REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pilne prawnik rozwód

# annaW

24.07.2020 14:46

Witam. Potrzebna pomoc na cito. Rozwodzimy się z mężem. A ja kompletnie nie wiem od czego zacząć. Małżonek niczego nie ułatwia i już zapowiedział, że ot tak nie da mi rozwodu...Gdzie szukać pomocy? Jestem z Warszawy. Jakiś dobry adwokat od rozwodów z okolicy potrzebny.

# vika

24.07.2020 21:32

Cześć. Doskonale cię rozumiem. Rozwód to spore zamieszanie, a do tego dochodzi jeszcze spory stres i emocje.Ja miałam podobnie. Próbowałam sama ogarnąć temat,ale nie dało rady. Mi pomógł mec Budrewicz i serio mogę polecić. Nie jest tani, ale zna się na rzeczy.

 estetyczna.warszawa

25.07.2020 10:07

Szkoda trochę, ale nie znam

REKLAMA

# alina55

25.07.2020 21:59

My mieliśmy przepychanki z mężem o opiekę nad dziećmi. Na mec. Budrewicza trafiłam przypadkiem, przez google, ale nie żałuję, bo bardzo pomógł. Miałam mega stres idąc do niego, ale całkowicie ogarnął temat. Nie musiałam się o nic martwić.

# angelika778

26.07.2020 20:51

Szkoda, że tak małżonek do tego podchodzi. Decyzji o rozwodzie nie podejmuje się z dnia na dzień więc po co jeszcze się szarpać na koniec? No ale jak to mówią - nie przeskoczysz. Dobrze, że myślisz o profesjonalnym wsparciu. Budrewicza znajdziesz tutaj https://www.rozwod-warszawa.pl/. Ja przerobiłam kilku adwokatów, bo rozwód trwał miesiącami. I dopiero jak trafiłam na niego wszystko zaczęło iść ku końcowi.

# adamPP

26.07.2020 21:03

Drogie Panie, nie tylko my utrudniamy rozwód. Kobiety tez mają swoje za uszami i wiem to z autopsji niestety. A w temacie mecenasa to powiem tylko, że Facetom tez odpowiednio pomaga:D Spore doświadczenie swoje robi i dokładnie wie jak podejść do tematu. Co o ceny- tanio, drogo- to rzecz względna. Dla mnie po prostu dobra usługa, w dobrej cenie.

REKLAMA

# aleksa

07.09.2020 08:47

Mec. Maryla Mikołajewska. W moim przypadku były mąż oskarżał mnie o naprawdę niestworzone rzeczy, na co znajdował "alibi". Wygrałam sprawę, a ex jeszcze musiał wyśpiewać całą prawdę, żeby uniknąć kary za krzywoprzysięstwo. Serio, kamień spadł mi z serca dzięki Pani Maryli.

# Muriel

24.09.2020 22:51

#aleksa napisał(a) 07.09.2020 08:47
Mec. Maryla Mikołajewska. W moim przypadku były mąż oskarżał mnie o naprawdę niestworzone rzeczy, na co znajdował "alibi". Wygrałam sprawę, a ex jeszcze musiał wyśpiewać całą prawdę, żeby uniknąć kary za krzywoprzysięstwo. Serio, kamień spadł mi z serca dzięki Pani Maryli.
Mnie będzie reprezentować w sprawie podziału majątku. Przed nami pierwsza rozprawa.

# izaura

27.10.2020 15:37

Mnie przed sądem reprezentowała kancelaria http://www.adwokat-skiba.pl/. Byłego męża zgubiła pewność siebie, nawet nie wziął sobie adwokata, bo myślał, że spanikuję i nie będę miała siły z nim walczyć. Tymczasem wygrałam orzeczenie o jego winie, alimenty dla siebie i korzystny podział majątku.

REKLAMA

# Anonim

04.11.2020 19:05

Z czystym sercem mogę polecić Pana Tomasza Tomaszczyka z Kancelarii Adwokackiej JST. Naprawdę bardzo miły człowiek, z podejściem, prowadził sprawę w mojej rodzinie.

# Amonim

11.11.2020 11:19

Tak, Pan Tomasz pomógł też u nas.

# Anonim

18.11.2020 21:21

JST Tomasz Tomaszczyk jest bardzo dobrym adwokatem.

REKLAMA

# Anonim

22.11.2020 14:42

Tak zdecydowanie Pan Tomasz ze swoją kancelarią pomoże w takiej sprawie.

# Mała MI

22.11.2020 18:34

U mnie w rodzinie siostra korzystała z usług Pana Tomasza i z całą pewnością mogę polecić

# gość

29.11.2020 10:49

Moja koleżanka się rozwodziła i korzystała właśnie z kancelarii JST. Bardzo pomogli

REKLAMA

# Anonim

29.11.2020 12:13

Wiem, że u mnie w rodzinie krewna się rozwodziła i korzystała z usług kancelarii JST i była bardzo zadowolona

# Anonim

29.11.2020 16:10

Z całego serca polecam usługi kancelarii JST. Mnie pomogli kiedy miałam spore problemy z pracodawcą, ale wiem że w rozwodach też się specjalizują.

# dwd2e

13.01.2021 12:51

od siebie mogę polecić www.piotrbanczyk.pl

REKLAMA

# gosc333

12.03.2021 09:36

nowoczesne propozycje ma firma www.poradyonline.lexcarta.pl

# lidziaa

31.03.2021 23:28

Od razu kieruj się do Kancelarii Adwokackiej Mariusza Olężałka w Warszawie, znakomity jest . Polecam ,jak chcesz na prawde szybko sie rozwiesc i dopiąć swego

# Ania Czapel

19.07.2021 16:01

Rozwód to ciężki temat, z którym nie każdy radzi sobie dobrze psychicznie. Zachęcam przeczytać sobie wpis na
https://wetalk.pl/blog/to-koniec-zostanmy-przyjaciolmi-czesc-1-zrozumiec-rozstanie/ bardzo dobrego psychologa, który opisuje jak sobie radzić w przypadku rozstania.

REKLAMA

# Ruben

31.07.2021 23:09

Bardzo dobry jest dr Mariusz Olężałek, polecam. On prowadzil moją sprawe rozwodowa

# marianna558

12.01.2022 13:58

Rozwód to ciężka sprawa. Wiem coś o tym, jestem kilka lat po rozwodzie. Nie chciałabym przeżyć tego kolejny raz. Pomagała mi pani adwokat, która niestety jest już na emeryturze. Polecam zerknąć na ranking prawników, funkcjonuje ich kilka w internecie, np. Prawnik z Polecenia. Moja przyjaciółka ostatnio korzystała i udąło jej się znaleźć osobę odpowiednią do jej sprawy. A to jest kluczowe... Zostawiam link, może komuś się
przyda. Życzę powodzenia. https://prawnikzpolecenia.pl/

 Amelia

14.01.2022 03:50

Rzeczywisty

REKLAMA

# Dejla

22.02.2022 12:51

Szukam wlaśnie kogoś dobbrego od rozwodu.... jak sobie pomysle, że znowu będziemy musieli się zobaczyć twarzą w twarz to mam niemiłe uczucia w sobie. Rozwód to starszna sprawa...

# Urszulak

26.02.2022 02:04

Ja się rozwodziłam z pomocą kancelarii mec Mindykowskiego i nie mam żadnych zaastrzeżeń, poszło w miarę gładko, jestem zadowolona, co więcej małżonek przystał w końcu na moje warunki. Ogólnie to wydaje mi się, że dobrze prowadzone negocjacje są ważne. Nie ma co iść na noże.

# Greta

26.02.2022 02:23

Prawnik zaangażowany w sprawę to złoto. Niestety wiele kancelarii prawnych działa tak, że obsługują bezosobowo, a tu trzeba przecież duże zaangażowanie mieć i być profesjonalnym. Każdy rozwód jest inny niektóre sprawy są naprawdę trudne i skomplikowane. Zawsze warto mieć przy sobie kogoś kto jest specjalistą i traktuje nas indywidualnie ;(

REKLAMA

# karandraa

01.03.2022 12:51

Rozwód to bardzo ciężka sprawa, wydaje mi się, że dobry specjalista to podstawa, czasami takie rozstanie to jedyne rozsądne rozwiązanie. Uważam, że warto po prostu negocjować a nie walczyć o majątek czy dzieci. W końcu razem coś stworzyliśmy z partnerem, więc trzeba mieć do siebie trochę szacunku.

# wiencka

02.03.2022 23:33

Obecnie jest całkiem sporo kancelarii prawnych, które zapewniają pomoc w przypadku rozwodów. Oczywiście trzeba dobrze trafić, szczególnie jak sprawa jest skomplikowana i nie będzie łatwa. Warto pozbierać opinie wsród rodziny i znajomych najpierw i nie brać pod uwagę tylko i wyłącznie ceny.

# elenkaa45

03.03.2022 12:32

Bywa różnie... nigdy nie przewidzisz jak się skończy małżeństwo nawet jak wydaje Ci się, że jesteś najlepiej dobraną parą na świecie, bo... ludzie się zmieniają. Tak po prostu czasami jest. Dobra kancelaria prawna to ważna sprawa, wsparcie, którem może okazać się nieocenione.

# Liliana

19.12.2022 09:25

Jeżeli chcesz naprawdę dobrego adwokata to polecam adwokata w Poznaniu który specjalizuje się w rodzinnych sprawach to polecam Kancelaria Adwokacka Adwokat Agata Koschel-Sturzbecher .

# Asiak

19.12.2022 19:43

Polecam ci sprawdzonego prawnika https://prawnik-medyczny.com.pl/ . Zna się na fachu.

 keslo

25.01.2024 13:26

Zobacz https://kancelaria-domena.pl/czym-sie-zajmuje-radca-prawny/ dla mnie to dobra oferta.

# Halina

27.01.2024 03:01

Najlepszy prawnik w okolicy to Lilianna Skiba. Sama korzystałam z jej pomocy i spisała się rewelacyjnie.

 bedfo

12.02.2024 12:38

Zobacz https://kancelaria-domena.pl/czym-sie-zajmuje-radca-prawny/ polecam.

# Moniczka

07.03.2024 06:38

Musisz uawżać na jaką kancelarię trafisz moja kuzynka oddała sprawę Mateuszowi Mickiewiczowi i się mocno rozczarowała jego brakiem zaangażowania w sprawę.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe