REKLAMA

Forum › Wawer

REKLAMA

# ekolog

27.02.2017 19:45

,,Locha próbowała mnie zaatakować" ......?
Trzeba było jej kasztanów i żołędzi nie wyżerać ....

# ekolog

27.02.2017 21:02

Trzeba zwiększyć limity odstrzału bo dziki rozmnażają się teraz jak króliki.

# Gosia

01.03.2017 05:51

O tak ! wytnijcie wszystkie drzewa, wybijcie wszystkie zwierzęta i ptaki, trawniki zastąpcie betonem. Wiwat ! nowe oblicze cywilizacyjne, pełne alergików i nieuków. Bo owadów jest już coraz mniej i to też zasługa homo sapiens, czyżby ... sapiens ?

REKLAMA

# coffee

01.03.2017 11:27

#ekolog napisał(a) 27.02.2017 21:02
Trzeba zwiększyć limity odstrzału bo dziki rozmnażają się teraz jak króliki.
Tak. Limit odstrzału podpisujących się "ekolog" jest zdecydowanie za mały.
Zwierzęta można wyłapywać i wywozić w nowe miejsca z dala od siedzib ludzkich, a nie do nich strzelać.

# Misiusio

01.03.2017 19:51

To i tak dobrze, że niedźwiedzie jeszcze się nie rozpanoszyły...

# sapiens

08.03.2017 18:49

Niedźwiedzie nie, za to nie brakuje ,,jeleni" i ,,baranów"...

REKLAMA

# XXX

12.03.2017 22:47

Moim skromnym zdaniem, wręcz niedorzeczne jest to iż mieszkając w stolicy, każdego dnia gdy wychodzę z domu towarzyszy mi strach... Juz od jakiś 5 lat borykam się z problemem jakim są wesoło hasające sobie nie pojedyncze sztuki, lecz całe dzicze rodziny po mojej ulicy.Szczerze straciłam już nadzieję na jakiekolwiek rozwiązanie tego problemu.

# YYY (z Warszawy)

13.03.2017 22:16

Jakbyś mieszkał w stolicy to dzików byś nie miał, a jak Tobie się wydaje, że mieszkasz w stolicy dlatego są...

# JaJaJa

22.05.2017 09:22

Coffee ty wiesz co mówisz? Czy jesteś w stanie oszacować ile kosztuje wywiezienie jednego dzika? I ile to zajmuje czasu? Trzeba je odstrzelić i tyle. Na terenie miasta są ich setki.

REKLAMA

# Radościanka

30.06.2017 22:59

Nie ma żartów. Mnie dzik gonił na ul. Trakt Napoleoński jakieś 100 metrów. Skręciłam w las aby wleźć na drzewo ale dzik na szczęście poszedł sobie. Miesiąc wcześniej dziki zaatakowały psa mojego brata podczas spaceru w lesie. Rozpruły mu cały bok. Dzięki kosztownej operacji pies żyje
Po tych miłych incydentach boimy się wychodzić.z naszych domów. O spacerach z psami nie ma mowy.tym bardziej, że po ulicy przy której mieszkamy.codziennie rano lub wieczorem włóczą się stada dzików. Zawiadamialiśmy odpowiedzialne za porządek służby ale nikt nie jest zainteresowany sprawą.

# .m.

03.07.2017 11:15

Radościanka - gdyby pies Twojego brata był na smyczy (a powinien - las) to nie musiałabyś pisać o kosztownej operacji tegoż

# Dzikuska

19.04.2024 08:54

#.m. Otóż mylisz się. Moje psy są na smyczy, ale gdyby je zaatakowal dzik, to nie miałyby szansy na ucieczkę. Jak widzę, że są dziki, to psy puszczam wolno , ale idą przy nodze trzymane za obrożę. W razie ataku mogą uciekać.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy