacje na jego temat, skontaktuj się policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej.
Annopol i jego czarna legenda. Zasłużona?
Annopol to dziś część Białołęki, w której znajdują się fabryki i magazyny. Jednak jeszcze pod koniec lat sześćdziesiątych dogorywało tu osiedle przedwojennych baraków, w których za sanacji mieszkali eksmitowani z mieszkań bezrobotni. Prasa rozpisywała się, że mieszka tu najgorszy element: złodzieje, pijacy, prostytutki i wyrokowcy. Mieszkańcy baraków bronili się, że osiedle było czyste a każdy każdemu mówił "dzień dobry". Po Annopolu została tylko nazwa pętli tramwajowej, ulicy oraz... czarna legenda dzielnicy wyklętej.
Gwarantujemy anonimowość!" - apeluje białołęcka policja.
Z zabezpieczonego monitoringu wynika, że mężczyzna podejrzewany o kradzież jest szczupły, ma około 175 wzrostu i ciemne włosy. Ubrany był w czarną kurtkę do kolan i dżinsy. Jeśli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z policjantami pod adresem mailowym kp-bialoleka.wk@ksp.policja.gov.pl
(jok)
.









































