REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Zbadajmy Białołękę i zróbmy muzeum

 Mieszkaniec

25.05.2007 15:48

I co Wyjątkowy Historyk na to? Wspólna inicjatywa czy raczej szloch w kociarni? Aż tak Ładnego chyba nie będzie łatwo zdystansować? Nie wygląda na takiego, co z braku zalogowania się na forum czyni coś wyjątkowego.
Nie ma w moim wystąpieniu ani odrobiny złośliwości. Jest to tylko niewinna refleksja, czy nie będą zasypywane dołki pod fundamenty "muzełumu".

# DKOT

25.05.2007 23:17

W kociarni słychac jedynie radosne mruczenie.. To dobrze, ze pojawia kolejna zwiazana z kultura i dziedzictwem inicjatywa i nawet jesli ze wzgledów finansowych i logistycznych jeszcze kilka (co najmniej) lat pozostanie w sferze marzeń- to są bardza ważne i potrzebne marzenia. Bo do czegos mobilizują i motywuja. Cenne moze byc tu know-how Legiowa i dlugoletnia dzialnosc jego dyrektora dr. Jacka Szczepanskiego. Tez zaczynali od pomyslow i indywidualnej pasji badawczej i udalo sie. Jest czas prosperity (w 3 lata po akcesji), wiec bez logowania tez puszcze wodze marzeniem i napisze (jako mam nadzieje glos w licznej dyskusji) jak wyobrazam sobie projekt takiego muzeum merytorycznie i spolecznie. Jesli czas i redakcja Echa pozwola to moze zmaterializuje sie to w postaci artykułu. I had a dream-to bardzo ważne.

# piotrek

25.05.2007 23:24

muzeum śmietniska przemysłowego....mam wiele informacji i wiedzy ,,,,służę...

REKLAMA

# piotrek

25.05.2007 23:50

tłumaczenie mieszkańca o braku złośliwości w stosunku do Krzyśka to złośliwość...wyżyj się na urzędolach, a nie na ludkach, którzy bezinteresownie chcieliby cuś uczynić....dlaczego w ludziach jest tak wiele zła? wydrzycki jednak nie miał racji.....

 Mieszkaniec

29.05.2007 14:23

Gwoli zdjęcia ze mnie odium aspołecznego potwora chciałbym powiedzieć, że wszelka inicjatywa cieszy mnie niezmiernie, każda idea społeczna - serce roście, chociaż najzwyklejsza lub nawet całkowicie utopijna. Taka sama radość mnie nawiedza, gdy są sukcesy zawodowe - nawet tych, którzy nie wydają mi się nawet Ładni.
Mniej mnie cieszy, gdy - w kontekście podnoszenia choćby papierków z chodnika - więcej słychać o Kapłanie niż o jego Liturgii.
A mnie raz zdarzyło się dotknąć majestat Wyjątkowego Kleryka, za co nałożono na mnie Ekskomunikę. Żem głupi, na datach się nie znam, że bąki puszczam z wysiłku - może w tym prawdy i dużo, lecz nie to było dokuczliwe. Sprawą ponad siły była konieczność stałego oklaskiwania majestatu Kleryka, gdy już brak zalogowania był rzeczą wyjątkową. Temu wszystkiemu nie podołałem, bom skromny heretyk, co o przyczynę się pyta i Nagich Królów nie pieści.
Sam Wyjątkowy Kleryk zdaje się potwierdzać moje herezje tym "zniknieniem" swoim, gdy nie ma wyborczej tacy. To, że "sami niefajni i głupi tu zostali", raczej nie jest powodem tego niebywale bolesnego dla wszystkich "zniknienia".
Inna sprawą jest problem - przede wszystkim dla znawców tematu pokroju DKOTa - czy jakiekolwiek szerokie idee społeczno-polityczne mogą mieć charakter obywatelski ( nie mylić z czymkolwiek "obywatelskim" z Telewizora ).

# B.W.

29.05.2007 23:03

Mieszkańcu, może kleryk, przyjąwszy święcenia, oddelegowany został na prowincję?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe