REKLAMA
REKLAMA

Szopi.pl - dostawa zakupów do domu

12.01.2018 15:24 #monia32
Czy korzystaliście może z usług Szopi.pl? Czasami ciężko jest się wyrobić z pracą, dziećmi, a tu jeszcze zakupy i myślę czy by chociaż od czasu do czasu nie skorzystać z takiej dostawy. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie opinie :)
12.01.2018 21:24 #Grecki
Nie polecam
15.01.2018 15:55 #patka
Czemu nie polecasz? Ja miałam okazję korzystać parę razy i byłam zadowolona, duży plus za szybką dostawę. Raz realizowali mi nawet receptę w aptece, więc według mnie to naprawdę wygodna usługa.
17.01.2018 13:20 #Sylwiaa
Ja korzystałam jak mnie grypa tak zmogła, że nie mogłam się ruszyć, a były to moje początki w Wawie. Załatwili i aptekę i jakieś najpotrzebniejsze zakupy. Jakość usługi jak najbardziej w porządku :) W takich kryzysowych sytuacjach to bardzo dobre rozwiązanie.

15/2859 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 .Ferie w Bieszczadach. Blisko stoki narciarskie i szlaki górskie. Zakwaterowanie w domkach lub w pokojach. Wyżywienie w karczmie, jacuzzi i sauna. Ośrodek DANFARM Ustrzyki Dolne. Tel. 695 904 772

Sprzedam
 Kamera po upadku, nie nagrywa, przerywa obraz? Oferujemy kompleksowy serwis sprzętu video oraz fotograficznego większości marek dostępnych na rynku. Naprawa kamer video Kraków ul. Worcella 6/4 (centrum - obok Galerii Krakowskiej) tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

Biuro do wynajęcia
 Do wynajęcia biuro 27 i 87 m.kw Tytoniowa 20 cena za m.jw. 44 zl Tel. 502 707703

Porady prawne
 W trudnych sytuacjach finansowych, pomagamy skutecznie zadłużonym. Kancelaria, al. Jerozolimskie 6/300, Warszawa, tel. 501 286 776

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.