REKLAMA
REKLAMA

Remont mieszkania a zakup okien

29.11.2016 15:24 jusskkowiak
Jeśli planujecie remonty swoich mieszkań i przede wszystkim chcielibyście wymienić stare okna na nowe to koniecznie zobaczcie na Ekskluzywne okna niesamowita oferta firmy Internorm !
23.03.2017 22:55 #Hatalski
Jak organizujecie się podczas remontu? Co robicie z meblami itp.? Moim zdaniem najlepiej wynająć mały magazyn, takie usługi ma firma https://www.kangu24.com/. Wynajmują magazyny samoobsługowe z monitoringiem, od 1 do 20 m2. Magazyny są nowoczesne, można tam spokojnie przechowywać swoje rzeczy, co ciekawe klient sam może zdecydować na jaki czas chce podpisać umowę, także dobra opcja.
08.11.2017 15:35 Kombis
Pamiętaj żeby ramy okien był zabezpieczone jakąś taśma malarska bo pozniej od pianki slady nie chcą zejść
08.11.2017 19:08 #Ytorekmanovernight
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
22.11.2017 09:42 #Jarosławw
Ja zabezpieczałem okna to tobie silikonem , a jak zabezpieczałem bele to kupiłem folie ... wszystko oczywiście chciałem kupić na jednej stronie internetowej i kupiłem na odadoz.pl , fajna strony , produkty wypróbowałem i polecić mogę bardzo stronę oraz produkty .
REKLAMA
22.11.2017 19:18 #Kristennoob
15.12.2017 14:19 #zadowolony klient
Ja poszukiwałam dobrej foli oraz parę rzeczy do remontu mojego pokoju .... oczywiście znajomy mi polecił tą firmę http://www.odadoz.pl/ , powiem tak dobry wybór bo to co szukałam znalazłam
15.12.2017 14:42 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
18.12.2017 09:31 #Olek78
Ja oczywiście przed remontem mieszkania wymieniałem okna na nowe , zakupiłem do tego piankę , oczywiście podkreślę że sam wymieniałem okna , bo pracuje na remontach , piankę kupiłem sprawdza już od kilku lat jej używam i jest ona odadoz.pl - bardzo fajne maja pianki jak tez inne produkty
19.12.2017 19:32 #Syfiasta reklama a
16.01.2018 09:48 #Oliwier
Ja tez jakoś niedawno kupiłem produkty z odadoz.pl. Powiem tak przesyłka na czas i nie było żadnych opóźnień, wszystko jak najlepszym czasie i jestem z tego zadowolony.
23.02.2018 13:30 #top1
Ja szukałem długo jakiś dobrych produktów do remontu jaki robiłem, polecił mi kolega tę strone http://www.odadoz.pl/ i po wiem waż że się nie zawiodłem
23.02.2018 13:43 #ha7
#zadowolony klient napisał(a) 15.12.2017 14:19

Ja poszukiwałam dobrej foli oraz parę rzeczy do remontu mojego pokoju .... oczywiście znajomy mi polecił tą firmę http://www.odadoz.pl/ , powiem tak dobry wybór bo to co szukałam znalazłam
widzę że też ktoś używał ich produktów, też mogę polecić
23.02.2018 14:20 #syf straszny
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah
27.02.2018 13:10 #tomi889
Nasz remont miał być szybki, łatwy i dobrze zrobiony. Okazało się przy remoncie całej łazienki, że coś z rurami jest nie tak. Teraz czekamy na dostawę elementów od firmy mcgoodwork.pl, bo nasi fachowcy na takich pracują, no i zobaczymy. A mieliśmy właśnie tylko wstawić okna i spokój.
REKLAMA
09.03.2018 14:05 #Mirek12
to zależy ile wydasz, najdroższe pomieszczenia to kuchnia i łazienka.
A jesli szukasz jakiś dobrych produktów do remontu to polecam produkty firmy Bosman.
09.03.2018 19:12 #to syf jest
dziadostwo
12.03.2018 11:27 #Daniel
#Mirek12 napisał(a) 09.03.2018 14:05

to zależy ile wydasz, najdroższe pomieszczenia to kuchnia i łazienka.
A jesli szukasz jakiś dobrych produktów do remontu to polecam produkty firmy Bosman.
Ooo też mam te produkty w swoich rzeczach do remontu. Tez mogę powiedzieć że są dobrej jakości i nigdy się z nimi nie działo.
13.03.2018 09:49 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie
20.03.2018 08:45 #Wiecio1234
Jeśli ktoś z was wymienia okna to ja polecam do tego piankę do okna od Bosmana, jest bardzo dobra i nic się z nią nie dzieje na te nasze polskie warunki atmosferyczne, po za tym dobrze się rozprowadza.
20.03.2018 09:21 #MichalProsty
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
06.04.2018 11:13 #Arek
Dostałam polecenie firmy Usługi Remontowo- Budowlane Bielan Krzysztof od swoich sąsiadów. Sprawdziła się cudownie podczas naszego remontu. Polecamy serdecznie!
06.04.2018 13:16 #Garunda Oburahanda Mea
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
16.04.2018 10:05 #Mariannna
nie pamiętam jakiej firmy kupował mój mąż okna, ale pamiętam że używał pianki do okien od Bosmana, bo latał mega zadowolony w tedy jak montował okna bez problemu.
16.04.2018 10:29 #syyf reklama
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
23.04.2018 10:18 #robotnik
Najlepsze okna to PCV lub PVC, po za tym do montowania użyliśmy pianki z odadoz, jest bardzo dobrej jakości i szybko się rozprowadza.
23.04.2018 11:05 #Wilhelm Von Klotz Paschke
08.05.2018 10:05 #Michaś
Niedawno robiłem remont w łazience i powiem do tanich to on nie należał, ale cześć rzeczy które jak zawsze coś robię w domu to cześć produktów budowlanych kupuje w sklepie odadoz.pl
09.05.2018 13:22 #alina111
caly remont jak i montaż wykonywała Usługi Remontowo-Budowlane Bielan Krzysztof ta firma, ekipa fajna i nie miałam żadnego problemu z nimi.
09.05.2018 14:19 #syf reklamaaaaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. ,
14.05.2018 13:43 #olek
Oglądałem ostatnio mieszkania z żoną na osiedlu Miasteczko Wawer i prezentują się swietnie. Okna z widokiem na las, duże pokoje, bardzo duze tarasy, idealne warunki dla mnie, mozna spokojnie rozlozyc sie na balkonie albo nawet zrobic impreze, okolica spokojna, dojazd do centrum idealny
14.05.2018 13:45 #syf reklama
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

117/3079 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Różne
 # Przedstawiamy Państwu jedyną w swoim rodzaju elektryczną nabijarkę do gilz papierosowych o średnicy 8 mm produkcji Polskiej. Urządzenie jest ekonomiczne i niezawodne. Urządzenie wolnostojące. Zasilane prądem 230V. Wydajność: od 30 do 45 szt/min Kontakt : tel. 605167485

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Super lokal 37m2na biuro/kancelarię w Centrum Warszawy w 81m biurze. Róg Jana Pawła II i Al. Solidarności przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Półpiętro- jest winda i podjazd. Możliwość aranżacji okna- reklamy od Al. Solidarności. Lokal składa się z dwóch pokoi- mniejszy i większy, w tym jednego przechodniego. Dodatkowo w lokalu znajdują się jeszcze dwa biura, wspólny korytarz, toaleta i kuchenka. Alarm, możliwość internetu, domofon, całodobowy dostęp do biura. Jest większość mebli biurowych. Doskonały dojazd z każdego punktu Warszawy. Możliwość montażu tablicy przed wejściem do klatki i na na drzwiach głównych do lokalu oraz na drzwiach wejściowych do biura.

Finanse
 Koszty Dam Odstąpię Koszty VAT Zmniejsz Swój podatek i płać mniej. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów gospodarczych napisz. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Zapewniamy i Gwarantujemy profesjonalizm, dyskrecję i bezpieczeństwo transakcji oraz indywidualne podejście do każdego Klienta.Faktury są księgowane i wykazywane w JPK . Możliwość wysokich kwot i wstecznych dat.Pełen Profesjonalizm, a co najważniejsze bezpieczeństwo współpracy

Kursy, szkolenia
 Ruszyły zapisy na Weekendowy Trening Interpersonalny Trening przeznaczony jest dla osób chcących zwiększyć świadomość siebie: własnych zachowań i uczuć w relacji z innymi ludźmi oraz chcących nauczyć się efektywniejszych form kontaktu. Trening jest intensywnym a przede wszystkim dynamicznym doświadczeniem grupowym program zawsze dostosowujemy do potrzeb i odczuć danej grupy. Trening poprowadzi Tomasz Rejent psycholog, psychoterapeuta Czas trwania: 8-10 czerwiec 2018 - Piątek godziny 15-20, - Sobota godziny 10-19, - Niedziela godziny 10-16 z przerwą godziną na obiad (we własnym zakresie) Całkowity koszt treningu: 500 zł Dla studentów/stażystów 10% zniżki Miejsce: Siedziba Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM - Aleje Jerozolimskie 6 lokal 402 (drugie wejście od ul. Smolnej 13), Warszawa Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Dokonać zgłoszenia można zarówno telefonicznie: 733 563 311 jak i mailowo: twojpsycholog2@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.