REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Grupa samopomocowa właścicieli kotów?

 historyk

10.06.2003 23:45

Mam pomysł, może mądry. Wiem, jak dużym problemem jest zapewnienie kotu opieki, gdy np, wyjeżdża się na weekend urlop itp. Może cześć kociarzy z tego forum mogłaby się wspierac i np. po wzajemnym poznaniu - umawiać się ze sobą - ja zaopiekuję się Twoim kotem wtedy, Ty moim za tydzień. Jakby co podaję namiary na mnie 0501050468, mail pod nickiem.

 m0n1ka

11.06.2003 13:46

Oczywiście dołączam się do grupy.

# Vladymirowie

11.06.2003 17:19

my też: 466-12-04

REKLAMA

 historyk

11.06.2003 22:36

Jesteśmy do dyspozycji w lipcu, przez tydzień dwa w sierpniu prosilibyśmy o wsparcie.

# Vladymir

11.06.2003 23:45

Historyku, wsparcie otrzymasz, wezmę koty, bo zostaje na 5 tygodni z dwoma bachorami, to i dodatkowe koty różnicy mi nie zrobią, wszak nie moga być gorsze od Michasia, no nie ? Telefon już znasz, więc dzwoń i odstawiaj koty.

# nickx

12.06.2003 08:13

Historyku radzę ubezpiecz mieszkanie, już złodzieje zacierają ręce.
Z tego co wypisujesz na forum ja np. wiem gdzie mieszkasz.

REKLAMA

# Jolanda

12.06.2003 08:35

A kto zaopiekuje sie moimi karaluchami? proponuje utworzyc grupe wsparcia karalucharzy, z podgrupa fanow mrowek faraona.
Acha, no i oczywiscie oddzialna podgrupe dla wlascicieli kotow kastratow.

# kot-kastrat

12.06.2003 12:31

Bez przesady... Oni nie rozdają swoich adresów publicznie, a to ze mieszkam w blokach przy ul. X to żadna tajemnica. Poza tym oni ...prawie nic nie mają (Historyk mówi,że przez to że pracował w białoleckiej oswiacie). Nie wiem czy w ogóle gdzieś pojadą (nie mają planów i środków), a ja mogę się przecież .... rozchorować.

# Duśka

12.06.2003 13:03

Do Jolandy: Twoje dowcipy o karaluchach są nie na miejscu. Jeżeli ludzie się skrzyknęli i chcą sobie pomagać, a nie oddawać kota byle komu tylko miłośnikowi to chyba dobrze? Jak nie masz ochoty pomóc to lepiej zajmij się porządkami w domu, bo Ci się jakieś robactwo zalęgnie. Duśka

REKLAMA

# nickx

12.06.2003 13:07

Skoro nic nie maja to rzeczywiście nie muszą się niczego obawiać, znając jednak sytuacje majątkową mieszkańców tego osiedla martwiłabym się o twoją miseczkę kotku.

# kot-kastrat

12.06.2003 19:51

Jedyne, co mają, to pięcioletni komputer, na którym teraz piszę ten post. I encyklopedię, na której lubię spać. Poza tym nie mają nawet telewizora, więc strasznie się nudzę, może znacie jakiegoś kota/kotkę, najlepiej młodszego ode mnie, który mógłby ze mną zamieszkać?

# znajomy kot

12.06.2003 19:56

Kocie, a poczytać to niełaska- jest prawo finansowe, administracyjne, dużo gazet i periodyków administracyjnych, ciekawy zbiór prasy lokalnej, a nawet Vademecum lekarza rodzinnego. Figa dużo czytała.

REKLAMA

# nickx

13.06.2003 08:22

A co to za nikła pociecha z kota-kastrata. Szklanka wody?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA