REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

510 przez pl. Inwalidów co wy na to ?

# wyborca

28.11.2008 09:19

Moim zdaniem 508 do centrum na miejsce 510 to jedyne do przyjęcia rozwiazanie i niech to będzie wyzwanie dla władz
Białołeki.

# bwradny

28.11.2008 09:31

... ja niczego nie obiecuje. Jest mi dobrze. Umiem... cos tam, cos tam, ale generalnie, skoro chor zaakceptowal mnie z moim nic nie znaczacym programem, to prosze wytrzymajcie... do konca. Poki mi placi kasa. Ok ?

# prawdziwy bwradny

28.11.2008 16:43

powyższy wpis niestety nie pochodzi ode mnie, co jest jasne dla bywalców tego forum... nie myślałem, że oponenci ponownie będą bawić się w wykorzystywanie faktu, iż się nie loguję.Żałosne.

REKLAMA

# żenia

28.11.2008 16:46

Złośliwy, ale jednak pastisz.

# kunegunda

29.11.2008 23:55

Wyborco, jak to sobie wyobrażasz? Tzn. proponujesz wycofać 510, a 508 ma jechać do centrum? Nie rozumiem, co to zmieni? Chyba, że masz jakiś inny pomysł, tylko nie doprecyzowałeś myśli.

# wyborca

01.12.2008 10:52

Proste jak konstrukcja cepa -508 spełnia dotychczasową rolę tzn . wozi ludzi na Marymont i jedzie dalej na centralny. Trzeba tyko dołżyć 2-3 wozy to i częstotliwość się nie zmieni a dla ludzi starszych i niepełnosprawnych i przyjeżdżejących w odwiedziny do mieszkańców Tarchomina rzecz bardzo ważna.

REKLAMA

# kunegunda

02.12.2008 23:25

Wyborco, tak sądziłam, że myśl nieprecyzyjna. Nic nie mam przeciwko drugiej linii autobusowej do Centralnego, ale to tylko wydłuży trasę autobusu, z którego i tak ludzie wysiądą na Marymoncie. Chyba, że uczysz się lub pracujesz na Centralnym lub w jego okolicach i chcesz mieć trochę więcej miejsc siedzących lub leżące, to wtedy rozumiem.

# wyborca

03.12.2008 12:31

#kunegunda ...przecież 510 CHCĄ ZABRAĆ Z CENTRALNEGO A TO ROZWIĄZANIE MA BYĆ REKOMPENSATA
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024