REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zmarła dziewczynka posądzona o branie narkotyków

# ja

09.07.2007 12:21

umarła 30 czerwca , pogrzeb był 7 lipca szkoda że szkoła nic o tym nie napisała na swojej stronie

# sol

10.07.2007 13:37

szkoda ze media nie podaly sprostowania, dziewczynka byla chora na serce i dlatego zmarła a nie od zazywania narkotyków

# piotrek

10.07.2007 23:09

i lekarze ratujący jej życie naszprycowali ją różnymi środkami, ale dziennikarze nawet z tragedii zrobią sensację, a potem nawet przepraszam.........

REKLAMA

# sol

11.07.2007 13:43

wspolczuje rodzinie a także znajomym Marty [*]

# Jaska

15.07.2007 21:07

A Włodkowski mówił że ...i też przepraszam nie...

# B.W. radny

15.07.2007 21:37

Szanownych PO-Forumowiczów oraz innych "sympatyków" mojej osoby proszę o odrobinę kultury i uszanowanie tragedii. Są miejsca, nawet na anonimowym forum, w których nie wszystko przystoi (niezależnie od poglądów i preferowanych opcji)...

REKLAMA

# Jan Przypominalski

17.07.2007 23:28

Panie Włodkowski proszę sobie przypomnieć jak Pan piał że jest problem narkotyków a teraz to powinno być Panu tak normalnie wstyd.Wstyd.

# B.W. radny

20.07.2007 21:54

Wiem, co pisałem. Amnezja mnie jeszcze nie dopadła. Pamiętam też w jakim kontekście. W obecnej sytuacji analizowanie sprawy w sposób zaproponowany przez Jaskę uważam za conajmniej niedelikatny. Jak to mówią - ciszej nad tą trumną.
Poza tym "De mortuis nil nisi bene..."
W każdym razie problem obecności narkotyków w białołęckich szkołach (istniejący przecież na co wskazują sami uczniowie, a także nauczyciele) nie powienien być rozstrząsany w obliczu śmierci, w dodatku na forum internetowym...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy