REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# alexy

15.02.2015 12:50

Jeśli interesuje kogoś korzystne nabycie dobrego auta, proponuję zapoznać się z zasadami programu 600 za 600 w J&J Group, który polega na tym, że koszt auta jest pokrywany przez firmę w zamian za reklamę mobilną- dostajesz oklejony samochód. Sam skorzystałem tego, jeżdżę teraz corsą z 2011 roku, a reklama w niczym mi nie przeszkadza.

# pikuś

16.02.2015 12:57

fajna akcja, ja od siebie, jeśli chodzi o rynek samochodowy dorzucę jeszcze link do fajnego bloga: http://www.selcar.pl/blog - można poczytać ciekawe rzeczy

# lord_vader

26.02.2015 01:03

Pikuś, ciekawy blog: "najbrzydsze samochody świata" :D A ja myślałem, że nie ma nic paskudniejszego niż ford KA albo fiat multipla. Co do oferty 600 za 600, jestem zainteresowany, zwłaszcza, że przejrzałem auta na stronie J&J Group. Całkiem przyzwoite i z dotacją się opłaca. Reklama na pewno nie będzie mi w niczym przeszkadzała.

REKLAMA

# dani

16.03.2015 00:33

J&J super sprawa, pełna rzetelność, uczciwa współpraca. Dobry samochód, w zasadzie za darmo. Tylko program "600 za 600" to umożliwia, realnie, bo 600 zł z których pokrywa się ratę to po prostu wynagrodzenie od J&J Group za reklamę na aucie.

# adamenko

19.03.2015 14:27

Jeśli chodzi o wynajem busów to polecam - http://www.dar-trans.pl/wynajem-busow Pewniak, porządne samochody, normalne stawki, korzystam od dłuższego czasu, nie ma żadnych problemów.

# Jerzy34

20.03.2015 14:10

Pomysł jest świetny- 600 zł za reklamę, rata z głowy. Moja żona się zgłosiła i wniosek został rozpatrzony pozytywnie, w ciągu paru dni. Niedługo wybieramy się do J&J Group omówić szczegóły i wybrać auto.

REKLAMA

# Janusz76

25.03.2015 23:45

Dobrze, że zasady programu "600 za 600" są dokładnie wyjaśnione, bo wiadomo nie ma bezinteresownych prezentów. Uczciwy zarobek za reklamę- spłata raty:) Jakby nie było oferta J&J Group jest bardzo korzystna.

# Ruda

03.04.2015 20:51

Takie dofinansowanie to chyba nowość na rynku? Do tej pory słyszałam tylko że UE ma dopłacać jakieś grosze na samochody dla firm. Cóż, oferta J&J Group jest lepsza, zdecydowanie, m.in. dlatego że nie tylko przedsiębiorcy mogą zarabiać na auto poprzez jazdę z reklamą.

# narcyzz

16.04.2015 13:45

Z Unii można liczyć na 9% dotacji na auto i ile się nie mylę, czyli nie wielka łaska. Program "600 za 600" natomiast pomaga konkretnie i w taki sposób, że każdy na tym zyskuje. Oczywistym jest więc, że lepiej podjąć współpracę z J&J Group, niżeli zawracać sobie głowę staraniami by dostać od UE jakieś śmieszne pieniądze.

REKLAMA

 keli

19.04.2015 16:41

Dobrze wiedzieć.

# michał1988

23.04.2015 23:26

Wychodzi na to, że J&J Group daje 100%, a Unia tylko 9%...mimo wszystko uważam, że to wiarygodna oferta, bo pracowałem w branży reklamowej i wiem doskonale ile się płaci za umieszczenie gdzieś billboardu czy innej formy promocji wizualnej. 600 km do przejechania na miesiąc to też nie dużo.

# thegusto

05.05.2015 13:42

Słyszałem już kiedyś o czymś takim, ale jakoś nie miałem pewności. Zgłosiłem się jednak do J&J Group kilka miesięcy temu za namową znajomej z pracy i naprawdę mile mnie zaskoczyła możliwość szybkiego pozyskania auta na korzystnych warunkach.

REKLAMA

# Olwk

29.05.2015 22:36

Co do firmy J&J Group to nie ma czego się obawiać. Uczciwa i rzetelna firma. Współpracuje od pół roku i nie mam nic do zarzucenia.

# edek

30.05.2015 11:42

Reklama firm na innej stronie tego portalu się znajduje.

# annaa

06.06.2015 12:06

Chętnie bym skorzystała z tego dofinansowania w J&J Group, do tej pory zawsze jeździłam starociami, typu Tico, Lanos. Chcę po kilku latach posiadania prawka mieć nareszcie samochód, który nie będzie się ciągle psuł. Jakie auta można nabyć od J&J Group? Regularnie dostajecie kasę, bez opóźnień itd? Pomysł wydaje mi się ciekawy, ale muszę mieć pewność..

REKLAMA

# Janusz123

11.06.2015 14:04

Ja mam pytanie do osób które podpisały lub widziały wzory umów z tą firmą. Co w przypadku gdy auto się zepsuje i nie wyjeździmy miesięcznego limitu kilometrów?Jakie sankcje?
pozdrawiam

# Krzysiek Rogowski

23.07.2015 01:49

tyburcy@vp.pl

# bartek.s

24.07.2015 20:05

Jeśli auto się zepsuje, powiadamiasz firmę i nie masz z ego tytułu żadnych konsekwencji, podobnie jak np. zachorujesz i czasowo nie możesz eksploatować samochodu. Natomiast gdy nie wyjeździsz limitu km w danym miesiącu to płacisz ratę z własnej kieszeni. Ale 600 km to nie dużo:) Oferta http://www.jjgroup.com.pl/index.php/pl/ jest idealna dla osób które tak jak używają samochodu codziennie.

REKLAMA

# daniel

08.08.2015 17:51

Korzystam z programu jazdy z reklamą prawie rok czasu, wszysto ok- dokładnie jak w umowie, żadnych haczyków po drodze. Mnie współpraca z http://www.jjgroup.com.pl/index.php/pl/przyniosla same korzyści. Moge polecić z czystym sumieniem.

# Krzychu2

20.09.2015 22:39

Całkiem ciekawe jest to o czym piszecie, ja jednak wole opcje standardowego kredytu na samochód, całkiem ciekawą ofertę znalzłem w http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy i chyba tego się będę trzymał ;)

# kropek

23.09.2015 10:00

Wszyscy tak fajnie opisuja J&J Group a slyszalem ze wyplacaja 600zl tylko na poczatku, a potem wisi kredyt na auto i musisz zplacac z wlasnej kieszeni! Moze ktos odpowiedziec na pytania p.( annaa )???

REKLAMA

# AdamKa

27.09.2015 13:17

O kredytach na auta za dużo nie wiem bo swój kupiłem za gotówkę. Jednak mogę polecić dobry serwis samochodowy na wypadek, gdyby coś się zepsuło http://holtrans-pomocdrogowa.pl/warsztat.

# gogo

06.01.2016 11:45

Firma j&j group to oszuści po podpisaniu umowy nie płacą i nie raczą odbierać telefonów, a jeśli już odbiorą to nikt nic nie wie i w sprawie płatności dają numer do prezesa do którego próbuje się dodzwonić dwa miesiące bez rezultatu

 Tomasz

19.01.2016 14:37

NACIĄGANIE!!! Po mimo ustaleń i kilkukrotnych zapewnień przez ph "firmy" co do terminów płatności od 10.15r. nie otrzymałem żadnych wpłat ze strony J&J Group. Idealny kontakt był do czasu podpisania umowy kredytowej 28.09.15r, odbiór auta w 1 tyg. 10.15r. i do dziś żadnych przelewów mimo wywiązywania się ze swoich obowiązków kilometrowych. ... wiem, że "dbając o reputację" J&J podważy
i zgłosi prośbę o usunięcie opinii, ale jako poszkodowany dysponuję autentycznymi dokumentami i umową na mocy której przedstawiam powyższą opinię (d/w Admina). Aktualnie sprawa przekazana do kancelarii prawniczej. Jako w/na/brany klient zalecam daleko idącą rozwagą i nieufność.
Wiem, że osób jak ja jest już kilkanaście co najmniej.

REKLAMA

# Hanka

01.03.2016 17:33

Popieram. Oszuści i nic więcej. Mój mąż też został z reklamą i bez pieniędzy. Firma nie do namierzenia.

# Bartłomiej

07.11.2017 09:01

Jeśli zamierzacie sprzedać swoje auto, z jakiejkolwiek przyczyny to macie 100% pewność, że pieniądze będą od ręki i uczciwie. Sami się przekonajcie tu daje Wam link do strony.

# Bartek88

07.11.2017 09:02

Jeśli zamierzacie sprzedać swoje auto, z jakiejkolwiek przyczyny to macie 100% pewność, że pieniądze będą od ręki i uczciwie. Sami się przekonajcie tu daje Wam link do strony.http:// www.s-car.pl

# syfiasssssta reklama

07.11.2017 09:33

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .

 Mirek81

28.02.2018 21:13

Z Warszawy do Świdnika jest blisko, a warto też odwiedzić tę stronę, bo może nawet dostaniesz wiecej niż typowo ze stolicy ? zobacz ten skup aut ze Świdnika
http://autoskup-swidnik.pl/
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe