REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Urząd cenzora w Białołęce

# siekierka kurpiowska

30.11.2008 19:50

Drodzy Białołęczanie pamiętajcie, że w naszej dzielnicy jedynym słusznym pismem jest Czas Białołeki. Trochę mniej słusznym jest Nowa Gazeta Praska słynąca z wydawanej w zamierzchłych czasach epopei śmieciowej. Nie do przyjęcia jest Aveciarz, a zupełnie kłamliwe i reakcyjne jest Echo Białołęckie.
Nasi urzędnicy chcąc zasłużyć na 13-tkę u burmistrza przed rozpoczęciem pracy dokonują objazdu miejsc dystrybucyjnych ( łącznie z regałami w Urzędzie Dzielnicy) i te niesłuszne tytuły w ilościach słusznych chyba tylko w przypadku stałego rozwolnienia zabierają, aby nie wprowadzały niepotrzebnego fermentu w umysłach mieszkańców Białołęki.
Jakbyście drodzy mieszkańcy zastanawiali czym się zajmuje w Urzędzie viceburmistrz Smoczyński? Odpowiedź brzmi cenzurą.
W trosce o jego obowiązki proponuję wydawanie nowych tytułów, które będą wnosić element samozadowolenia u naszego cenzora z fachowo wykonywanej pracy. Ostatecznie trudno jest coś innego robić, jak wcześniej się sprzedawało buty.

# kunegunda

30.11.2008 22:07

No, czymś się musi zająć. Przecież on nie wie ani o czym mówi (niejednokrotnie wygłaszał bzdury), a tym bardziej, czym zarządza. Jest totalnym ignorantem.

# Danecka

01.12.2008 12:08

Chyba siekierko opowiadasz jakieś brednie, a jeśli masz dowody, świadków itp. to zgłoś to gdzieś - kiedyś było Centrum Monitoringu Wolnosci Prasy, ale nie wiem, czy jeszcze istnieje

REKLAMA

# czytelnik

01.12.2008 13:27

I bardzo "słuszną linię ma nasza władza" (cytat z "Misia")
Po co ludzie mają czytać jakieś bzdety.
W nr 3 Czasu Białołęki jest tyle miodu i słodyczy, że aż się przez papier przelewa.
A jak się to komu nie podoba to fora ze dwora (czytaj z Białej).

# bwradny

01.12.2008 16:33

Do Daneckiej:
dowody były na jednej z ostatnich sesji, podczas której wiceburmistrz Piotr w ferworze odpowiedzi na pytania radnych wspiął się na wyżyny retoryki, jak to tylko On potrafi, kasując nawet dziadka O., i swojej wielkiej mądrości przyznał publicznie, że Zarząd wydał nakaz usuwania "Echa"...

# Yes

01.12.2008 18:32

To że burmistrz się zagalopował w ratuszu nie oznacza jeszcze, ze biega po dzielnicy i zbiera wszystkie gazety lokalne.

REKLAMA

# żenia

01.12.2008 19:28

Cienka ta rada i zarząd.

# pokos

01.12.2008 20:20

Siekierko a może ty jako niejaki K. K. wydawca o może raczej piewca jedynej słusznej linii politycznej masz coś do ratusza, albo żal ci ze ratusz może też coś wydawać?

# siekierka kurpiowska

01.12.2008 22:42

Z K. K. nie mam nic wspólnego, a wydawnictwo ratuszowe kosztuje również mnie jako podatnika. Przenaczenie przez Urząd Dzielnicy na tą kryptoreklamę (Czas Białołęki) 50 tys. zł jest dla mnie skandalem. Uważam, że powinni za to płacić z własnej kieszeni urzędnicy ratusza.
Co do tekstów wydawanych w Echu zauważyłem w nich sporo nieścisłości, ale nie jest to powód, aby nie pozwalać czytać mieszkańcom tekstów dotyczących lokalnej społeczności.
A Daneckiej proponuję przeczytać protokół ogłoszony na stronie miejskiej ( bip...) z jednej z ostatnich sesji Rady Dzielnicy Białołęka.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

01.12.2008 22:50

... a na Woli, w tamtejszej spoldzielni wyprodukowali za cale 12. 000 złotych... budki dla ptakow. Mnostwo budek... I przybijaja je teraz do scian wiezowcow. Widac pozazdroscili ciekawej elewacji gdanszczanom. Tam firma wypikselowala na scianie szczytowej twarz Bolka. Ciekawe co tu, na Woli ptaki wysraja... ?

# danecka

02.12.2008 15:21

Przeczytałam. To świadczy bardziej o rozumku, a mniej o czynach, o których piszesz. Zbieranie gazet z punktów dystrybucyjnych to chyba jednak obsesja przeciwników burmistrza. Jeśli to prawda, to obstawiałabym konkurencję tych gazet na rynku.

# pokos

02.12.2008 18:11

Siekierko po prostu razi Cie to, że nie trafiają one w postaci ogłoszeń do Twojej gazety. Większość samorządów wydaje pieniądze na gazety więc nie ma w tym nic dziwnego,że robi to nasza gmina.

REKLAMA

# siekierka kurpiowska

02.12.2008 23:32

Pokosie cieszę się, że znalazłeś mi nowy zawód: wydawca bądź redaktor ? Pracuję jednak w zupełnie innej branży i nie zamierzam tego zmieniać.
To, że robi coś większość to nie znaczy, że jest to potrzebne bądź pozyteczne. Popatrz na słąwetny temat " kup piesków". Większość ich nie zbiera, czy mam rozumieć, że nie jest to przez to naganne?
Jesli samorządy lekką rączką marnują pieniądze podatników na pseudogazety na papierze o dobrej jakości z mierną zawartością to mamy to w czambuł akceptować, bo robi to większość? Przecież to organ prasowy partii rządzącej w danej dzielnicy. MOże niech na ten cel posłużą więc składki partyjne. Dlaczego PO lokalne potrafiło przed wyborami wydać 4 strony, a teraz tego nie robi? Bo zaczęło wydawać nowe wydawnictwo za cudze pieniądze.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA