REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Opolanin

24.11.2015 22:23

Byłem na tym spotkaniu, kogo burmistrz Jaworski kryje? Jaworski nie bronił interesu mieszkańców tylko deweloperów, kiedy on odejdzie i przestanie psuć tę dzielnicę?

# prawda

24.11.2015 22:25

Jaworski zorganizował gehennę mieszkańcom i dziwi się, że ludzie nie wytrzymali i... puściły nerwy. A co mieli zrobić jak za ich plecami powstaje ogromny gazociąg tuż przed blokiem.

# mieszko

24.11.2015 22:27

#prawda napisał(a) 24.11.2015 22:25
Jaworski zorganizował gehennę mieszkańcom i dziwi się, że ludzie nie wytrzymali i... puściły nerwy. A co mieli zrobić jak za ich plecami powstaje ogromny gazociąg tuż przed blokiem.

Gazociąg był w planach od dawna, a oni wprowazili się teraz. Dlaczego nie sprawdzili planów?

REKLAMA

# obserwator12

24.11.2015 22:28

MIESZKAŃCY "ZMASAKROWALI" BURMISTRZA JAWORSKIEGO I INWESTORA NA TYM SPOTKANIU.

# kowalczyka

24.11.2015 22:29

Artykuł to stek kłamstw, a "cytaty" autor sobie wymyślił.
Pytanie komu teraz bardziej zależy na tym żeby skrócić mieszkańców?
Burmistrzowi Jaworskiemu czy PGNIG? A może jednym i drugim?

# koma

24.11.2015 22:30

Jaworskiemu mówimy dowidzenia, nie chcę znać takiego burmistrza, człowiek dewelopoerów i dużych inwestorów a nie zwykłych ludzi.

REKLAMA

# ŻUOWIECKA

24.11.2015 22:42

#kowalczyka napisał(a) 24.11.2015 22:29
Artykuł to stek kłamstw, a "cytaty" autor sobie wymyślił.
Pytanie komu teraz bardziej zależy na tym żeby skrócić mieszkańców?
Burmistrzowi Jaworskiemu czy PGNIG? A może jednym i drugim?

Zwlaszcza o tej blond suchotnicy co darła morde o dzięciołki, a potem rżała jak kobyła

# kowalczyka

24.11.2015 22:47

"Jest godzina 22:42, a spotkanie jeszcze trwa. Tymczasem równo o 21:30 pojawiła się z niego relacja. Mamy więc pytanie do redakcji Tu Stolica i Gazeta Echo, czy posiada może wehikuł czasu, a jeżeli tak, to czy możemy z niego skorzystać w miarę możliwości. Nie wiemy również, skąd pochodzą cytowane wypowiedzi... ponieważ na pewno nie padły na spotkaniu, a szczególnie w takim brzmieniu. Na szczęście został wykonany zapis video, zarówno na zlecenie Dzielnica Białołęka, jak i z inicjatywy mieszkanców. Dlatego już teraz radzimy redakcji, która do tej pory opisywała tę sprawę naprawdę obiektywnie, przygotować stosowne sprostowanie "

# mieszkoniemysli

24.11.2015 22:50

Kolego mieszko, w planach tego gazociagu nie bylo jak powstalo osiedle budowane przez JW Construction, oraz nie bylo jak powstalo Atal Marina, wiec prosze wrocic z nowymi informacjami.

REKLAMA

# Edek od Kredek

24.11.2015 22:51

#kowalczyka napisał(a) 24.11.2015 22:47
"Jest godzina 22:42, a spotkanie jeszcze trwa. Tymczasem równo o 21:30 pojawiła się z niego relacja. Mamy więc pytanie do redakcji Tu Stolica i Gazeta Echo, czy posiada może wehikuł czasu, a jeżeli tak, to czy możemy z niego skorzystać w miarę możliwości. Nie wiemy również, skąd pochodzą cytowane wypowiedzi... ponieważ na pewno nie padły na spotkaniu, a szczególnie w takim brzmieniu. Na szczęście został wykonany zapis video, zarówno na zlecenie Dzielnica Białołęka, jak i z inicjatywy mieszkanców. Dlatego już teraz radzimy redakcji, która do tej pory opisywała tę sprawę naprawdę obiektywnie, przygotować stosowne sprostowanie "

Może po prostu słuchając debili drących ryja redakcja odpuściła sobie słuchanie rozdartych ryjów takich jak twój i dali materiał o 21.30? Niektórm wystarczy internet żeby coś napisać i wrzucic do sieci, nie potrzeba wehiukułów :)

# kowalczyka

24.11.2015 22:54

Edek od Kredek, toś się kulturą popisał...

# kowalczyka

24.11.2015 22:55

Ale wiem co masz na celu ty i tobie podobni, żeby rozmyć obraz sytuacji
Obraz taki, że ta "inwestycja" to jest jakiś dramat jeżeli chodz i o ekologię i dziwi mnie, że władze dzielnicy starają się go forsować.

REKLAMA

# PRYCHAM

24.11.2015 23:10

CZESC BIALOLECKIE SMIECI
JAK TAM WASZE TEKTUROWE DOMY NA KREDYT
ALBO KAWALERKI ZA MORGI OJCOWE?

# banita

24.11.2015 23:26

Jak kopali kanał żerański nikt nie protestował. Teraz sobie pomnik przyrody znaleźli. Kopać i nikogo o zdanie nie pytać!!! Koniec z zatruwaniem powietrza.

# zdziwiony

24.11.2015 23:49

#anonim napisał(a) 24.11.2015 23:26
- Dlaczego burmistrz nie jest po naszej stronie? - spytał jeden z mieszkańców burmistrza Jaworskiego.

Ponieważ PGNIG ma więcej pieniędzy.
#Piotr Jaworski napisał(a) 24.11.2015 23:26
W kwestii budowy gazociągu władze dzielnicy nie mają nic do powiedzenia - skwitował burmistrz

Baaardzo ciekawe! Nie tak dawno burmistrz się rozpisywał o tym jak to zmienił trasę gazociągu i jak pomógł mieszkańcom i jaki jest wspaniały. Ścieżkę rowerową zbuduje. Nagle nie ma nic do powiedzenia??

REKLAMA

# ELYTA

25.11.2015 00:02

Białołęcka elyta :D

# prypry

25.11.2015 06:04

pryCHam - przecież ty u mnie na Bialolece wynajmujesz pokoj w suterynach - ciebie nawet nie stać na M1

# PKM

25.11.2015 06:16

Na spotkanie przyszli KRZYKACZE bo w domu nie maja z kim pogadać, Inwestycja jak najbardziej potrzebna tylko trochę zal mi tych drzew które pojda pod topor -

REKLAMA

# miki

25.11.2015 07:56

Po jaką Anielkę ten burmistrz siedzi na tym stołku, skoro nie ma nic do powiedzenia?

# Zdzisława Cościska

25.11.2015 07:57

Ludzie ! a nie zastanowiło Was to dlaczego w ogóle pomysł wymiany kotłów z węglowych na gazowe ?
Przecież Polska węglem stoi !
Chyba że już podpisali sprzedaż wszystkich zapasów czarnego złota do Chin, jedwabnym szlakiem na wielbłądzich garbach Ha Ha Ha

# aniela

25.11.2015 07:58

Budujcie ten gazociąg , zdrowie i mniej zatrute powietrze jest najważniejsze

REKLAMA

# kowalczyka

25.11.2015 08:06

Z profilu burmistrza:
W mojej ocenie było to bardzo wartościowe spotkanie. Wiele osób otrzymało od inwestora PGNIG Termika i ekspertów merytoryczne infomacje. Co najważniejsze, na mój wniosek w porozumieniu z Michał Andrzej Olszewski, spotkanie zakończyło się decyzją o powołaniu Rady Konsultacyjnej w skład której wejdą zainteresowani mieszkańcy. Mam nadzieję, także na współpracę w tej sprawie z www.facebook.com/KanalZeranski/. Emocji, podsycanych koniunkturalnie przez niektórych radnych, oczywiście nie brakowało, ale są one zrozumiałe w takich sytuacjach. Przemysław Burkiewicz, w mojej ocenie, felieton nie do końca oddaje to co w tym spotkaniu było najważniejsze. Spotkanie trwało ponad 4 godziny i zakończyło się po 23.
To jak to było redaktorze??

# Konwaliowa

25.11.2015 08:16

A co miał pan Jaworski napisać, Trudno, żeby burmistrz przyznał, że mieszkańcy to hołota i dzicz, która potrzebuje 4 godzin na uspokojenie się, haha!

# AntekPolicmajster

25.11.2015 08:16

#PKM napisał(a) 25.11.2015 06:16
Na spotkanie przyszli KRZYKACZE bo w domu nie maja z kim pogadać, Inwestycja jak najbardziej potrzebna tylko trochę zal mi tych drzew które pojda pod topor -

ŚWIĘTE słowa.

REKLAMA

# Gość

25.11.2015 08:53

Jaworski wyruchał mieszkańców...

# Warszawiaky

25.11.2015 09:41

Chyba ciebie #gościu :-D

# kanałek

25.11.2015 09:42

gazociąg nie będzie szedł stroną wschodnią przez tereny przemysłowe i pustynie bo te tereny będą sprzedawane deweloperom i innym inwestorom więc ciężko by je było sprzedać z gazociągiem w pakiecie. Lepiej poprowadzić gaz stroną gdzie już inwestycje się skończyły.
Dzilenica Białołęki ma w gdzieś mieszkańców, na spotkaniu było mówione że rozmowy rozpoczęły się już w 2010 roku... a konsultacje z mieszkańcami? . Nie było, wczoraj było tylko spotkanie informacyjne bo już wszystko zostało ustalone między pgnig a dzielnicą. Mam tylko nadzieję że teren na wysokości kowalczyka będzie dobrze zagospodarowany (choć wątpię) , drzewa, krzewy i przede wszystkim kosze na śmieci których teraz brakuje i tworzy się syf

# alik

25.11.2015 09:54

#kanałek napisał(a) 25.11.2015 09:42
gazociąg nie będzie szedł stroną wschodnią przez tereny przemysłowe i pustynie bo te tereny będą sprzedawane deweloperom i innym inwestorom więc ciężko by je było sprzedać z gazociągiem w pakiecie. Lepiej poprowadzić gaz stroną gdzie już inwestycje się skończyły.

Wszystko jasne. Tyle że osiedle które tam powstanie (developer Ghelamco ) też będzie miało pod oknami gazociąg.

# alik

25.11.2015 10:00

#Konwaliowa napisał(a) 25.11.2015 08:16
A co miał pan Jaworski napisać, Trudno, żeby burmistrz przyznał, że mieszkańcy to hołota i dzicz, która potrzebuje 4 godzin na uspokojenie się, haha!

Ile Ci płaci PGNiG za te komentarze? Panie (Pani?) antek, konwaliowa i pewnie jeszcze parę innych nicków.
Myślę że najwyższa pora żeby to powiedzieć szczerze i otwarcie. PGNiG opłaca hejterów którzy piszą takie rzeczy żeby skłócić mieszkanców i sprawiać wrażenie że dyskusja nie jest merytoryczna
Niedoczekanie panowie i panie z Modlińskiej 15! Odwołajcie trolli, to i tak nic nie da. Zapowiadaliście dialog to prowadźcie go ale na pewno nie hejtując anonimowo!!

# PALIK

25.11.2015 10:06

ALIK A TY JESTES PRZEZ KOGO OPLACANY -

# teraz warszafianka

25.11.2015 10:11

przepraszam a co to jest gaz u mnie na wiosce podlomzynskiej nie było gazu i jakos się zylo w piecu palilo się odpadami z gospoarstwa i było tanio - a teraz tu trzeba będzie im placic za to cos ulotnego

# alik

25.11.2015 10:38

#PALIK napisał(a) 25.11.2015 10:06
ALIK A TY JESTES PRZEZ KOGO OPLACANY -

Jaśniej nie mogłeś tego pokazać panie "PGNiG mi płaci 2 złote za wpis" :))) W zwiiązku z tym mam propozycję żebyście zaczęli dyskutować merytorycznie albo wynieśli się z tego forum.
Wasz pracodawca czyli PGNiG wczoraj zapowiadał rozmowy z mieszkańcami, prowadzenie dialogu, konsultacje.
No to rozmawiajmy. Moje pytania:
1) jakie ma plany PGNiG względem zagospodarowania Kanału Żeranskiego?
2) Czy powstanie ścieżka rowerowa?
3 Jaka inna infrastruktura będzie tam zbudowana??
Panowie (i panie) z PGNiG, czas- start!

# Robert

25.11.2015 18:18

Muszę stwierdzić, że ten artykuł jest jak najbardziej prawdziwy. Także byłem na spotkaniu i powiem szczerze, że dawno nie widziałem takiego chamstwa - z przykrością muszę powiedzieć, że to chamstwo pochodziło od moich sąsiadów mieszkańców Białołęki. Bardzo dobre wystąpienie przedstawicieli pgnigu, którzy bez względu na zachowania mieszkańców, często obelżywe, zawsze starali się odpowiadać w sposób merytoryczny. Podziwiam ich cierpliwość, ja nie wytrzymałem i wyszedłem po 22.00.

# alik2

25.11.2015 18:22

#alik napisał(a) 25.11.2015 10:38

Jaśniej nie mogłeś tego pokazać panie "PGNiG mi płaci 2 złote za wpis" :))) W zwiiązku z tym mam propozycję żebyście zaczęli dyskutować merytorycznie albo wynieśli się z tego forum.
Wasz pracodawca czyli PGNiG wczoraj zapowiadał rozmowy z mieszkańcami, prowadzenie dialogu, konsultacje.
No to rozmawiajmy. Moje pytania:
1) jakie ma plany PGNiG względem zagospodarowania Kanału Żeranskiego?
2) Czy powstanie ścieżka rowerowa?
3 Jaka inna infrastruktura będzie tam zbudowana??
Panowie (i panie) z PGNiG, czas- start!

Halo halo, było pytanie!

# PrawoWyborcy:Sprawdzam

26.11.2015 15:21

A teraz z kim się PRAWO i sprawiedliwości świetnie dogaduje:
Marcin K. pseudonim " Duchowny" nie mylić z Księdzem!
cyt #atom :"Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia Pana Korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
Ładnie co??

# dzeki2002

26.11.2015 19:10

Byłem na spotkaniu, fatalnie przygotowani pod względem merytorycznym specjaliści. Plany już dawno temu zatwierdzone, próba robienia dobrej miny do złej gry. Nie jestem radnym tylko zwykłym mieszkańcem a do gazociągu mam dwa kilometry. Poszedłem tylko po to bo mi żal tej zieleni, którą wytną w pień, 15 do 20 metrów na szerokość, po inwestycji zostanie 6-8 metrów klepiska, które podobno ma być ścieżką rowerową (do Nieporętu od ul. Marywilskiej istnieje przecież od dawna)- świetna wymówka. Wytną podobno ok 1000 drzew starych a w to nasadzą młode drzewka, które zapewne zwiędną pierwszej zimy. Wolałbym aby zapłacili za każdy centymetr obwodu ściętego drzewa za to sumę można by pewnie posadzić 100 razy więcej drzew w tej okolicy i zaprojektować kilka parków, dla mieszkańców. Mieszkańcy byli nadzwyczaj spokojni jak na to co wyprawiali urzędnicy i specjaliści.

# Kowalczyka

26.11.2015 19:15

Tak zwana rada konsultacyjna to kolejna farsa w wykonaniu ratusza.
Jak się okazało to będą ludzie wybrani właśnie przez ratusz
Pewnie okaże się że wszyscy są POwiązani z ratuszem...
I oni mają reprezentować mieszkańców?!
To nie jest rada drogi burmistrzu, to jest ZDRADA!

# dzeki2002

26.11.2015 19:16

#Robert napisał(a) 25.11.2015 18:18
Muszę stwierdzić, że ten artykuł jest jak najbardziej prawdziwy. Także byłem na spotkaniu i powiem szczerze, że dawno nie widziałem takiego chamstwa - z przykrością muszę powiedzieć, że to chamstwo pochodziło od moich sąsiadów mieszkańców Białołęki. Bardzo dobre wystąpienie przedstawicieli pgnigu, którzy bez względu na zachowania mieszkańców, często obelżywe, zawsze starali się odpowiadać w sposób merytoryczny. Podziwiam ich cierpliwość, ja nie wytrzymałem i wyszedłem po 22.00.
musieliśmy być na innym spotkaniu ja wszedłem 23:15 i niebyło do tego czasu ani jednej profesjonalnej i merytorycznej odpowiedzi, jedynie stosowanie technik negocjacyjnych, które używa się aby nie podejmować dialogu.

# Duchowny

26.11.2015 21:01

ulala ;-)
#PrawoWyborcy:Sprawdzam napisał(a) 26.11.2015 15:21
A teraz z kim się PRAWO i sprawiedliwości świetnie dogaduje:
Marcin K. pseudonim " Duchowny" nie mylić z Księdzem!
cyt #atom :"Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia Pana Korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
Ładnie co??

# Wschodnia

30.11.2015 07:27

#PrawoWyborcy:Sprawdzam napisał(a) 26.11.2015 15:21
A teraz z kim się PRAWO i sprawiedliwości świetnie dogaduje:
Marcin K. pseudonim " Duchowny" nie mylić z Księdzem!
cyt #atom :"Witam,
przedstawię państwu sylwetkę lub zarys sylwetki a może wnętrze pana radnego Korowaja,
osoby mocno zaangażowanej lub wręcz odpowiedzialnej za sytuację jaka ma miejsce w naszej Dzielnicy.
1. Historia zatrudnienia Pana Korowaja w fundacji w latach 2013-2015??
Dodam że fundacja jest w likwidacji po 2 latach funkcjonowania??
2013 rok dochód radnego 18 272,42zł (fundacja zarejestrowana od 07.08.2013)
W 4 miesiące w fundacji 18 tysięcy!? W fundacji??
Taki to szlachetny człowiek z tego duchownego??
2014 rok dochód 42 949,93zł. Tu już widać że cały rok "fundacja " działa...
2. Zatrudnienie na umowę o dzieło przez "marywilska 44"
dochód radnego 13 189,11zł. Co takiego dla marywilskiej- firmie znajdującej się na białołęce pan radny korowaj robił??
może potrzeba było coś pomóc w urzędzie??
3. zatrudnienie na umowę o dzieło w BOK!
dochód radnego 5140.00
To już w ogóle nie mieści się w kanonach dobrego wychowania panie korowaj duchowny!
4. Wynagrodzenie z tytułu pracy (gdzie?? nie wiem bo pan duchowny nie raczył napisać)
40000zł. za rok 2012r
5. Wynagrodzenie z tytułu bycia Duchownym 2013rok
27000zł?
6. Wynagrodzenie z tytułu pracy 36000 zł. (tu pan duchowny też nie pisał gdzie był zatrudniony ale jeszcze wtedy się uczył kombinowania...)
Składki na ZUS i NFZ napewno pan płacił panie duchowny przez te lata kiedy nie był pan zatrudniony na umowę o pracę??
Czy zarejestrowany w urzędzie pracy na bezrobotnego??
Jeśli nie to Boże Chroń od takich duchownych co uczą jak żyć za cudze składki...
wszystkie informacje pochodzą z biuletynu informacji publicznej miasta stołecznego Warszawy.
Wystarczy wpisać w google oświadczenie majątkowe korowaj.
Celem mojego wpisu jest poinformowanie mieszkańców z kim mamy do czynienia..
Mam nadzieję, że jesteśmy w stanie wykluczyć sami z Rady Dzielnicy takie czarne owce bo taki radny nie ma skrupułów, on sam nie odejdzie bo do tego trzeba mieć HONOR a pan Korowaj nie ma nawet wiedzy, że coś takiego istnieje...
Przemyślcie temat kto kogo i dlaczego chce odwołać...
To nic nie kosztuje a widać kto jest kto w tej całej "gierce".
Pozdrawiam,
Ładnie co??

Przez tyle lat PO świetnie się dogadywało z tym radnym, myślisz ze nie wiedzieli ( o ile to prawda) o rzeczach o których tu wypisujesz ? I jak myślisz, gdyby radny ( podobnie jak radna Rabiczko) nie opuścił klubu PO cala ta sytuacja byłaby tak chętnie i często opisywana na tym forum? Nagle zaczęło przeszkadzać?
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe