Dzika wyżerka dla dzika na Winorośli
1 kwietnia 2015
Po co jechać nad Biebrzę? Aby zobaczyć dzika nie trzeba wyjeżdżać z Warszawy. Wystarczy pojechać na Tarchomin. Ostatnio na ulicy Winorośli dzika spotkała pani Aleksandra Ojdana, która przysłała do redakcji zdjęcie zwierzęcia.
Kiedy poszerzą Płochocińską? Realny bardzo krótki odcinek
Na krótkim odcinku nad tzw. kanałem do Faelbetu ruchliwa ulica ma zyskać dwa dodatkowe pasy. Na jakim etapie jest ta inwestycja?
Jednak dziki wiedzą, że na Tarchominie, w osiedlowych śmietnikach można znaleźć smakołyki. Rośnie tu także sporo dębów, których żołędzie są prawdziwym smakołykiem. Nic więc dziwnego, że chrumkający przyjemniaczek przydreptał na ulicę Winorośli. Na pewno najadł się tu do syta.
PB
.









































