REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wróciłam

# Duśka

13.08.2003 12:14

Hej! Właśnie wróciłam z wakacji. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. Poczytałam stęskniona za forum zaległe tematy i wypowiedzi. Mało się dzieje nowego, to dobrze, bo niewiele straciłam. Mosty, seks, polityka (ta mnie raczej nie interesuje), i strasznie rozpieszczony kot. Mam wiele wakacyjnych spostrzeżeń i parę nowych przepisów kulianarnych. A poza tym cieszę się, że mieszkam w Polsce. Całuję mocno - Duśka

# jotes

13.08.2003 13:53

Jedni wracają inni wyjeżdżają, taka kolej rzeczy. Ja właśnie wyjeżdżam nad nasze piękne morze, na wyspę Wolin. Mam nadzieję że uda mi się ładnie opalić i dobrze wypocząć zwiedzając okolice.
Pozdrawiam Tych, którzy już wrócili jak i Tych którzy jeszcze mają urlop i wyjeżdżają wypocząć.

# Vladymir

13.08.2003 23:07

Duska, skoro seks, mosty i polityka Cie nie interesują, to zapodaj inne ciekawe tematy, z Twoich wakacyjnych spostrzeżeń.

REKLAMA

# Kotkaa

14.08.2003 08:36

Hurra Duśka! Ale cię dawno nie było!

# Duśka

14.08.2003 10:17

Vladymir! Nie napisałam, że mnie nie interesuje seks i i mosty tylko POLITYKA! Ale miło Cię znowu usłyszeć na forum . Pozdrowienia dla żony i synków. Kotkaa - dzięki za radosne przywitanie. Jotes - miłego wypoczynku. Opalisz się na pewno - lato w tym roku jest nawet w Skandynawii. Duśka

# Vladymir

16.08.2003 22:50

Dzieki Duska za pozdrowienia, chłopaki trzymają sie dobrze. Może jednak rozruszasz nasze Forum swoimi opowiastkami z wakacji ? Będzie kilka wątków do dyskusji.

REKLAMA

# ania-tymczasowo

16.08.2003 22:58

Duska, zrobilam twoją pomidorówke w końcu - pycha

# Milupa_Odzywka

17.08.2003 21:35

Siedzimy sobie z Bebisiem i rozmawiamy o Danii, Malgosi, Swiatecznych Koszach i Zupie...
Ojciec Bebisia, Moj Tesc, lubi jesc. Jak je, to gra w karty, a wlasciwie bardzo powaznie bawi sie nimi za pomoca pasjansow.
Matka Babisia, Moja Tesciowa, przynosi mu zupe pomidorowa i najdelikatniej jak umie, tak aby nawet cien tej czynnosci nie dotknal placu gry, czyli stolu, stawia talerz przed twarza Meza. A On jak kobra, nieruchomo zwisa nad blatem i patrzy w Wielki Fortepian, ktory mu chyba wychodzi, chyba nie wychodzi ...jeszcze nie wiadomo. Ona zagarmistrzowskim ruchem umieszcza lyzke stolowa aluminiowa, bo to ubogi dom, a nie jakiegos tam Burmistrza Gminy Bialoleka, w Jego dloni, a ta dlon cala jest zakleciem miedzy ostatnim dolozeniem karty, a siegnieciem po nowa. Jest 14:00, wokol cisza, lata mucha...
I nawet ona nie slyszy, niemo wypowiedzianego przez Zone "Jedz Waldek". Waldek zaczyna jesc.
Pierwsza Lyzka.
Druga Lyzka z kluseczkami.
Zassal.
Trzecia Lyzka.
No...? I...jaka ta zupa, Waldek ? - pyta Ona.
Pomidorowa.
O-u-u-u ! A tak chciala uslyszec, ze pycha ! No...!
Zeby pozostac "w tomacie" pragne Pana poinformowac, Panie #Jarku, ze Bebis nie bedzie w tym roku uczeszczal na zajecia z Brydza w Parafialnym Klubie Sportowym AGAPE.

# Kotkaa

17.08.2003 22:38

Historyk jest porażony inteligencją Milupy i usiłuje jej dorównać. Wstuka więc następujący post:

REKLAMA

# Historyk-wyjątkowo

17.08.2003 22:40

Siedzi sobie Julek C. nad dziejami kampanii do białołęckiego samorządu, a tu zdawałoby się jego najbliższy przyjaciel niumytymi rękami przynosi mu talerz milupy z cykutą. Jest 10.00.

# Kotkaa

17.08.2003 22:41

NIe udało mu się.

# Historyk-wyjątkowo

17.08.2003 22:43

Czekam na wypowiedź jakiegoś miłośnika Ionesco, a gdyby go nie stało, Jego Onej czy jakoś na odwrót.

REKLAMA

# Duśka

25.08.2003 12:19

Matko Boska : Ionesco, a tylko się chciałam przywitać po wakacjach!!! Duśka
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024