REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Salon samochodowy Bawaria Motors

# rycydor

30.10.2017 19:08

Co myślicie o tym salonie? zastanawiam się nad używanym autkiem od nich www.warszawa.bmw-bawariamotors.pl Tak myslę ze od dealera z taką renomą jak Bawaria Motors chyba bezpieczniej kupić auto uzywane niż od nieznanego sprzedawcy?

# Amgman

30.10.2017 19:55

Nic specjalnego, ceny wysokie, serwis taki sobie. Ja osobiście nie polecam!!!!!!!

 Polia

19.11.2017 17:28

Jak najbardziej, ma bardzo dużo pozytywnych głosów i sama też się zastanawiałam, by zapoznać się z ofertą Bawaria Motors BMW, szczególnie, że swój salon mają także w Warszawie. Jest to spore udogodnienie. Ja akurat rozglądam się za nowym autem, ale słyszałam, że też prowadzą sprzedaż używanych, więc pewnie wybierzesz coś idealnego dla siebie. Ludzie bardzo sobie chwalą obsługę klienta, że naprawdę można polegać na fachowym doradztwie i pomocy. Myślę, że nie ma co kombinować, tylko zdać się na ten sprawdzony i rzetelny salon.

REKLAMA

# Tkaczykoverman

19.11.2017 22:10

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# tamsso

02.03.2021 09:11

Kiedyś tam byłem ze swoim autem, było spoko, ale od ponad roku jak tylko potrzebuję, to jadę do Auto Matraszek w Markach, http://automatraszek.pl/. Trafiłem tam przez przypadek, ale zrobiło na mnie wrażenie ich kompleksowe podejście do współpracy i zaangażowanie w temat, bardzo dociekliwi, szukają rozwiązań i co najważniejsze - znajdują :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break