REKLAMA

Wawer

samorząd

 

Ćwierć wieku dla najbiedniejszych. Wzruszające pożegnanie dyrektorki OPS

  30 stycznia 2023

Ćwierć wieku dla najbiedniejszych. Wzruszające pożegnanie dyrektorki OPS
źródło: UD Wawer

Dyrektorka ośrodka pomocy społecznej w warszawskim Wawrze Renata Staruch odeszła na emeryturę po 25 latach pracy. Pożegnanie było wzruszające.

REKLAMA

"Dziś odbyło się wzruszające pożegnanie Renaty Staruch, dyrektorki wawerskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, która przez 25 lat pracy uczyniła wiele dobra dla wawerczyków i dla Wawra" - poinformował w środę 26 stycznia urząd dzielnicy.

Renata Staruch odchodzi na emeryturę

"Emocje, które towarzyszyły wszystkich mówcom, są najlepszym dowodem na to, że Pani Renata była właściwą osobą na właściwym miejscu i dawała z siebie tyle, ile mogła, a nawet więcej. Order przyznany przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Helenów, pokazuje, jak dużą wartość miała praca Pani Dyrektor. Dom kultury w starym sklepie nie zachwyca. Mnóstwo negatywnych komentarzy Dom kultury w starym sklepie nie zachwyca
Filia Wawerskiego Centrum Kultury przy Korkowej 119/123 w Marysinie została przeniesiona już półtora roku temu, ale wciąż wzbudza wśród mieszkańców emocje. W dużej części są to emocje negatywne, zaś same przenosiny i adaptacja starego pawilonu handlowo-usługowego na potrzeby placówki kultury niesie sporo pytań i wątpliwości.
Dziękujemy w imieniu mieszkańców za Pani pracę i wkład w rozwój Ośrodka Pomocy Społecznej" - napisał wawerski ratusz.

- Na co dzień kieruję zespołem złożonym z blisko 70 różnych specjalistów, którzy, mimo że "niewidzialni", niosą pomoc i wsparcie ludziom w trudnych sytuacjach życiowych. Mam to szczęście, że moja praca zawodowa jest moją pasją. W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się mottem "Rób to, co kochasz, kochaj to co robisz". Prywatnie jestem żoną, matką i babcią dwóch cudownych wnuczek. Moją pasją jest ogród, a przede wszystkim kwiaty. Mieszkam na wsi, jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch wesołych kundelków - pisała o sobie trzy lata temu dyrektorka.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA