REKLAMA
REKLAMA

zamienniki tuszy do drukarki

29.06.2017 13:55 #nikos
Gdzie kupujecie zamienniki do drukarki? Jakie będą dobre do brothera j105?
15.07.2017 08:40 #grenton
w kwestii zamienników polecam Ci sklep DobreTonery.pl, dlaczego? A no przede wszystkim z tego względu, że w ofercie posiadają dobre jakosciowo zamienniki (do brothera j105 tez) + sa juz od kilku dobrych lat na rynku co daje dodatkowa gwarancje jakosci. Sam kupuje i jestem zadowolony :)
19.07.2017 10:35 #querson
Faktycznie DobreTonery to sklep na poziomie. Nie słyszałem o nim wcześniej, ale w poniedziałek zamówiłem zamienniki we wtorek po południu były już u mnie. Po przetestowaniu moge stwierdzic, ze grenton ma racje - ten sklep to gwarancja jakości :)
20.07.2017 13:28 #mezoren
Dawniej kupowałem z allegro zamienniki, ale dobretonery.pl ma lepsza oferte i wiekszy wybor. Zdecydowanie polecam ten sklep.
20.07.2017 13:38 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
28.07.2017 11:09 #jurij
Poszukaj sobie zamienników Actis, drukuję na nich już dosyc długo i nic się złego nie dzieje, nie rozmazują się ani nie blakną, cena też ok
28.07.2017 19:17 krzysio7
ja nie kupuję wcale, bo mi te zamienniki nigdy nie działają...
05.08.2017 17:13 #Artur Janowski
Szeroką ofertę tuszy do drukarek możemy znaleźć w ofercie Inkhouse www.inkhouse.pl . Znajdziemy tam nie tylko tusze do Brother DCP J552DW, ale również tonery do innych, najpopularniejszych modeli drukarek zarówno oryginalne jak i zamienniki. Wybór jest tam bardzo duży, a ceny naprawdę przystępne i można być pewnym szybkiej realizacji zamówień:)
17.08.2017 11:32 #Niko
Mi zawsze działają. trzeba kupować po prostu takie przeznaczone do twojego modelu drukarki :) ja zawsze kupuje tam gdzie najtaniej, czyli z https://dobretonery.pl/ i zawsze drukuję w dobrej jaokści
17.08.2017 13:03 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,
21.08.2017 10:59 #kruzzy
zakupiłem zamienniki z DobreTonery.pl zgodnie z poleceniem i tak jak piszesz nie zawiodłem się ani trochę. Mam już jakiś czas i nic nie zaschło, a jakość druku nadal pozostaje dobra. Samo to, że płacę o wiele mniej niż za oryginały jest bardzo pocieszające :D
21.08.2017 11:43 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..

806/2677 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Komputery Serwis Dojazd 0zł 504-617-837

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

Sprzedam
 sprzedam miejsce w garażu podziemnym przy ulicy Coopera 12. Ochrona całodobowa , brama otwierana na pilota.cena: 15.000zł tel; 662-119-721

Fauna i flora
 Rodowodowe SZCZENIAKI rasy GOŃCZY POLSKI ur. 7.10.2017r. po rodzicach polujących (ojciec m.in. Champion Pracy i Champion Polski) - gotowe do odbioru od 1.12.2017r. bezpośrednio w hodowli w m. Cibórz lub zapewniamy dowóz i odbiór w Warszawie. Kontakt tel. 507 043 472 lub (23) 69 61 353. Więcej info na http://www.parkwelski.vanti.pl Zapraszamy.

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie