REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pomagajmy dziecim pójść do szkoły

# Polinka

11.08.2017 13:04

Fundacja Pociecha prosi o wsparcie akcji Powrót do szkoły. Chodzi o pomoc dla dzieci z biednych i zaniedbanych rodzin aby mogły pójść do szkoły dobrze wyposażone, tak jak inne dzieci. Pomagajmy na http://fundacjapociecha.pl

 Polia

24.08.2017 19:32

Również słyszałam o tej akcji, cel jest bardzo szczytny. Zawsze mi jest najbardziej szkoda właśnie dzieci z tego względu, że to przecież nie jest ich wybór i wina, że rodzice nie mogą sobie pozwolić na przybory szkolne. Odbija się to niestety na relacjach z rówieśnikami i oczywiście na samej nauce. Warto więc dołożyć dowolną kwotę na zakup wyprawek dla nich. Wiem, że w zeszłych latach zostało przygotowanych blisko 100 wyprawek szkolnych, a w ich skład wchodziły m.in. plecaki, piórniki, komplety zeszytów, dresy, buty i wiele wiele innych. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie http://www.facebook.com/FundacjaPociecha, a akcja potrwa do 17 września. Razem możemy sprawić radość jeszcze większej liczbie dzieciaków. :)

# szmata szeptana

25.08.2017 08:35

szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, to praca dla ciebie.
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break