REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pomoc drogowa, gdzie szukać?

# HeniekS

15.04.2017 03:08

Gdzie szukać dobrej pomocy drogowej będąc w trasie?

# Hyrek

15.04.2017 22:16

Zanim wyjedziesz zapisz sobie kontakt do http://hallohol.pl/ Zholują ci samochód z każdego miejsca w Polsce. Jak Twój problem będzie jakiś drobny, to może nawet naprawią i gdyby była taka potrzeba to dadzą Ci auto zastępcze.

# heniek4

26.04.2017 22:27

Jeśli po wypadku potrzebujemy auto zastępcze z oc sprawcy, to najlepiej zwrócić się do EuCOcar. Nie trzeba nic płacić, bo mają rozliczenia bezgotówkowe.

REKLAMA

# dawidd

11.05.2017 10:45

Nie wiadomo dlaczego moja Vectra parę tygodni temu odmówiła posłuszeństwa jak wracałem z roboty z Katowic i musiałem pomoc drogową wzywać. Dzwoniłem do Szymbud, na stronie szymbud.com/pomoc-drogowa jest do nich kontakt. Szybko przyjechał gościu i naprawił usterkę. Coś się tam przy silniku porobiło, nie znam się na mechanice, więc nie będę udawał, że wiem dokładnie co to było, ale facet naprawił na miejscu. Polecam ich, mają rzeczywiście fachowców.

 elabarbara

15.05.2017 09:07

Hejka jeśli nie wiesz jak i gdzie szukać pomocy drogowej polecam zawsze mieć zapisaną stronę w tel. tablecie :) Dzięki niej szubko i wygodnie wyszukasz pomoc drogową w twojej okolicy https://pomocdrogowa.info/

# gutek

27.06.2017 23:52

Korzystałam na razie raz z oferty EuCOcar i jestem mega zadowolony. Fajna opcja jeśli chodzi o auta zastępcze sponsorowane z ubezpieczenie sprawcy.

REKLAMA

# karolZ

25.07.2017 23:14

Adres mailowy a.kita@euco.pl do agenta z tego eucocar, który załatwiał nam auto. Fajny i konkretny gość. Warto do niego napisać w razie czego jak potrzeba auto zastępcze.

 mario 77

08.01.2018 15:28, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 08.01.2018 15:31

Witam polecam sprawdzoną pomoc drogowa http://pomocdrogowalubelskie.pl/
Numer telefonu 888-333-130

# bbardzo przykre

10.01.2018 09:53

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..

REKLAMA

# karolina1

23.01.2018 23:52

Ostatnio wzięłam samochód zastępczy z EuCOcar. Sprawdzili się w 100%

# ur5354

19.02.2018 21:26

jeśli z okolic lubuskiego to polecam pomoc drogową www.pomocdrogowa-zielonagora.pl, mają dobre warunki, ceny

# to syf jest

20.02.2018 09:00

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break