REKLAMA

norblin 02 1norblin 02 2norblin 02 0
Wola

wypadki »

 

Groźny pożar na parkingu Wola Parku. Właściciel poszedł na zakupy

  14 grudnia 2021

alt='Groźny pożar na parkingu Wola Parku. Właściciel poszedł na zakupy'
TuStolica.pl

Dziś (14 grudnia) na parkingu obok popularnej galerii handlowej wybuchł pożar. Płonął samochód osobowy.

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Po godz. 13:00 na parking centrum handlowego przy Górczewskiej przyjechały cztery zastępy straży pożarnej. Na miejscu zjawiła się też policja. To bardzo niebezpieczne przejście. Będą światła To bardzo niebezpieczne przejście. Będą światła Przy przystankach "Młynarska" na ul. Leszno przejścia dla pieszych przez obie jezdnie zostaną wyposażone w sygnalizację świetlną. Inwestycja jest efektem audytu bezpieczeństwa, który wskazał na konieczność montażu świateł. Co było tego przyczyną?

Pożar na parkingu

- Na parkingu Wola Parku na poziomie +1 podjęliśmy interwencję w związku z pożarem zaparkowanego samochodu - przekazał nam starszy kapitan Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. - Właściciel pojazdu poszedł na zakupy, zupełnie nieświadomy tego, co się dzieje. Po sprawdzeniu okazało się, że zapaliła się instalacja elektryczna w środku zaparkowanego samochodu. Ogień dość szybko został przez nas ugaszony. Obyło się bez osób poszkodowanych.

(db)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

Komentarze (5)

# Tubylec

14.12.2021 19:55

Piękne betonowe getto na zdjęciach. Galerie wyglądają z zewnątrz jak kupa, a to stoi przecież w środku miasta.

# Kombinator

14.12.2021 23:33

Czy to był samochód elektryczny?

# air

15.12.2021 10:27

Pewnie Nissan Note e-Power

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

# OLEK

15.12.2021 11:17

#Tubylec napisał(a) 14.12.2021 19:55
Piękne betonowe getto na zdjęciach. Galerie wyglądają z zewnątrz jak kupa, a to stoi przecież w środku miasta.

Jak sądzę drogi Pan nie chodzi do tego pięknego betonowego gett stojącego w środku miasta na zakupy. Drogi Pan jako Tubylec to chyba prosto z pola i obórki żywność bierze, a ubiera się gdzie?

# skandal

15.12.2021 12:16

#Tubylec napisał(a) 14.12.2021 19:55
Piękne betonowe getto na zdjęciach. Galerie wyglądają z zewnątrz jak kupa, a to stoi przecież w środku miasta.

Wola Park w centrum? xD To nie jest nawet centrum dzielnicy. Rzut kamieniem zaczyna się Bemowo.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni