REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wybory najseksowniejszej radnej w Białołęce

# Sławek (od innej Matki)

07.11.2005 23:29

Wybór trudny same dorodne kobiety. Pulchne kształty Politowej, krągłe ramiona Dziewulskiej, długie nogi Kołaczykowej, subtelna uroda Woźniakowskiej i wreszcie prawdziwa laska Dudkiewicz !

# CIEKAWA JULKA

08.11.2005 08:20

Należy uwzględnić wszystkie kochane radne dzielnicowe; ! 1 / AGNIESZKA DUDKIEWICZ/SDPL/ ;2/ ANNA DZIEWULSKA/GOSPODARNOŚĆ/;3/ EWA KOŁACZYK/GOSPODARNOŚĆ/; 4/ TERESA MACIEJEWSKA/GOSPODARNOŚĆ/ ;5/ ELŻBIETA MAJLERT/GOSPODARNOŚĆ/;6/ LIDIA POLIT /SDPL/ ;7/MARIA SZEWCZAK /PIS/ ;8/ANNA WOŻNIAKOWSKA /PO/ .Panie ustawine są w porządku alfabetycznym ,dlatego,że chciałam zachować obiektywizm.

# Sławek (od innej Matki)

08.11.2005 09:49

Masz rację Julko pominąłem 3 panie, ale mam prawo mieć swoje typy.
Natomiast nasi forumowicze znają walory wszystkich Pań, więc jeśli wytypują Marysię albo Teresę to ich wybór. Ja nie kierowałem się przynależnością polityczną tylko po prostu wdziękiem osobistym.

REKLAMA

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

08.11.2005 15:13

Kazdy ma prawo miec swoje typy, Sławku.
Dlatego Matka widzi to tak:
Jezeli gonitwa bedzie przed msza, a tak moze byc , to pierwsza przyjdzie 2- jeczka pod dowolnym dzokejem ( czesto zmienia stajnie, ale moze byc duzy, oczywiscie, ze tak ! ).
Kto nie widzial, jak posuwa po asflacie ( niech zaluje ! ) w strone oltarza , ten nie powienien obstawiac na twardych torach, szczegolnie gdy sa wilgotne tak, jak dzisiaj !
W jesienne klimaty listopadowych, cmentarnych porankow dobrze wkomponuje sie nam 8-emeczka. Ulubione foletowe barwy derki pod siodlem wyszupla ja jeszcze bardziej niz to bylo widac na padoku lub na zdjeciach w Programie Gonitwy.
Chudzinka, az rozpacz bierze, ale nie dajcie sie zwiesc pozorom... z samego zimna dostanie takiego szwungu, ze sie bedzie grzac bez bata i zaraz od podniesienia bomby az po celownik pojdzie w stawce i bedzie na placonej pozycji.
A zeby z tego nie bylo trypla... to na tym skoczymy !
Tym bardziej, ze Stajnia PISuarow nie wystawia swoich najlepszych klaczy, Hanusi po Konarze i Lili po Kwaterunku.

# yyy

08.11.2005 23:46

Gdzie ten seks? może kiedyś ? no może ewentualnie Agnieszka D.

# Sławek (od innej Matki)

11.11.2005 00:40

Ech szkoda, że nikt dostrzega uroku kobiecego naszych radnych.

REKLAMA

# nikto

11.11.2005 23:26

Dajcie jakiegos weblinka to se lukne. Bo jak mam wystawiac noty skoro nie widzialem ?...

# Sławek (od innej Matki)

12.11.2005 00:31

Idź na sesję RADY DZIELNICY najważniejszy kontakt osobisty
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe