REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pięciolatek terroryzuje warszawskie przedszkole

# zosia

27.11.2006 08:47

"ONET":Pogryzione do krwi nauczycielki robią obdukcje, dyrekcja zakłada monitoring, a rodzice boją się o swoje dzieci.
Tego chłopca pozbywało się już kilka stołecznych przedszkoli. Kolejna placówka, która go przyjęła, przeżywa horror. Tomek potrafi uderzyć z główki, gryźć, kopać, gdzie popadnie, skakać po stołach, rzucać zabawkami w kolegów. Kładzie się też na koleżanki i symuluje stosunek płciowy, używając słów, których powstydziłby się niejeden dorosły. Czasem onanizuje się przy przedszkolankach i rówieśnikach.
- Jesteśmy bezsilne - mówi pani Anna, dyrektorka placówki. - Kiedy bronimy dzieci, same jesteśmy atakowane - dodaje, pokazując na rękach ślady po pogryzieniach przez chłopca.
- Jesteśmy zaszczute przez matkę chłopca, po każdych zajęciach płaczemy. Gdy zwracamy dziecku uwagę, że tak nie można robić, mówi nam: Powiem mamie, że mnie biłaś, szmato - zwierzają się przedszkolanki. Mama małego agresora nie wierzy, że tak zachowuje się jej dziecko. - On jest taki dynamiczny - tłumaczy.
Takiej "dynamiczności" nie mogą jednak znieść już rodzice innych maluchów, które padają ofiarą agresji Tomka. Wspólnie z dyrekcją postanowili założyć w placówce monitoring. Jednak sfilmowane ekscesy pięciolatka też w niczym nie pomogły.
- Mój synek codziennie był bity przez tego bandytę - opowiada Igor Szewczyk, tata pięcioletniego Dawida. - W końcu widząc jego płacz, rozciętą wargę, pogryzione rączki, powiedziałem dość - dodaje. Razem z kilkudziesięcioma innymi rodzicami zażądał spotkania z rodzicami Tomka. - Przyszedł wysoki, ogolony na zero policjant - mówi pan Igor. - I jeszcze na nas nakrzyczał.
Opiekunowie agresywnego pięciolatka nie zgodzili się na przeniesienie go do innego przedszkola.
Dyrekcja przedszkola skierowała sprawę do sądu rodzinnego o ustalenie przyczyn agresywnego zachowania chłopca. Tymczasem matka Tomka skierowała sprawę do kuratora i prokuratury. - Widać, wszyscy się na mojego syna uwzięli - mówi.

# zosia

27.11.2006 08:48

oby tak dalej. Bez komentarza

 Włodkowski B.

27.11.2006 22:17

"Widać wszyscy się na mojego syna uwzięli". Skąd my to znamy, Drodzy Białołęczanie?

REKLAMA

# eo

29.11.2006 11:33

myślałam że to o moich sąsiadów chodzi ale ich dziecko jest troszeczkę młodsze

# mama

29.11.2006 17:16

To co napisali w artukule to niestety prawda.
Moja córka chodziła z Tomkiem do jednej grupy i zachowanie tego chłopca było naprawdę skandaliczne.
Najgorsze było to, że do rodziców nic nie docierało. Nasza p. Dyrektor, psycholog, wychowawczynie wielokrotnie prosiły o spotkanie z rodzicami, proponowały pomoc, sugerowały terapię. Niestety, rodzice nie byli chętni do współpracy.
Tomek został usunięty z przedszkola po 2,5 miesiąca pobytu.
Szkoda dziecka, bo potrzebna jest mu pomoc, trzeba z nim intensywnie pracować, a niestety rodzice nie dostrzegają problemu.

# Cass

03.04.2013 09:49

Oczywiście ogolony na łyso policjant! Nie lubię generalizować, ale niestety policjanci zawsze kojarzą mi się z kompletnymi tumanami i napakowanymi sadystami. Niestety, bo są wśród nich normalni ludzie, a przez takich "tatuśków" mamy o nich już z góry wyrobiony pogląd. Pewnie nie mają dla syna czasu ci rodzice, nic nie widzą, nic nie słyszą, synek kopiuje ich zachowania...Aż kiedyś kopnie ich w d..ę, to dopiero otworzą oczy. A co się inni przez małego nacierpią to ich.

REKLAMA

# wkurzony

04.04.2013 07:39

synek gliniarza ,a gdzie on nauczył się onanizować i mówić / ty szmato/na pewno w domu pana 'władzy'

 Felicja

04.04.2013 08:59, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 15.04.2013 13:30

Najgorsze jest to, że zawsze w przedszkolu znajdzie się mały terrorysta, który bije inne dzieci.
www.e-wozki-widlowe.com

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.04.2013 09:06, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 04.04.2013 09:07

Skoro mowa o polskich policjantach...? Wspomnijmy Katyń. Jest czas...

REKLAMA

# drpedagog

04.04.2013 19:54

,,Jesteśmy zaszczute przez matkę chłopca, po każdych zajęciach płaczemy. " Brawo panie pedagog, to się nazywa predyspozycje do zawodu. Weźcie się wreszcie do roboty, zacznijcie czytać podręczniki i ruszcie się na jakieś zajęcia chociażby ze sztuk walk. Wtedy może wzrośnie wam pewność siebie. Nauczcie dzieci reagować i pomagać sobie wzajemnie. Nie ulegajcie znieczulicy, jeżeli coś się dzieje na ulicy reagujcie. Uczcie dzieci działania, a nie lęku. Jeżeli tego nie zrobicie to tzw normalne dzieci za parę lat będą mocne zaburzone, będą mieć problemy adaptacyjne, będą bierne. A ten dzieciak z patologicznej rodziny jeszcze bardziej się zdemoralizuje i w końcu może zgwałcić, pobić waszą córkę lub syna. Działajcie!

# bziuuuuu

04.04.2013 21:32

zainstalujcie monitoring - to będą i dowody...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA