REKLAMA

REKLAMA

Wola

budżet obywatelski

 

Milion na basen przy Grzybowskiej? "Przydałby się porządny remont"

  2 lutego 2023

Milion na basen przy Grzybowskiej? "Przydałby się porządny remont"
źródło: Facebook / Ośrodek Grzybowska AKTYWNA WARSZAWA

Wielu klientów korzystających z pływalni przy Grzybowskiej 35A zauważa coraz większy niedostatek w infrastrukturze i wyposażeniu obiektu zlokalizowanego w ścisłym centrum Warszawy. Jest propozycja, aby stan ten nieco uzdrowić.

REKLAMA

Z pomocą dla wysłużonej pływalni w ścisłym centrum Warszawy idzie budżet obywatelski. Do przyszłorocznej edycji pod nazwą "Doinwestowanie basenu przy Grzybowskiej" oprócz liftingu zaproponowano nawet wewnętrzną rozbudowę obiektu. Na czym miałaby ona polegać?

Chcą remontu basenu

- Basenowi przydałby się porządny remont, nowe suszarki, modernizacja systemu kluczykowego na elektroniczne opaski, a przede wszystkim poszerzenie niecki basenowej i wydłużenie godzin działalności - napisała autorka projektu wycenionego na milion złotych. Dewastacje na skwerze Psa Fafika. Czy jest jakiś pomysł na wandali? Czy jest jakiś sposób na wandali?
Skwer Psa Fafika regularnie jest dewastowany. Najbardziej cierpią na tym najmłodsi, bo urządzenia na placu zabaw są nieustannie niszczone. Urzędnicy do tej pory "średnio" interesowali się tym, co tam się dzieje.
- Basen, nie dość że ma mało torów, to jeszcze wyznaczono sztucznie dodatkowy tor, przez co są one bardzo ciasne. Taka infrastruktura jest bardzo potrzebna w centrum.

Zanim projekt trafi pod czerwcowe głosowanie mieszkańców, najpierw muszą go ocenić urzędnicy. - Inwestycja w zdrowie jest najlepszą inwestycją. Pływanie jest najmniej dyskryminującym sportem, mogą pływać dzieci i seniorzy, a także osoby z nadwagą - przekonuje pomysłodawczyni.

(db)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA