REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Kim jest Poddębniak?

# Solid Security

17.11.2010 20:00

Na Agromanie - mieszkańcem Agromana, na Zdziarskiej - mieszkańcem Zdziarskiej (zdziarska_street), na Chudoby - mieszkańcem Chudoby. Dla PiS - jest pisowcem, dla PO - członkiem PO. Mały człowiek, ożywający przed wyborami i bez honoru. Dno.

# bwradny

17.11.2010 21:24

znaczy się - dyplomata.

# Poznaj sztukę parzenia kawy

17.11.2010 21:47

Rodzicem też jest

REKLAMA

# bwradny

17.11.2010 21:52

o ile mnie pamięć nie myli Bohater niniejszego wątku kilkakrotnie w mijającej kadencji interweniowął w imieniu Rady Rodziców w różnych sprawach dot. szkół na Zielonej Białołęce. To podważa argument ochroniarza o "ożywianiu się przed wyborami".

# dyplomata

17.11.2010 22:29

dyplomaci tak się nie ubierają

# Dziadek

17.11.2010 22:52

no to zaszalał, przez cztery lata aż kilkakrotnie interweniował, dobre sobie ...

REKLAMA

# bwradny

18.11.2010 10:16

mówimy o mieszkańcu, nie o radnym, Dziadku. Radzę geriavitu trochę popić dla lepszego kojarzenia faktów. :)

# Magda

30.09.2014 15:35

Członkiem Rady Rodziców został dwa miesiące przed wyborami. "Bwradny" to pewnie on sam.
"Mały człowiek, ożywający przed wyborami i bez honoru" - zgadzam się z tym twierdzeniem w całej rozciągłości.

# Magda

30.09.2014 16:21

C.d. Kolejne cztery lata nic nie robił i teraz znowu wepchnął się do prezydium Rasy Rodziców. Na zebraniach będzie chodził po klasach i promował swoją osobę. Że też ludzi to nie dziwi, że w 2010 roku chodził po klasach, teraz będzie chodził, a gdy rok jest niewyborczy (2011 nie chodził, 2012 nie chodził, 2013 nie chodził) to cisza.

REKLAMA

# Magda

30.09.2014 16:30

C.d.2 Z tymi interwencjami to też nieprawda. To rodzice zbierając podpisy wymusili na prezydium Rady Rodziców jakieś działania. To rodzice wydzwaniali do ZTM. A pan Poddębniak przypisał sobie całą zasługę - dlatego myślę, że "bwradny" to właśnie on, bo nikt znający sprawę takiej oczywistej nieprawdy by nie napisał.

# jurand

03.10.2014 15:49

Bwradny to Bartłomiej Włodkowski, kolega pana Poddębniaka z ugrupowania. Pewnie pan Poddębniak tak mu sytuację naświetlił, a on powtarza. Miejmy nadzieję, że kłamstwo wiele razy powtórzone nie stanie się prawdą.

# z Dąbrówki

03.10.2014 16:13

Ktoś przecież rodzicami musi pokierować - nadać oddolnym inicjatywom właściwy kierunek. Podobnie to działa w każdej szkole.

REKLAMA

# jurand

03.10.2014 21:19

:) "nadać oddolnym inicjatywom właściwy kierunek". Sorry, ale to urzędniczy bełkot. #Solid pisał o braku honoru pana Poddębniaka, a pani Magda podała przykład jego braku honoru - podpisywanie się swoim nazwiskiem pod cudzymi zasługami. Usprawiedliwienie dla niehonorowego czynu zawsze można znaleźć, dla każdego czynu można znaleźć, przykładowo: pół wieku temu w niektórych zachodnich krajach kastrowano upośledzonych intelektualnie i też było na to wytłumaczenie.

 tarantula01

03.10.2014 21:48

Jacek Poddębniak jest dla wielu bezimienną osobą, podobnie jak bezimienni są obecni radni. Tyle, że będąc bezimiennym radnym to wstyd.

 tarantula01

03.10.2014 21:48

Jacek Poddębniak jest dla wielu bezimienną osobą, podobnie jak bezimienni są obecni radni. Tyle, że będąc bezimiennym radnym to wstyd.

REKLAMA

 Jacek_Poddębniak

03.10.2014 23:48

Dziękuję za zainteresowanie moją osobą.
Skoro zostałem wywołany to:
1. prawdą jest, że do Rady Rodziców trafiłem 2 miesiące przed wyborami tyle , że 4 lata temu jak moje dziecko było w pierwszej klasie. I jak na razie w niej działam.
2. inicjatywy na rzecz szkoły też prawda, bo jest to "podwórko" mojego dotychczasowego działania.
PS
Tak się zastanawiam, kto następny zostanie zaatakowany.
Był już Wojtek Tumasz, Marcin Wójcik, Piotr Oracz, Piotrek Basiński łącznie z IMB teraz kolej przyszła na mnie.
Niestety, nie jest to styl mojej polemiki, ale mam nadzieję, że wszyscy wymienieni to zmienimy nie odpowiadając na ataki.
Jacek Poddębniak

# Biały

04.10.2014 09:49

Jakoś brak komentarza do wypowiedzi p. Poddębniaka.
Są zajęci na konwencji, klepią się PO plecach *-D
Dopiero od jutra ciąg dalszy torpedowania?

# ciekawy

04.10.2014 14:38

Torpedowania czego?

REKLAMA

# ciekawy

04.10.2014 14:41

Pustego gadania?

# Zielony

04.10.2014 19:06

Poddebniak zapomniał dodać że w 2010 r. zapisał się do PO bo chciał koniecznie startować z list PO do Rady Dzielnicy. Nikt go tam nie chciał wiec startował z Gospodarnosci a teraz został apolitycznym liderem Gospodarnosci na Zielonej Białołęce. Niezły ubaw.

# były ministrant

04.10.2014 20:12

Dla mnie to niech startuje każdy kto chce najważniejsze by nie męczył nas uzdrawianiem Włodkowski .Daj sobie spokój choć przez jedne wybory .Białołęka wszystko ci wybaczy a ludzie bez Twych porad i opinii na wszystko będą zdrowsi .

REKLAMA

 antyurzędnik

04.10.2014 21:23

Panie Opolski proponowałbym podpisywać się imieniem i nazwiskiem. W innym wątku nazwa "były ministrant" się powtórzyła. Nieładnie anonimowo skarżyć na Włodkowskiego.

# Zorro

05.10.2014 00:18

Dajcie spokój z tym Poddębniakiem! Przecież to biedny człowiek. 4 lata temu latał po zielonej Białołęce ze swoimi bełkotliwymi ulotkami, w których GWARANTOWAŁ wybudowanie jakiegoś przedszkola. Teraz dlatego, że Jerzy Smoczyński czmychnął z Zielonej Białołęki - widocznie obawia się batów w wyborach - jest liderem "GospoDURNOŚCI" czy czegoś takiego. Za cztery lata znowu będzie startował z czegoś innego... Biedny, żałosny człowiek. Ciekaw jestem co teraz będzie GWARANTOWAŁ? Może budowę Disneylandu na Białołece? Na szczęście zamieszkuje tu coraz więcej myślących ludzi, którzy nie dadzą się nabrać na tanie oszołomskie chwyty

# Antypolityk

05.10.2014 15:29

Największym uciekającym z Zielonej Białołęki jest P. Jaworski. W ostatnich wyborach dostał baty od 10 na liście startując jako jedynka. Dziwi mnie fakt, że góra partii tego nie widzi. Wynik pokazuje, że nie ma poparcia w społeczeństwie Białołęki. PIS na takie wyniki reaguje i po słabym rezultacie z przed 4 lat Oracz jak i Sztorc mają w tych wyborach 2.

REKLAMA

# bwexradny

05.10.2014 17:45

Chciałem uspokoić Pana Opolskiego - którego z racji wieku i sporych wrażeń w poprzedniej kadencji denerwować już nie należy - że wychodząc naprzeciw Pańskiej prośbie nie będę kandydował w najbliższych ani nawet przyszłych wyborach :)

# Magda

18.11.2014 15:13

Poddębniak. Z pierwszego miejsca się nie dostać. Śmiech na sali. Daj sobie człowieku już z tą polityką spokój. Może będziesz życzliwszy dla rodzaju ludzkiego i nie będziesz wszędzie węszył spisków. O innych ludziach będziesz miał lepsze zdanie, a nie obrzucał ich za plecami błotem. Daj se spokój już z tą polityką.

# duma Białołęki

20.11.2014 00:44

Poddębniak inaczej Borowik ponury
Budowa: Kapelusz początkowo półkulisty, z czasem, rozpostarty, poduchowaty, o średnicy od 5 do 20 cm. Najczęściej oliwkowożółtawy, płowobrązowawy. Powierzchnia skórki młodych owocników zamszowata, później wygładza się, staje się lekko połyskliwa. Po dotknięciu lub uszkodzeniu szybko ciemnieje. Trzon gruby, początkowo beczułkowaty, pomarańczowo purpurowy, potem maczugowaty, słonecznie żółtawy, żółtopomarańczowy, pokryty ciemniejszą, rdzawoczerwonawą siateczką o wydłużonych oczkach. Wysokość trzonu od 5 do 15 cm, średnica od 2 do 5 cm. Hymenofor rurkowy. Rurki długie, o drobnych porach, przy trzonie wykrojone. Pory poczatkowo ochrowożółte, przebarwiają się na pomarańczowoczerwonawe z z kontrastowym ciepłożółtym pasem na obrzeżu hymenoforu. Na starość blakną. Uciśnięte szybko błękitnieją. Miąższ mięsisty, gęsty, cielistożółty, w dolnych partiach trzonu czerwonawy, przy podstawie rurek pomarańczoworóżowy; we wszystkich miejscach przecięty lub uciśnięty natychmiast staje się ciemnobłękitny, by z czasem lekko zjaśnieć na kolor szarawy. Smak łagodny. Zapach grzybowy. Wysyp zarodników oliwkowobrązowawy.
Występowanie: od czerwca do wczesnej jesieni, pojedynczo lub w małych grupach po kilka sztuk w lasach liściastych i mieszanych w miejscach jasnych na glebach zasobnych w wapń. Najczęściej w towarzystwie buków i dębów.

REKLAMA

# Cjk

18.04.2016 11:17

A jednak osiągnął co chciał.

# Borowik Wesoły

18.04.2016 17:37

Ten Borowik Ponury nic nie osiągnął. Najwyżej może coś spieprzyć. Już za kilka miesięcy będziemy mieć pierwsze sukcesy tj. informacje o planowych opóźnieniach w realizacji inwestycji, a w 2017 r. seria następnych sukcesów zakończona kompromitacją obecnego układu.

# Lew II

19.04.2016 08:41

Jacek Poddębniak w zarządzie dzielnicy od 10 marca 2016 roku. Na rozliczenie przyjdzie czas, a dokładniej jesienią 2018 r. Wtedy będzie pole do podsumowania, ale teraz widzę, ze każdy na etacie u wróżbity Macieja :P

# Bufet

20.04.2016 07:01

Ten zarząd nie przetrwa nawet pół roku.

# Kamieni Kupa Bucu w ratuszu

18.05.2016 15:07

Zdołałem już poznać tego Pana Poddębniaka. Jaśnie Pana Vice burmistrza. Szybko obrósł w piórka ten kierownik basenu, czy kim on tam był wcześniej. Chamski, arogancji i z tego co widzę niekompetentny. Jak długo takich ludzi będziemy trzymać po urzędach? Po co jest ten cały urząd? Żeby załatwiać sprawy mieszkańców. Takie bobki jak on powinny zostać wyrzucone, do prawdziwej, uczciwej roboty niech się weźmie. Ulice pozamiata, popracuje gdzieś naprawdę, a nie tupetem, chamstwem się wpycha na urzędy. Wstyd, że tacy ludzie rządzą na Białołęce. Panie Jacek Poddębniak - oby nie długo.

# Lew II

18.05.2016 15:11

oj życie szybko zweryfikowało... nie trzeba czekać do jesieni 2018 r. już w maju 2016 pokazał swoje zaangażowanie na rzecz pracy dla mieszkańców Lewandowa opóźniając budowę ul. Siecznej.
#Lew II napisał(a) 19.04.2016 08:41
Jacek Poddębniak w zarządzie dzielnicy od 10 marca 2016 roku. Na rozliczenie przyjdzie czas, a dokładniej jesienią 2018 r. Wtedy będzie pole do podsumowania, ale teraz widzę, ze każdy na etacie u wróżbity Macieja :P

# AdamNowy

05.04.2024 21:40

I znowu nowe ugrupowanie - Aktywna Białołęka. Ale o co chodzi z tym dopiskiem Polska 2050? Przecież PL2050 jest na liście 3.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024