REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

forum

# misiek

08.11.2005 09:18

schodzi na psy niestety

# yyy

08.11.2005 09:51

Już zeszło

 Matka_Sławka_z_Gdańska

08.11.2005 10:08

Widzisz Krzysiu ? Widzisz ...
Ale nic sie Kochany nie martw, nie martw sie nic a nic.
Teraz, gdy Mać co nas rodzila ( tak wlasnie ma byc ! ) ma za tajniakow zonatego katolickiego flustrata utrzymujacego dziwke na powislu i fagasa, ktory nie umie zaplacic 20 złotych za wanne, od defensywy jakiegos udajacego oberkelnera z hotelu, gnojka spod bydgoszczy, ktory oprocz obcego obywatelstwa i sluzby na cudzym posuwa w najlepsze Obywatelke Izraela, wyroki wydawac bedzie facet, ktory publiczny lincz stawia ponad prawem i czyni z tego niebywala cnote, leczyc ma oglupialy od chorych ambicji, wodki i braku lepszych zajec pijaczek, a kopia kurdupla jest krypto pedalem... ha, ha ... no to k...wa, ku-u-u-u-da nam do psow ? No ?
Psow co potrafia... ha, ha... stawiac kloce ( stawiac kloce - a to piekne - uklony dla Fanow tego Kacika Tematycznego! ) w fantazyjne esy floresy... !
Sam powiedz, Krzysiu ?!

REKLAMA

 Panorama_W-wy_w_Metaloplastyce

08.11.2005 10:34

... a w cieniu sieni czai sie glupkowato usmiechniety wnuk wieznia obozu koncetracyjnego zorganizowanego przez niemieckich bandytow ( Pani Kuncewicz, przez niemieckich bandytow ! ) w miejscowosci Sztutowo, ktory pewnego dnia wyszedl z niego glowna brama, aby zalozyc twarzowy, oliwkowy mundur okupanta.

# ZaKaPiOr

08.11.2005 15:01

misiek nie pieprz takich głupot i bądż obiektywny. Co żeś napisał o jakimś asystencie w temacie _ boję się_
Włśnie takich jak Ty obłudników jast na tym forum najwięcej.
Znasz chociaż faceta- ja nie znam i tak nie piszę.

# BS

09.11.2005 09:21

Pogadajcie soie przez telefon albo na skypie - wasze wywody zakrawają na "ekshibicjonizm"

REKLAMA

# misiek

09.11.2005 12:05

wiesz takich misków jak ja moze byc tysiace wiem wiem zakapior moze byc tylko jeden

# Burmistrz Smokowiec

09.11.2005 13:11

Ale o Ciebie głąbie chodzi. A ZAKAPIOR to dupek

# Matka_matki_sławka_zG

09.11.2005 13:52

Rozpatrując zarówno wszystkie głosy sprzeciwu jak i głosy popierające istnienie forum, zadaję pytanie wszystkim alfabetycznym dziwakom, matkom wyrośnietych dzieci i być może pracownikom sektora publicznego. Do czego doszło? Abstrachując od forumowej tematyki, należy skupić się na analizie przekroju portretu psychologicznego autorów piszących na rzeczonym forum. I co się okazuje. Zbyt mało danych do zakwalifikowania autorów do grupy reprezentatywnej, o ilorazie inteligencji powyżej wykresu Bauma-Windlera. Kreowany obraz profilowy zamyka się w granicach macieżyństwa osobników płci męskiej z okolic jednego z większych skupis ludności w północnej części kraju. Dalsze poszlaki cienia portretowego mogą wskazywać na centro-prawicowe odchylenie poglądowe. Buziaki Misiaki.

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

09.11.2005 14:44

Abstrachując od jakiekokolwiek tematu i rozpatrując wszelkie inne dysputy natury filozoficznej z ułamkiem polonistyki. To nawet sajm prof. Miodek w swym autorskim programie telewizyjnym i na wykładach dla studentów stwierdził że soczysta " KURWA' "KURWA MAĆ" ma pochodzenie słowiańskie, wyrazające wszelkie złe emocje w sposób jednoznaczny- negacja i stan poddenerwowania!
Chcesz iść w polemike z I polonistą Rzeczypospolitej?
Więc sobie daruj matulau!

# Zorro

09.11.2005 15:19

Matka_Sławka_z _Gdańska i"Burmistrz Smokowiec" to internauci,których należy określić mianem tchórzy podszywających się pod porządnych ludzi.Ponadto wspomniani internauci to dewiańci /PSYCHOLE/,których należy przymusowo leczyć w wariatkowie.

# MMSzG

09.11.2005 17:46

Zorro lekko przesadzasz, wariatkowo należy się tym którzy byli kiedyś na poziomie, a tym dwojgu MSzG i BS taka przypadłość się nie trafiła. Klasyfikacja - nieużytki.

REKLAMA

# ZaKaPiOr

09.11.2005 20:06

A ja Wam mówię ze wtym szaleństwie jest metoda

# Ostatnie Słowo

09.11.2005 22:15

Tak czytam ostatnio te forum i doszedłem do wniosku ,że Burmistrz Smokowiec to poprostu prymityw.
Wszystkie wypowiedzi tego osobnika są pełne chamstwa i buractwa. Do głowy mi nawet nie przychodzi jak można być takim prostakiem.

# PO lemista

10.11.2005 08:32

Nie ma nic piękniejszego niż ocena polegająca na skopaniu ,,przyjaciela ,,.Róznorodność poglądów generuje postep.Używki słowne -ich brzmienie mogą (choc nie muszą ) świadczyć o nastroju piszacego,jego spojrzeniu na swiat ,rubaszności itd.Nie róbmy na siłę wszystkich na obraz i podobieństwo swoje.W pewnym sensie jest to folklor..Czy kazdy z nas musi być taki szlachetny jak członek (nomen omen ) PiSu.?
Czy za kazdym razem musi być burzacym stare porządki ?W końcu to stare farbowane AWSiaki.Zwykłe przebierańce.Kawalery czy dziecioroby?W znacznym stopniu oszukujący siebie i Pana..
Musimy to przetrwać.

REKLAMA

# Burmistrz Smokowiec

10.11.2005 09:06

Patrząc na wasze rozgoryczenie i niesmak - żecz jasna ugruntowany u mn ie humor sie podnosi. Owszem dawka chamstw a jaką zastosowałem jest naprawde wygórowana i z premedytacja została "sprzedana" na forum Białołeckim.
PO- lemista rozgoryczony chłopiec ośki politycznej która dała dupy na ostatnich wyborach a teraz pragnie rozkładu kraju-sam facet jesteś lisem farbowanym Unia wolności płynie wtwych żyłach jak jad skorpiona który raz wstrzykniety i na zawsze w organizmie zostaje. Kwestia AWSiaków jest prawdziwa- obecna elita świętoszków to nic innego jak dawni syfiarze i cwaniaki. Szkoda tylko szeregowców którzy choć pożadni to naiwni - modlę się że oprzytomnieją. Nadal będe sie posługiwał retoryką kiblową bo ona pasuje do wszystkiego drodzy internałuci-Zresztą słowa samego Chrystusa powinny wam naświetlić w waszych łbach o co chodzi:
"-Jeśli bez grzechu jesteś to pierwszy kamień podnieś."
Który , ptam nie kadzi na codzień przekleństwami , bezeceństwami nażekając na szefa, brak pieniędzy, żone dziwke czy męża pijaka,lekarza czy radnego darmozjada i łapuwkarza! Jest taki "czyścioch" ???
A żeby choć ciut uchylić rombka tajemnicy to " moja myśl" polityczna krąży wokół takich osobowości jak Ryszard Bugaj- który jest JEDYNYM politykiem potrafiącym odlać się na syf który zaczoł się tworzyć i obracając się na pięcie odejść ,zachowując honor. Na koniec do POlonisty - widać baranie z kim sympatyzujesz , jaka jest retoryka twego jestestwa- " przezyć za wszelką cene " jam jest kameleon zmieniający barwy"

# (FM)

10.11.2005 10:31

B..S.. . - Najlepiej pasuje do Ciebie...(retoryka kiblowa)

# Burmistrz Smokowiec

10.11.2005 14:00

Acha do Zorra-wcale nie mam zamiaru obchodzić się ze świadomością żem porządny człowiek- wbrew przeciwnie. W niebie raczej nie ma dla mnie miejsca zakwaterunkowego. Natomiast Św. Pietrek czeka na was "ANIOŁECZKI".
Wiecie co mie zawsze fascynowało:
że wszyscy dobrzy katolicy mówią do księdza ,ojcze a jego własne dzieci ,wujku!!!

REKLAMA

# PO lemista

10.11.2005 18:39

Burmistrzu Smokowcu- po ilości błędów które na użytek publiczny czynisz, powiedziłbym żeś albo Michał Chmielewski lub do jednej klasy razem po nauki pędziliście (!!! ) PO się nie wstydzę albowiem nasz mówca wielki Jan Marysia gdyby Twoje wypociny przeczytał to musiałby zjeść kapelusz.

# M.CH

10.11.2005 22:14

Michał Chmielewski to lubi tylko Lecha i Jarosława Kaczyńskiego
I TEGO TO SIĘ NIEWSTYDZE.
Ale sama teza i hipoteza jest śmieszna-rozbawiło mnie to!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break