REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

ogarnięcie sprzedaży w sklepie internetowym

 Mantyna

27.01.2016 00:40

zatrudniłam freelancera do rozpoczęcia mojej przygody ze sklepem internetowym. okazał się on jednak strasznym ciołkiem, bo sama więcej potrafię niż on. koniec końców sama próbuję uporać się z problemem np takim, że do tej pory nie mam asystenta sprzedaży, a to przeciez podstawa! kto z jakim ma do czynienia, plusy i minusy?

# porowata

02.02.2016 20:49

Ja przejęłam sklep po bracie i nic w nim nie zmieniałam bo pracuje się bardzo dobrze, a on nawiązał współpracę z esprzedażą, a od nich ma sellasist. minusów nie obserwuję choć też nie jestem jakimś mega sprzedawcą z sześciu sklepów więc nie bardzo mogę sę wypowiadać we wszystkich dziedzinach. Na tomiast mam i sklep i allegro i spełnia swoje zadanie w stu procentach, nigdy nie było żadnych pomyłek ani czegoś, czego sellasist nie widział, co często się zdaża mojej w oprogr mojej koleżanki zza ściany.

# Gruszka3309

05.02.2016 01:11

U mnie się wujaszek tym przechwalał ostatnio, że własnie ma takiego asystenta że mucha nie siada a płaci mu psie pieniądze i nie narzeka. Jak już wszyyscy zaczęli go posądzać przy stole o niewolnictwo, to wypalił że kocha XXI wiek bo właśnie w esprzedaży takie rzeczy oferują :D:D

REKLAMA

# miśkowy

01.05.2022 12:39

Bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to aby również wiedzieć jakie występują wady jak i zalety FBA na Amazone gdyż z tego co wiem to sporo sklepó włąśnie tam sprzedaje. Mi udało się o tym przeczytać na stronie https://ebiznes.org.pl/wady-i-zalety-fba-na-amazonie/ i wiem, że jest to coś bardzo ważnego.

# robex

28.05.2022 18:35

Ogólnie takie kwestie jak widać są bardzo ważne, ale https://taxology.co/pl/nadmierne-zapasy-przewaga-konkurencyjna-czy-zabojca-marzy/ także jak wiele osób zaczyna na dzień dzisiejszy prowadzić sklepy internetowe. Muszę przyznać, że własnie dla mnie rónież bardzo ważną sprawą było to aby wiedzieć co zrobić jak posiadamy nadmierne zapasy w naszych sklepach.

# marulla

27.06.2022 19:21

Faktycznie gdy chodzi o te sprawy to jest to coś niezwykle ważnego i ja również jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jak zacząć sprzedawać za granicę. Wydaje mi się, że bardzo ciekawie o tym napisano w https://citymag.pl/jak-zaczac-sprzedawac-za-granica/ i jak najbardziej takie informacje są oczywiście bardzo ważne.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA