REKLAMA

Wawer

kronika policyjna »

 

Chciał kupić mefedron. Wtedy pojawiła się policja

  22 marca 2023

alt='Chciał kupić mefedron. Wtedy pojawiła się policja'
źródło: KSP

Kierowca na kolanach miał wagę elektroniczną i różne narkotyki, pasażer z kolei w jednej dłoni trzymał zawiniątko z mefedronem, a w drugiej pieniądze. W takiej właśnie sytuacji zastali dwóch mężczyzn wawerscy kryminalni. 30-latek od jakiegoś czasu pozostawał w zainteresowaniu operacyjnych jako podejrzewany o handel środkami odurzającymi.

REKLAMA

Kryminalni z Wawra od jakiegoś czasu interesowali się 30-latkiem, który miał trudnić się handlem środkami odurzającymi. Policjanci gromadzili na jego temat informacje i podejmowali obserwacje.

Policja na tropie narkotyków

Kilka dni temu ustalili, gdzie mężczyzna ma się pojawić i gdzie najprawdopodobniej ma dojść do transakcji narkotykowej. Rowerzyści z Wawra chcą ścieżek rowerowych. Dostaną je? Rowerzyści z Wawra chcą ścieżek rowerowych. Dostaną je?
Jak pokazuje budżet obywatelski Wawra, mieszkańcy chcą ścieżek rowerowych. Projektów jest sporo i nie wszystkie wygrają. Na które zatem warto zwrócić uwagę? Przejrzyjmy je.
Funkcjonariusze wiedzieli, że 30-latek najczęściej umawia się z klientami na parkingach.

Operacyjni podjęli działania. Zgodnie z przewidywaniem, w pewnym momencie do samochodu 30-latka wsiadł mężczyzna. Policjanci zainterweniowali. Kierowca na kolanach miał mała wagę elektroniczną i kilka zawiniątek ze środkami odurzającymi, pasażer z kolei trzymał w ręku pieniądze i torebkę z mefedronem.

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Zatrzymani na gorącym uczynku

Na widok funkcjonariuszy obaj mężczyźni w popłochu odrzucili wszystkie rzeczy. Zostały one zabezpieczone i poddane oględzinom. 30- i 40-latek zostali zatrzymani i trafili do policyjnych cel.

Śledczy z wydziału kryminalnego z komisariatu w Wawrze zgromadzili materiał dowodowy, na jego podstawie 40-latek usłyszał zarzut posiadania mefedronu. 30-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga-Południe, gdzie przedstawiono mu dwa zarzuty, posiadania znacznej ilości narkotyków, marihuany, mefedronu, haszyszu, amfetaminy, a także handlu środkami odurzającymi. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego 30-latka. Sąd do wniosku się przychylił i mężczyzna trafił do aresztu na trzy miesiące.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWawer

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024