REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

No i zima znów zaskoczyła drogowców

 Rudolf

12.01.2004 16:27

Dzisiaj od pl.Wilsona wracałem 1,5 h. 508 ,a wszystko niestety przez oblodzony wjazd na most Grota z Wisłostrady.Samochody osobowe jak i ciężarowe nie mogły sobie poradzić, no ale na szczęście jakoś poszło.Gdyby odpowiednoi wcześnie posypano jezdnie to by do takiej sytuacji napewno nie doszło.

# %A%

12.01.2004 21:35

No i dlatego też pan Jarosław Kaczyński nie dojechał do TV na program "Gość Jedynki".

# Zakorkowany

12.01.2004 21:39

O, własnie o tym napisałem w nowym wątku. Ja jechałem do domu ponad 3 godziny (od centralnego).

REKLAMA

# mms

13.01.2004 10:51

A ja jechałam zaledwie 1h z Centrum. Jak? Na piechotę do metra, metrem do Gdańskiego, tam w 16, 16 do Żerania, potem kawałek 801 i już w 518 do pętli Nowodwory. Na żaden z tych środków lokomocji nie czekałam dłużej niż 3 minuty. I tak trzeba - wydostać się z Centrum jak najdalej metrem i tramwajami...

# Co mi zrobisz...

13.01.2004 12:40

- Ja, to proszę pana mam bardzo dobre połączenie: Wstaję rano, za piętnaście trzecia, latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, tylko wstaję i wychodzę.
- Naubierasz się pan
- Płaszcz, jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? Do PKS mam 5 kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
- I zdążasz pan?
- Nie. Ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni, to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport. Inaczej się zsiada. W Szymanowie znoszę bańki i łapię okazję. Na Ochocie w elektryczny do stadionu. A potem to już mam z górki. Bo tak: w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu. Znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma. To jeszcze mam kwadrans, to sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22:50 jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

# mms

13.01.2004 16:21

Fakt, że dojazd skomplikowany, ale liczy się czas. Wolałam się trzy razy przesiąść niż jechać z Centrum jak niektórzy - 3 godziny!

REKLAMA

# Vladymir

13.01.2004 22:51

A ja wolę bez przesiadek, bo to ciepło i gazetke mozna przeczytać całą, a 16 kursuje tak jak kobieta podczas okresu, czyli szalenie nieregularnie.

# mms

14.01.2004 09:44

Ja wolę gazetkę czytać w domu, po obiadku i przy gorącej herbatce z cytryną. Ale co kto lubi...
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024