REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zbadajmy Białołękę i zróbmy muzeum

 Mieszkaniec

25.05.2007 15:48

I co Wyjątkowy Historyk na to? Wspólna inicjatywa czy raczej szloch w kociarni? Aż tak Ładnego chyba nie będzie łatwo zdystansować? Nie wygląda na takiego, co z braku zalogowania się na forum czyni coś wyjątkowego.
Nie ma w moim wystąpieniu ani odrobiny złośliwości. Jest to tylko niewinna refleksja, czy nie będą zasypywane dołki pod fundamenty "muzełumu".

# DKOT

25.05.2007 23:17

W kociarni słychac jedynie radosne mruczenie.. To dobrze, ze pojawia kolejna zwiazana z kultura i dziedzictwem inicjatywa i nawet jesli ze wzgledów finansowych i logistycznych jeszcze kilka (co najmniej) lat pozostanie w sferze marzeń- to są bardza ważne i potrzebne marzenia. Bo do czegos mobilizują i motywuja. Cenne moze byc tu know-how Legiowa i dlugoletnia dzialnosc jego dyrektora dr. Jacka Szczepanskiego. Tez zaczynali od pomyslow i indywidualnej pasji badawczej i udalo sie. Jest czas prosperity (w 3 lata po akcesji), wiec bez logowania tez puszcze wodze marzeniem i napisze (jako mam nadzieje glos w licznej dyskusji) jak wyobrazam sobie projekt takiego muzeum merytorycznie i spolecznie. Jesli czas i redakcja Echa pozwola to moze zmaterializuje sie to w postaci artykułu. I had a dream-to bardzo ważne.

# piotrek

25.05.2007 23:24

muzeum śmietniska przemysłowego....mam wiele informacji i wiedzy ,,,,służę...

REKLAMA

# piotrek

25.05.2007 23:50

tłumaczenie mieszkańca o braku złośliwości w stosunku do Krzyśka to złośliwość...wyżyj się na urzędolach, a nie na ludkach, którzy bezinteresownie chcieliby cuś uczynić....dlaczego w ludziach jest tak wiele zła? wydrzycki jednak nie miał racji.....

 Mieszkaniec

29.05.2007 14:23

Gwoli zdjęcia ze mnie odium aspołecznego potwora chciałbym powiedzieć, że wszelka inicjatywa cieszy mnie niezmiernie, każda idea społeczna - serce roście, chociaż najzwyklejsza lub nawet całkowicie utopijna. Taka sama radość mnie nawiedza, gdy są sukcesy zawodowe - nawet tych, którzy nie wydają mi się nawet Ładni.
Mniej mnie cieszy, gdy - w kontekście podnoszenia choćby papierków z chodnika - więcej słychać o Kapłanie niż o jego Liturgii.
A mnie raz zdarzyło się dotknąć majestat Wyjątkowego Kleryka, za co nałożono na mnie Ekskomunikę. Żem głupi, na datach się nie znam, że bąki puszczam z wysiłku - może w tym prawdy i dużo, lecz nie to było dokuczliwe. Sprawą ponad siły była konieczność stałego oklaskiwania majestatu Kleryka, gdy już brak zalogowania był rzeczą wyjątkową. Temu wszystkiemu nie podołałem, bom skromny heretyk, co o przyczynę się pyta i Nagich Królów nie pieści.
Sam Wyjątkowy Kleryk zdaje się potwierdzać moje herezje tym "zniknieniem" swoim, gdy nie ma wyborczej tacy. To, że "sami niefajni i głupi tu zostali", raczej nie jest powodem tego niebywale bolesnego dla wszystkich "zniknienia".
Inna sprawą jest problem - przede wszystkim dla znawców tematu pokroju DKOTa - czy jakiekolwiek szerokie idee społeczno-polityczne mogą mieć charakter obywatelski ( nie mylić z czymkolwiek "obywatelskim" z Telewizora ).

# B.W.

29.05.2007 23:03

Mieszkańcu, może kleryk, przyjąwszy święcenia, oddelegowany został na prowincję?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024