REKLAMA
REKLAMA

www.perfumio.pl jaka jakość perfum?

08.01.2018 14:15 rykoszewska1
Zamawialiście testery z tej strony?
09.01.2018 09:40 oliwiagawronska
Są okej, zamówiłam Armani Si, opakowanie z korkiem, zapach i trwałość super :)
09.01.2018 14:55 rykoszewska1
Dziękuję:) w takim razie spróbuję zamówić
10.01.2018 09:49 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
10.01.2018 10:48 oliwiagawronska
Rzeczywiście, nie widziałam na oczy :) opinie od osób używających na forach takiego słownictwa.. bez komentarza
zapodaj.net/a0cf709e8adec.jpg.html
REKLAMA
10.01.2018 13:34 #bbardzo przykre
żałosne
19.02.2018 14:34 #dominikaosmanska
Zamawiałam dwukrotnie Caroline Herrere Good Girl i są super :)
20.02.2018 09:02 #to syf jest
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
23.04.2018 22:00 #Zawiedziony klient
Kupiłem, schytrzyłem się na cenie i dałem się nabrać!!! Są to tanie podróbki NIE POLECAM!!!
24.04.2018 16:17 #nie polecam
Podróbki!!!! uwaga oszuści!!!!
23.05.2018 18:58 #mari
Kupiłem i się nabrałem, są to zwykłe podróbki. NIE POLECAM!!!!
09.06.2018 21:03 #Balbin
Ja też się nabrałam , kupiłam tom Ford Velvet orchid , poszłam do perfumerii i na jednej ręce jest oryginał a na drugiej produkt z perfumio - są dwa różne zapachy już nie mówię o trwałości , generalnie omijajcie ten sklep z daleka , jedna wielka ściema !!!!
25.06.2018 13:57 #joanna
Jak dla mnie za tą cenę są naprawdę spoko. Ludzie oceniają tutaj perfumy warte około 900zł do 119zł. Wiadomo że nie bedą 100% takie same. Mnie niestać na perfumy wartośći 900zł wiec kupuje testery za 119zł.
05.07.2018 14:43 Robert964
Od dawna już nie biorę perfum w drogeriach stacjonarnych tylko przez testerownia24h.pl, bo przede wszystkim to wiarygodny sklep i mają ponad 100 000 polubień na FB, a to mnie jednak w dużym stopniu przekonuje. Nawet w ich konkursie raz wygrałem tester i przyszedł bardzo szybko. Pochwaliłem się zdjęciem i zostało umieszczone na ich tablicy. Wszystkie zapachy chyba mają w testerach najpopularniejszych, cenionych marek, więc to też na duży plus.
wpis modyfikowany 1 raz, 05.07.2018 14:44 
06.07.2018 12:56 #syyfiasta rekklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
15.07.2018 07:18 #rol
testerownia24h.pl i perfumio.pl - brak danych firmy, brak tel, na fb komentarze sortowane...??? bałabym się...
18.07.2018 00:42 #Reda
Niestety perfumy te sa podróbami. Zamówiłam GIORGIO ARMANI PRIVE ROSE D'ARABIE i juz sama butelka uderzyła mnie słabą jakościa wykonania, tragiczna nakrętka. Sam zapach w pierwszej chwili odpychający, na skórze utrzymał się tylko kilka minut. Sprawdziłam jak się utrzymuje na materiale i tu pozytywne zdziwienie, bo po odparowaniu nieprzyjemnych aromatów, na materiale zostaje tylko dominujacy zapach orientalnej róży i on jest bardzo intrygujący i o dziwo się długo utrzymuje na ubraniu. Takze jedyne pocieszenie, że posłuzy mi do perfumowania ubrań. Nie wiem czy perfumio.pl mają świadomość, że sprzedają podróby czy po prostu jadą na bezczela. Z drugiej strony byłam chyba naiwna sądząc, że kupię tester za 119 złotych perfum, które w perfumerii kosztują 900 zł!!!!! Na błędach człowiek sie uczy. Chciałam zaoszczędzić a i tak musiałam normalnie kupić perfumy, na szczęście trafiłam na promocję. Bardzo dziwne uczucie, kiedy otwierasz paczkę a tam niemiła niespodzianka i dociera do Ciebie, że ktoś Cię nabił w butelkę.
REKLAMA
24.07.2018 15:06 #kk1331
przestrzegam wszystkich przed zakupami z perfumio.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie
24.07.2018 15:07 #kk1331
przestrzegam wszystkich przed zakupami z perfumi o.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie
24.07.2018 15:07 #kk1331
przestrzegam wszystkich przed zakupami z www.perfumio.pl! zamówiłam dwa testery, oba śmierdzą jak najtańsze podróby... szkoda kasy... nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie

164/3161 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Skup Aut Tel : 531 305 163 . Gotówka od ręki . www.iskupaut.pl

Turystyka
 KrolYacht kursy i egzaminy motorowodne ma zaszczyt zaprosic Panstwa na BEZSTRESOWE, JEDNODNIOWE szkolenie motorowodne zakonczone egzaminem na patent: - sternik motorowodny, - holowanie obiektów plywajacych, - morski sternik motorowodny. TYLKO TERAZ - Najblizszy termin w promocyjnej cenie 500 zl. Szkolenia odbywaja sie co tydzien w soboty na mazurach. Dla pracujacych w weekendy organizujemy szkolenia w tygodniu. Do wyboru 3 miejscowosci: - Mikolajki, - Gizycko, - Ruciane-Nida. Szkolimy na nowej, bezpiecznej, kabinowej lodzi motorowej niezaleznie od pogody!!! Wiecej szczególów www.krolyacht.pl, tel 513630313

Nieruchomości
 Chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie? Słyszałeś wiele o nieuczciwych transakcjach i boisz się, że spotka Cię coś podobnego? Nie martw się na zapas, lecz skorzystaj z usług Tur Nieruchomości. Dlaczego warto? Bezpieczeństwo transakcji Współpracując z nami masz gwarancję, że Twoja transakcja będzie bezpieczna. Nasi doradcy mają potrzebną wiedzę i doświadczenie by nie tylko zweryfikować stan prawny nieruchomości, ale również przekazać Ci informacje o jego ewentualnych konsekwencjach. Dzięki ich wparciu wybierzesz mieszkanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, wynegocjujesz korzystne warunki transakcji oraz sfinalizujesz zakup bez biegania po urzędach. Rosnąca liczba klientów Najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań jest stale rosnąca liczba klientów. Przekonaj się o tym, że setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić. Zajrzyj na https://tur-nieruchomosci.pl i znajdź mieszkanie

Dam pracę
 KRAWCOWA do poprawek krawieckich, pełen etat. tel. 606-127-506

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA