REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kupno garnków

# Sara3

08.05.2016 11:12

hej, powiedzcie mi czy warto kupić drogie garnki czy lepiej kupić tańszą wersję?

# Aldona33

11.05.2016 08:51

Zależy czego oczekujesz. Z reguły garnki droższe prezentują jakąś jakość i będą Ci służyć latami. Philipiak ma solidne naczynia. Warto wybrać się na ich pokaz i obejrzeć na żywo jak wyglądają i się sprawują.

 Wojciech823

11.05.2016 12:46

lepiej zainwestowac i mieć na lata

REKLAMA

# Sara3

11.05.2016 22:25

No właśnie słyszałam coś o tym philipiaku, a jak dostać się na taki pokaz?

# Marta Kowalewska

17.05.2016 19:43

#Sara3 napisał(a) 11.05.2016 22:25
No właśnie słyszałam coś o tym philipiaku, a jak dostać się na taki pokaz?

Witam! Sara, aby wziąć udział w pokazie należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem tel. 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# tutka87

18.05.2016 09:26

Pani Marto a płaci się za wstęp na taki pokaz? Można kogoś znajomego ze sobą zabrać?

REKLAMA

 Wertyui

18.05.2016 09:44

ja na pewno nie kupowałabym garnków przez Internet jak moja mama. Kiedyś zdecydowała się na taki głupi ruch i dostała zupełnie inne przedmioty, niż te, na które się zdecydowała. Także wolę sobie zobaczyć, obejrzeć i wtedy dopiero kupować. Jednak tutaj jest za duże ryzyko, żeby kupować w sieci

 krelma

18.05.2016 10:39

Ja garnki upatrzyłam sobie na Grouponie. To są firmowe i dobre garnki, Philipiaka i udało mi się je wyrwać na Grouponie w naprawdę atrakcyjnej cenie. Cały komlet

# Marta Kowalewska

21.05.2016 13:36

#tutka87 napisał(a) 18.05.2016 09:26
Pani Marto a płaci się za wstęp na taki pokaz? Można kogoś znajomego ze sobą zabrać?

Tutka87 udział w pokazie jest zupełnie bezpłatny. Na pokaz możesz zabrać ze sobą osoby towarzyszące. Pamiętaj by zabrać ze sobą zaproszenie oraz dowód osobisty.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

REKLAMA

 ruszti

24.05.2016 13:14

Pani Marto a philipiak ma jakieś salony stacjonarne gdzie mogę na żywo obejrzeć wasze produkty?

# Marta Kowalewska

02.06.2016 18:33

ruszti napisał 24.05.2016 13:14
Pani Marto a philipiak ma jakieś salony stacjonarne gdzie mogę na żywo obejrzeć wasze produkty?

Tak, posiadamy salony stacjonarne. Ich adresy znajdziesz na stronie philipiaksalony.pl/jak-kupic
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

 natalia.r

06.06.2016 09:21

To czy zdecydujesz się na drożdże czy tańsze garnki zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja jestem zdania, że o wiele bardziej niż na cenę, powinniśmy patrzeć na ich jakość - bo to właśnie ona jest kluczowa. Poza tym garnek powinien być przede wszystkim funkcjonalny i łatwy w utrzymaniu czystości. Na tej stronie znajdziesz ciekawe artykuły na ten temat - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/ Na przykład ja, używając płyty indukcyjnej, musiałam kupić specjalne garnki, wykonane ze stali ferromagnetycznej, ale nie żałuję, bo to jednak wydatek na lata :)

REKLAMA

# Sabina5

26.07.2016 16:24

Przecież nikt nikogo nie namawia żeby kupić takie garnki czy takie, ja np mam philipiaka nie powiem tanie nie były ale ich jakość wszystko rekompensuję.

# Ernesta

04.12.2016 14:42

Kupując takie garnki wiesz że będziesz je miała na całkiem spore lata, ja swoje philipiaka mam już ładnych parę lat.

# mowee

02.01.2017 17:55

dla mnie najlepsze garnki jednak są te ze stali nierdzewnej, sama kupiłam ostatnio takie z serii Eco Plus w Tanake, to sklep z wyposazeniem do gastronomii więc garnki pierwsza klasa https://www.tanake.com.pl/

# Mika

19.01.2017 12:51

Czy garnki philipiaka kupione na pokazie podlegają takim samym prawom gwarancyjnym jak te w sklepie stacjonarnym?

# Marta Kowalewska

21.01.2017 15:17

Klienci którzy chcą oddać naczynia, mogą tego dokonać zgodnie z Warunkami umowy, co do zasady w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru (dotyczy zakupów poza lokalem przedsiębiorstwa).
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# Mika

23.01.2017 10:08

Dziękuję pani Marto za tą odpowiedź na temat zwrotu, ale właściwie to chodziło mi o gwarancję sprzętu Philipiaka. Czy dobrze rozumiem że niezależnie od miejsca zakupu to ogólnie jest taka sama, tak?

# mania80

29.01.2017 11:08

Bardzo dobre garnki ma Duka, duży wybór, ja bez problemu tam na indukcję dostałam i swietnie się spisują

# Marta Kowalewska

29.01.2017 19:29

Mika, tak. Gwarancja na naczynia marki Philipiak to 25 lat. Jedynie urządzenia elektryczne objęte są gwarancją 2-letnią.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# amnaka

31.01.2017 23:08

Do mojej kuchni pasowały tylko garnki philipiaka no i w końcu udało mi się je kupić.

# Barbara_61

14.04.2017 12:09

Ja kupując daną rzecz patrze by mi służyła na lata poprzez swoją jakość i m.in dlatego zdecydowałam się na garnki Milano Classic. Cena nie jest dla mnie najważniejsza i za ich dłuższą trwałość i gwarancję godzę się zapłacić więcej.

# zorbik

30.04.2017 16:28

Ja mam garnki z Duka z serii Chef, rewelacyjnie mi się ich używa. Tym bardziej ,że pasują na wszystkie rodzaje kuchenek, mają specjalne dno dzięki któremu nic się nie przypala a i szybciej się gotuje https://dukapolska.com/

# Marysia11

24.05.2017 18:45

Też tak mam jak już kupic to porzadne coś a philipiak taki właśnie jest.

# mireczkaa

27.05.2017 17:55

ostatnio kupiłam sobie bardzo dobre garnki na indukcję w Duka, powiem ci szczerze bardzo dobrej jakości https://dukapolska.com/

# julianek

29.05.2017 00:33

ja garnki (i ogólnie wyposażenie kuchni) kupuję na ballarini.pl - świetne garnki i patelnie z granitu, mioedziane, tytanowe, ceramiczne itp. Widziałem, że jakiś czas temu dorzucili Zwillinga i Stauba chyba pełną ofertę, czyli naczynia żeliwne i ceramiczne, noże, akcesoria kuchenne, garnki, patelnie grillowe a nawet akcesoria do manicure i jakieś pilniczki.

# monta

05.06.2017 08:57

Ta 25-letnia gwarancja czego dotyczy?

# Marta Kowalewska

08.06.2017 18:29

#monta napisał(a) 05.06.2017 08:57
Ta 25-letnia gwarancja czego dotyczy?

Monta, 25-letnią gwarancją firmy Philipiak objęte są naczynia, termostaty na pokrywach oraz uchwyty i lakier.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# IzkaJ

26.06.2017 20:20

Czy ta gwarancja dotyczy również patelni?

# Jena

29.06.2017 20:15

Garnki ma sie i uzywa w kuchni dosyc długo to nie ma co oszczedzac wiec philipiaka beda w sam raz.

# kakadu

03.07.2017 15:22

Ja sobie kupiłam w Duka rewelacyjny garnek ceramiczny. Można go też używac w piekarniku, mikrofalówce a nawet na grillu

# Marta Kowalewska

24.07.2017 18:07

#IzkaJ napisał(a) 26.06.2017 20:20
Czy ta gwarancja dotyczy również patelni?

Tak, gwarancje je obejmuje.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# kasandre

31.07.2017 23:48

A widzieliście te aluminiowe garnki z Duka- Gota Cook? Można ich używac także na kuchence indukcyjnej, dla mnie sa idealne https://dukapolska.com

# Katarzyna41

07.09.2017 12:30

Kupno garnków philipiaka poza internetem w malej miejscowości jest trudne do zrealizowana i to jedyny minus. Z plusów zaliczam wykonanie z aluminium, jakość, design i dobre warunki gwarancji.

# szmata szeptana

07.09.2017 13:02

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,,,

# Małgośka

10.09.2017 11:42

Moim zdaniem warto trochę więcej dodać i kupić dobrej jakości garnki. Jak ja kupowałam moje garnki dodatkowo szukałam takich które miały uszy przynitowane przez ścianę , pokrywkę nie kapiącą. Może to drobiazgi ale bezpieczne.

# szmata szeptana

11.09.2017 11:26

Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..

# hana

14.09.2017 17:44

Osobiście wolę droższe ale dobre. Kupiłam stalowe z przynitowanymi uszami. Kiedyś miałam zwukłe uszy i urwało mi sie jak przenosiła go z goracą woda. Dlatego zwracam uwagę jak są uszy przymocowane.

# brak słów debile od reklamy

15.09.2017 10:29

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i nie ma

# Amela

31.10.2017 19:17

Jestem za tym że nie warto oszczędzać na takich sprzętach kuchennych czy garnkach dlatego philipiak jest ok.

# Volturis

31.10.2017 19:49

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Inez

02.11.2017 20:58

Jak wygląda sytuacja w przypadku kupna sprzętu philipiaka na raty, czy istnieje możliwość wyboru banku do spłaty tych rat?

# Volturisx

03.11.2017 08:15

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

# Marta Kowalewska

08.11.2017 17:24

#Inez napisał(a) 02.11.2017 20:58
Jak wygląda sytuacja w przypadku kupna sprzętu philipiaka na raty, czy istnieje możliwość wyboru banku do spłaty tych rat?

Inez, posiadamy dla naszych klientów bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, przygotowaną przez współpracujące z nami banki: Credit Agricole Bank Polska S.A., Alior Bank S.A. oraz Meritum Bank. Za ich pośrednictwem można dokonać zakupu produktów Philipiak i spłacać nawet w 48 ratach, z możliwością spłaty pierwszej raty dopiero po 60 dniach od zakupu.
Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK

# Ytorekmanovernight

08.11.2017 19:07

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# Irena90

19.12.2017 18:39

Na raty będzie najlepiej mi sie udało w fajnej cenie kupić garnki na jednym z pokazów.

# Syfiasta reklama a

19.12.2017 19:18

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# FireStar

27.08.2018 12:10

#Sara3 napisał(a) 08.05.2016 11:12
hej, powiedzcie mi czy warto kupić drogie garnki czy lepiej kupić tańszą wersję?

W przypadku garnków akurat uwazam, że inwestycja w akcesoria kuchenne firm prestiżowych jak Ballarini, Staub, Zwilling, Miyabi to godny wydatek! Ja osobiście korzystam z garnków Ballarini oraz noży Zwilling takich jak ten ballarini.p l/noze-japonskie/noz-santoku-twin-pollux Jak byłam młodsza to nie zdawałam sobei sprawy z tego, jak dobry nóż zaoszczędza czasu i nerwów podczas przygotowywania posilków. Obecnie z tymi garnkami i patelniami w których pieczę, gotuję, grilluję, smażę, i nie tylko jestem w stanie przygotować szybko dobry posiłek i się przy tym nie męcząc! Oczywiście dochodzi jesczez używanie robotów kuchennych, ale to wiadomo że od momentu rozwoju tehcnbologii i osiągalnści tych dóbr nie ma sensu zwyczajnie nie być leniwym!:>

# Adrian1111

25.11.2018 17:57

Szczerze polecam garnki Staub, ale jak cena by była za wysoka to ewentualnie Zwiling, czy Ballarini. Te marki cechują się przede wszytskim wytrwałością, wytrzymałością swoich produktów oraz naprawdę dobrym wykonaniem, z bardzo dobrych materiałów żeliwnych, ceramicznych, itp.
A teraz jeszcze trwa czarny weekend, więc cenowo nawet do -70% można zjechać. WIęc jak chcesz kupić to nie zwlekaj i zrób to już dziś, gdyż ceny wkrótce znów podskoczą - https://ballarini.pl/

# dddede

05.12.2018 08:54

Przejrzyj sobie ofertę https://zcbsklep.pl/pl/. Może tam coś znajdziesz dla siebie.

# Klient

26.12.2018 11:56

no przeca widać że pracownicy Philipiaka tu piszo.Garnki takiej samej jakości można kupić za 200zł komplet w sklepie.

# dddede

07.01.2019 16:36

Szukasz idealnego prezentu? https://zcbsklep.pl/pl/ Polecam!

# Agniecha_Mirocha

11.01.2019 14:05

Nie bardzo rozumiem fenomenu tej firmy, o której piszecie. Nigdy nie kupiłabym garnków za kilka tysięcy złotych, no bo po co? Czy ktoś kto nie umie gotować nagle dzięki nim się nauczy? Jak ktoś potrafi przypalić wodę to nic mu nie pomoże. Ja mam garnki też włoskie, dobrej jakości firmy Guzzini http://guzzini.pl/ , które kosztowały dużo, dużo mniej, a są rewelacyjne! I nie sądzę żeby różniły się czymkolwiek od tych droższych. No może tym, że moje mają powłokę ceramiczną. Ogólnie jak ktoś nie ma co robić z pieniędzmi niech kupuje garnki w cenie wczasów dla całej rodziny. Może lepiej się w kuchni poczuje ;)

# Edyta1231

18.01.2019 00:23

Ja może bym i kupiła, gdyby nie fakt, że od dwóch tygodni jestem na diecie pudełkowej z Warszawskiego Dnia. To jest niesamowite, bo wydaje mi się, że nie wydaje praktycznie nic, naprawdę to spora oszczędność. A dieta jest po prostu przepyszna. Każdemu bym taką odmianę poleciła.

# czystttek

18.01.2019 10:41

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

# Garnki Rossner

22.02.2019 12:16

A ja proponuję garnki Rossner. Można gotować na wszystkich typach kuchenek, łatwo się je myje i są faktycznie porządnie wykonane. Tutaj możecie zobaczyć sobie jak one wyglądają: https://progress-agd.pl

# Garnki Rossner

22.02.2019 12:18

http://garnki rossner

# Celinaa

02.03.2022 07:32

Zdecydowanie bardziej wolę garnki Staub, czy Zwilling, a nawet Ballarini.
Zarknijcie sobie na stronę tego nieimeckiego producenta Zwiling.pl bo ma naprawdę świetne naczynia kuchenne(garki, patelnie, cocotte, ...), małe AGD jak blendery, czajniki, tostery, itd, a nawet i systemy przechowywania próżniowo żywności.

# Ola_Huss

18.07.2022 10:53

Najlepsze i niepowtarzalne garnki są od Kohersen. Firma na prawdę robi konkretną robotę
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA