REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pięciolatek terroryzuje warszawskie przedszkole

# zosia

27.11.2006 08:47

"ONET":Pogryzione do krwi nauczycielki robią obdukcje, dyrekcja zakłada monitoring, a rodzice boją się o swoje dzieci.
Tego chłopca pozbywało się już kilka stołecznych przedszkoli. Kolejna placówka, która go przyjęła, przeżywa horror. Tomek potrafi uderzyć z główki, gryźć, kopać, gdzie popadnie, skakać po stołach, rzucać zabawkami w kolegów. Kładzie się też na koleżanki i symuluje stosunek płciowy, używając słów, których powstydziłby się niejeden dorosły. Czasem onanizuje się przy przedszkolankach i rówieśnikach.
- Jesteśmy bezsilne - mówi pani Anna, dyrektorka placówki. - Kiedy bronimy dzieci, same jesteśmy atakowane - dodaje, pokazując na rękach ślady po pogryzieniach przez chłopca.
- Jesteśmy zaszczute przez matkę chłopca, po każdych zajęciach płaczemy. Gdy zwracamy dziecku uwagę, że tak nie można robić, mówi nam: Powiem mamie, że mnie biłaś, szmato - zwierzają się przedszkolanki. Mama małego agresora nie wierzy, że tak zachowuje się jej dziecko. - On jest taki dynamiczny - tłumaczy.
Takiej "dynamiczności" nie mogą jednak znieść już rodzice innych maluchów, które padają ofiarą agresji Tomka. Wspólnie z dyrekcją postanowili założyć w placówce monitoring. Jednak sfilmowane ekscesy pięciolatka też w niczym nie pomogły.
- Mój synek codziennie był bity przez tego bandytę - opowiada Igor Szewczyk, tata pięcioletniego Dawida. - W końcu widząc jego płacz, rozciętą wargę, pogryzione rączki, powiedziałem dość - dodaje. Razem z kilkudziesięcioma innymi rodzicami zażądał spotkania z rodzicami Tomka. - Przyszedł wysoki, ogolony na zero policjant - mówi pan Igor. - I jeszcze na nas nakrzyczał.
Opiekunowie agresywnego pięciolatka nie zgodzili się na przeniesienie go do innego przedszkola.
Dyrekcja przedszkola skierowała sprawę do sądu rodzinnego o ustalenie przyczyn agresywnego zachowania chłopca. Tymczasem matka Tomka skierowała sprawę do kuratora i prokuratury. - Widać, wszyscy się na mojego syna uwzięli - mówi.

# zosia

27.11.2006 08:48

oby tak dalej. Bez komentarza

 Włodkowski B.

27.11.2006 22:17

"Widać wszyscy się na mojego syna uwzięli". Skąd my to znamy, Drodzy Białołęczanie?

REKLAMA

# eo

29.11.2006 11:33

myślałam że to o moich sąsiadów chodzi ale ich dziecko jest troszeczkę młodsze

# mama

29.11.2006 17:16

To co napisali w artukule to niestety prawda.
Moja córka chodziła z Tomkiem do jednej grupy i zachowanie tego chłopca było naprawdę skandaliczne.
Najgorsze było to, że do rodziców nic nie docierało. Nasza p. Dyrektor, psycholog, wychowawczynie wielokrotnie prosiły o spotkanie z rodzicami, proponowały pomoc, sugerowały terapię. Niestety, rodzice nie byli chętni do współpracy.
Tomek został usunięty z przedszkola po 2,5 miesiąca pobytu.
Szkoda dziecka, bo potrzebna jest mu pomoc, trzeba z nim intensywnie pracować, a niestety rodzice nie dostrzegają problemu.

# Cass

03.04.2013 09:49

Oczywiście ogolony na łyso policjant! Nie lubię generalizować, ale niestety policjanci zawsze kojarzą mi się z kompletnymi tumanami i napakowanymi sadystami. Niestety, bo są wśród nich normalni ludzie, a przez takich "tatuśków" mamy o nich już z góry wyrobiony pogląd. Pewnie nie mają dla syna czasu ci rodzice, nic nie widzą, nic nie słyszą, synek kopiuje ich zachowania...Aż kiedyś kopnie ich w d..ę, to dopiero otworzą oczy. A co się inni przez małego nacierpią to ich.

REKLAMA

# wkurzony

04.04.2013 07:39

synek gliniarza ,a gdzie on nauczył się onanizować i mówić / ty szmato/na pewno w domu pana 'władzy'

 Felicja

04.04.2013 08:59, wpis modyfikowany 4 razy,ostatnio 15.04.2013 13:30

Najgorsze jest to, że zawsze w przedszkolu znajdzie się mały terrorysta, który bije inne dzieci.
www.e-wozki-widlowe.com

 Matka_Sławka_z_Gdańska

04.04.2013 09:06, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 04.04.2013 09:07

Skoro mowa o polskich policjantach...? Wspomnijmy Katyń. Jest czas...

REKLAMA

# drpedagog

04.04.2013 19:54

,,Jesteśmy zaszczute przez matkę chłopca, po każdych zajęciach płaczemy. " Brawo panie pedagog, to się nazywa predyspozycje do zawodu. Weźcie się wreszcie do roboty, zacznijcie czytać podręczniki i ruszcie się na jakieś zajęcia chociażby ze sztuk walk. Wtedy może wzrośnie wam pewność siebie. Nauczcie dzieci reagować i pomagać sobie wzajemnie. Nie ulegajcie znieczulicy, jeżeli coś się dzieje na ulicy reagujcie. Uczcie dzieci działania, a nie lęku. Jeżeli tego nie zrobicie to tzw normalne dzieci za parę lat będą mocne zaburzone, będą mieć problemy adaptacyjne, będą bierne. A ten dzieciak z patologicznej rodziny jeszcze bardziej się zdemoralizuje i w końcu może zgwałcić, pobić waszą córkę lub syna. Działajcie!

# bziuuuuu

04.04.2013 21:32

zainstalujcie monitoring - to będą i dowody...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA