REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Gość

05.05.2016 09:04

10 Czerwca Marsz Metro Białołęka - Ratusz miasta!

# eecec

05.05.2016 13:59

ZADZWONILI DO 2 PRZYCHODNI??? ŚMIECH! ILE JEST PRZYCHODNI NA BIAŁOŁĘCE!!! POLICJA DO ROBOTY!

# Nie mam psa i nie brudzę

05.05.2016 15:11

Oczywiście trucie zwierząt jest niedopuszczalne i karygodne, ale moze właściciele psów zaczną sprzątać po swoich pupilach bomby, choć z chodników, jesli trawniki mają już pełnić rolę psich toalet. Nie mozna przejść normalnie np. ulicą Strumykową, bo mozna co pół metra wdepnąć w kupsko.

REKLAMA

# kjku

05.05.2016 16:53

#Nie mam psa i nie brudzę napisał(a) 05.05.2016 15:11
Oczywiście trucie zwierząt jest niedopuszczalne i karygodne, ale moze właściciele psów zaczną sprzątać po swoich pupilach bomby, choć z chodników, jesli trawniki mają już pełnić rolę psich toalet. Nie mozna przejść normalnie np. ulicą Strumykową, bo mozna co pół metra wdepnąć w kupsko.
Twoja wypowiedź nic nie wnosi do tematu. Ale skoro o tym, to rodzice też niech pilnują bachorów sikających gdzie popadnie

# alaP

06.05.2016 07:00

jeśli zaprosisz mnie na 30 min spacer i spotkamy choć 1,słownie jednego "bachora" sikającego na dworze wypłacam gotówką 500 zł. ale jeśli w tym samym czasie spotkamy 5 srających psów i nie sprzątających po nich jaśnie właścicieli to wtedy sprzątasz z tych gówien cały okoliczny teren zielony. wchodzisz w to??

# wrfwr

06.05.2016 10:37

#alaP napisał(a) 06.05.2016 07:00
jeśli zaprosisz mnie na 30 min spacer i spotkamy choć 1,słownie jednego "bachora" sikającego na dworze wypłacam gotówką 500 zł. ale jeśli w tym samym czasie spotkamy 5 srających psów i nie sprzątających po nich jaśnie właścicieli to wtedy sprzątasz z tych gówien cały okoliczny teren zielony. wchodzisz w to??
TAK bo niestety mam doświadczenie, które gwarantuje mi 500 zł (za każdego) Zapraszam do Parku Magiczna w ciepły dzień.

REKLAMA

# Nie dla min na chodnikach

06.05.2016 17:39

Porównac psie gów...a na środku chodników i sikanie dzieci pod krzakami mógł tylko miłośnik czworonogów, pewnie jeden z tych nie uznajacych sprzątania po swoim psie. Życzę konkretnego wdepnięcia

# zdziarska

12.05.2016 13:00

straż miejska zamiast jeździć po obiady samochodem niech zacznie patrolować ulice pieszo i wlepiać mandaty osobom nie sprzątającym po swoich pupilkach... sprawa się nagłośni sama jak kilkanaście osób w ciągu jednego dnia zapłaci mandat po 100 zł
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy