REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Grupa samopomocowa właścicieli kotów?

 historyk

10.06.2003 23:45

Mam pomysł, może mądry. Wiem, jak dużym problemem jest zapewnienie kotu opieki, gdy np, wyjeżdża się na weekend urlop itp. Może cześć kociarzy z tego forum mogłaby się wspierac i np. po wzajemnym poznaniu - umawiać się ze sobą - ja zaopiekuję się Twoim kotem wtedy, Ty moim za tydzień. Jakby co podaję namiary na mnie 0501050468, mail pod nickiem.

 m0n1ka

11.06.2003 13:46

Oczywiście dołączam się do grupy.

# Vladymirowie

11.06.2003 17:19

my też: 466-12-04

REKLAMA

 historyk

11.06.2003 22:36

Jesteśmy do dyspozycji w lipcu, przez tydzień dwa w sierpniu prosilibyśmy o wsparcie.

# Vladymir

11.06.2003 23:45

Historyku, wsparcie otrzymasz, wezmę koty, bo zostaje na 5 tygodni z dwoma bachorami, to i dodatkowe koty różnicy mi nie zrobią, wszak nie moga być gorsze od Michasia, no nie ? Telefon już znasz, więc dzwoń i odstawiaj koty.

# nickx

12.06.2003 08:13

Historyku radzę ubezpiecz mieszkanie, już złodzieje zacierają ręce.
Z tego co wypisujesz na forum ja np. wiem gdzie mieszkasz.

REKLAMA

# Jolanda

12.06.2003 08:35

A kto zaopiekuje sie moimi karaluchami? proponuje utworzyc grupe wsparcia karalucharzy, z podgrupa fanow mrowek faraona.
Acha, no i oczywiscie oddzialna podgrupe dla wlascicieli kotow kastratow.

# kot-kastrat

12.06.2003 12:31

Bez przesady... Oni nie rozdają swoich adresów publicznie, a to ze mieszkam w blokach przy ul. X to żadna tajemnica. Poza tym oni ...prawie nic nie mają (Historyk mówi,że przez to że pracował w białoleckiej oswiacie). Nie wiem czy w ogóle gdzieś pojadą (nie mają planów i środków), a ja mogę się przecież .... rozchorować.

# Duśka

12.06.2003 13:03

Do Jolandy: Twoje dowcipy o karaluchach są nie na miejscu. Jeżeli ludzie się skrzyknęli i chcą sobie pomagać, a nie oddawać kota byle komu tylko miłośnikowi to chyba dobrze? Jak nie masz ochoty pomóc to lepiej zajmij się porządkami w domu, bo Ci się jakieś robactwo zalęgnie. Duśka

REKLAMA

# nickx

12.06.2003 13:07

Skoro nic nie maja to rzeczywiście nie muszą się niczego obawiać, znając jednak sytuacje majątkową mieszkańców tego osiedla martwiłabym się o twoją miseczkę kotku.

# kot-kastrat

12.06.2003 19:51

Jedyne, co mają, to pięcioletni komputer, na którym teraz piszę ten post. I encyklopedię, na której lubię spać. Poza tym nie mają nawet telewizora, więc strasznie się nudzę, może znacie jakiegoś kota/kotkę, najlepiej młodszego ode mnie, który mógłby ze mną zamieszkać?

# znajomy kot

12.06.2003 19:56

Kocie, a poczytać to niełaska- jest prawo finansowe, administracyjne, dużo gazet i periodyków administracyjnych, ciekawy zbiór prasy lokalnej, a nawet Vademecum lekarza rodzinnego. Figa dużo czytała.

REKLAMA

# nickx

13.06.2003 08:22

A co to za nikła pociecha z kota-kastrata. Szklanka wody?
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe