245 zamiast 137
4 lutego 2011
1 lutego został zmieniony numer linii autobusowej obsługującej osiedle przy ul. Dudziarskiej - ze 137 na 245. Być może w przyszłości linia 137 powróci na swoją historyczną trasę, łącząc rondo Wiatraczna z Marysinem.
Falenica chce nowej linii do metra. Ratusz mówi "nie"
Mieszkańcy Falenicy dzień w dzień odczuwają niedogodności związane z kiepskim połączeniem autobusowym z lewobrzeżną częścią miasta. Lokalni samorządowcy domagają się wprowadzenia dodatkowej linii autobusowej, która dałaby możliwość dojazdu do stacji metra na Ursynowie. Co na to warszawscy urzędnicy?
Być może powróci na tę histo-ryczną trasę, lub na jej część. Jednak, jak asekuruje się Zarząd Transportu Miej-skiego, jest to tylko jedna z rozważanych możliwości i żadne decyzje w tej sprawie jeszcze nie zostały podjęte.
kc
.









































