REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesne aranżacja wnętrz

07.09.2016 19:32 #mysk90a
Szukacie ciekawych pomysłów na nowoczesną aranżacje wnętrz w waszym domu czy mieszkaniu ? Jeśli nei wiecie jak je zaprojektować czy wyposażyć, to zobaczcie na ofertę firmy Perfect Space dają niesamowite porady w tym zakresie, rewelacyjna firma jeśli chodzi o aranżacje wnętrz, wykonali dla mnie rewelacyjnie salon !
08.09.2016 07:57 Xxxccvv
A moim zdaniem nie jest konieczne, aby korzystac z pomocy takich zewnetrznych firm. Przeciez mozna samemu wszystko sobie urzadzic. Wyjdzie o wiele taniej. Przeciez nie trzeba nie wiadomo jak miec urzadzonego domu. A kazdy jest na tyle kreaytwny, zeby sobie poustawiac wszystko w odpowieniej kolejnosci i zgodnie z tymi najwazniejszymi zasasami. I to w dodatku za free. Ja nie do konca rozumiem tych osob, ktore korzystaja z takich uslug. No chyba, ze ktos rzeczywiscie chce miec urzadzone mieszkanie na tip top. No to wtedy doskonale rozumiem
11.09.2016 09:56 #marzena27
Moim zdaniem pomoc architekta wnętrz jest nieoceniona! Po pierwsze małe dementi: usługi architektów nie są tak drogie, jak zwykło się myśleć. Oczywiście jest to pewien dodatkowy koszt, ale moim zdaniem on się zwraca :) Architekt zadba nie tylko o to, aby było ładnie, ale też o to, aby było funkcjonalnie. Zwłaszcza w małych mieszkaniach jest problem z przestrzenią, a laik - nawet jeśli ma super zmysł i jest kreatywny - nie będzie umiał zagospodarować każdego m2 tak, aby nie zagracić przestrzeni. Architekci mają wiedzę konkretną, jak ustawiać meble, sprzęty itd., żeby było wygodnie, praktycznie i ergonomicznie. Sama korzystałam z usług architekta wnętrz z DF Interior i nie żałuję, bo mieszkanie choć małe, to jest super urządzone, każdy kąt wykorzystany na maksa :) Do tego Pani architekt, znając mój budżet, wybierała meble i dodatki, w wielu przypadkach zaoszczędziłam, bo wiedziała, gdzie kupić taniej itd. Zdecydowanie polecam!
10.10.2016 00:32 #saważeeee
A może zerkniecie sobie chociażby na aranżacja okien warszawa to jest moim zdaniem fajna sprawa na aranżację nowoczesnego i klasycznego wnętrza. Co o tym sądzicie?
10.10.2016 14:29 ewuulkkaaa
Ciekawa ta aranżacja okien, ta firma posiada niezłe portfolio !

01.12.2016 13:27 #Bomaka
Według mnie świetnie sprawuje się granit, np. wykorzystany w taki sposób http://www.dario-stone.pl/http://www.dario-stone.pl/ podłoga, blat, okładzina ścienna, możliwości jest naprawdę wiele.
04.12.2016 02:19 #Szereda
Zależało mi na urządzeniu nowego domu elegancko i nowocześnie. Szukałam pomysłów na meble eleganckie. Spodobały mi się pomysły z http://bbhomeonline.pl szczególnie ciekawe są krzesła, bardzo eleganckie i nowoczesne za razem. Nie widziałam takich gdzie indziej.
04.12.2016 23:44 #Beti90
Jak sobie dołożysz jeszcze ładne dywany na wymiar to już naprawdę super będzie wyglądało.
05.01.2017 10:58 #tuber
Świetnym rozwiązaniem jest to - https://dywanstyl.pl Kwestia dopasowania odpowiednich dywanów pod wasze wnętrza. Na pewno trzeba powiedzieć, że pod każde pomieszczenie może pasować coś zupełnie innego. Sztuką jest takie dobranie całości, aby wyglądało to klimatycznie. Porządne dywany w żaden sposób nie muszą być drogie.
06.01.2017 12:34 #kamila80
Moim zdaniem nowoczesne wnętrze to także dodatki, diabeł tkwi przecież w szczegółach :) Ja znalazłam kilka naprawdę oryginalnych ozdób do mojego domu w internecie, głównie w sklepie http://behome.pl - zamawiałam między innymi lampy do salonu, wazon, zegar i kilka bibelotów na stół i konsolę. Mają duży wybór i naprawdę stylowy asortyment, polecam zajrzeć każdemu, kto urządza mieszkanie :)
07.01.2017 17:17 klonss
Zgodzę się z przedmówcami, że pomoc architekta wnętrz jest nieoceniona. Oprócz projektów ukazujących możliwe układy funkcjonalne i otrzymanych wizualizacjach 3D, zdecydowaliśmy się także na rysunki wykonawcze dla ekipy budowlanej i dokładny spis użytych w projekcie materiałów i mebli. Oszczędziliśmy dzięki temu mnóstwo czasu. Ofertę architekta wnętrz, który nam pomagał można znaleźć na stronie www.mood-lab.pl
24.04.2017 10:23 #dekorady
Myślę że warto zainwestować w architekta. Poza projektem w usłudze jest przecież wyszukiwanie konkretnych produktów do wnętrza. W łazience np. architekt może zaprojektować nietypową umywalkę na wymiar i zajmie się koordynowaniem zlecenia. Znajdzie odpowiednią firmę, przypilnuje projektu. A efekt będzie na pewno lepszy niż domorosłe projektowanie.
Choć są firmy które oprócz wykonawstwa pomagają w aranżowaniu. Np. Luxum z Krakowa - producent umywalek, wanien i brodzików na wymiar. Warto sprawdzić ich ofertę.
24.05.2017 10:56 #jaktos
Na pewno bierzcie pod uwagę ten sklep - https://dywanwdomu.pl/
Wygodniej kupuje się w sieci - dużo większy wybór, więcej sensownych okazji, wszystko można zobaczyć. A oczywiście cena też za każdym razem, jest zdecydowanie niższa. Internetowo takie zakupy robi się zdecydowanie wygodniej, można trafić dużo lepsze okazje - kwestia wykorzystania tego. A czy są modne? Jeśli umiecie je dopasować, bo aranżacja będzie wyglądała super.
24.05.2017 12:48 ptaszyca123
Ja też urządzam sobie mieszkanie samodzielnie, ale przy urządzaniu kuchni i łazienki wolę skorzystać jednak z rad fachowców, którzy lepiej ode mnie wiedzą, jak wszystko funkcjonalnie ustawić. No i montaż jest ważny, a zazwyczaj profesjonalna firma to zapewnia. Ja urządziłam kuchnię przy pomocy firmy roka69, jeszcze przed rozpoczęciem prac miałam od nich gotową wizualizację. Sama bym na te rozwiązania nie wpadła.
06.07.2017 08:16 #JagodaMiłek
Ja także uważam, że korzystanie z usług projektanta wnętrz jest stratą pieniędzy. Każdy ma swój styl, a on może go nie odwzorować, lepiej zająć się wnętrzem samemu, krok po kroku je aranżując.
REKLAMA
11.07.2017 15:59 #kamciaaaa
Oczywiście, że projektant może z powodzeniem przygotować projekt, który będzie odwzorowaniem Twojego gustu. Projektant ma wiedzę i umie zaaranżować najmniejszy zakątek i na maksa wykorzystać przestrzeń. Nie chodzi tylko o estetyzm, ale przede wszystkim o funkcjonalność wnętrza. Nam wnętrze aranżował pan Krzysztof z tej pracowni http://www.krzysztof-ziolkowski.pl/, można sobie zobaczyć przykładowe realizacje. Poza tym taka usługa wcale nie jest tak droga, jak to tu niektórzy przedstawiają :) Warto się najpierw zorientować w temacie :)
08.08.2017 11:44 #jaro
wg mnie zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych aranżacjach mieszkań lub domów mają swoje miejsce dywany, ja mam w domu wszedzie dywany z fortero pl wczsesniej nie mialem nigdzie dywanów, aktualnei nie wyobrażam sobie miec podłogi bez dywanów jakichkolwiek, mieszka sie duzo lepiej
09.08.2017 14:00 PannaMaple
Mi się dywany nie podobają. I niestety zbiera się w nich sporo kurzu.
15.08.2017 11:50 #wercia37
Też nie jestem fanką takich rozwiązań. Ja dom urządzałam sama, sporo czasu mi to zajęło, ale efekt naprawdę mnie zadowala :) Dużo fajnych dekoracji zamówiłam z internetu, np. lampy ze sklepu http://podsufitem.pl/. Jest sporo fajnych sklepów online z dodatkami :)
23.08.2017 11:03 #kador
Popatrz po dywanach shaggy - https://dywanstyl.pl/
One naprawdę genialnie wyglądają i robią różnicę. Pod nowoczesne pomieszczenia to moim zdaniem optymalny pomysł. Ale oczywiście nie każdemu musi pasować dokładnie to samo - oczywiste. Wielu moich znajomych w dalszym ciągu ma u siebie klasyczne dywany.
24.08.2017 09:11 #szmata szeptana
rit in voluptate velit essisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,.. "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.",,..
05.10.2017 13:07 #mona5
Nowoczesna aranżacja wnętrz powinna być dopasowana do użytkowników danego pomieszczenia, dlatego jeśli komuś nie pasuje jakieś rozwiązanie, dobra firma lub projektant, powinien znaleźć inne, lepsze, spełniające oczekiwania. Ja akurat z dywanami nie miałam problemu - ostatecznie z nich zrezygnowałam, podobnie jak z innymi pomysłami. Moje mieszkanie w Łodzi wymagało nieco pracy i kombinowania. Sama pewnie nigdy bym się za to nie wzięła, ale poszłam za radą koleżanki i poprosiłam o pomoc projektantów z firmy http://www.inter-your.pl/ - którzy współpracowali z jej znajomymi i zrobili prawie rzeczy niemożliwe. W moim przypadku było podobnie - niewielką przestrzeń zagospodarowali tak, że wszystko ma swoje miejsce, ale nie jest ciasno ani zbyt przytłaczająco. Właśnie o coś takiego chodziło i dzięki temu od pół roku mogę się cieszyć normalnym mieszkaniem, a nie życiem na kartonach.
05.10.2017 13:38 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...... ,.,
23.10.2017 12:43 AleksWoj
Korzystałam z http://www.polakstudio.pl/ - projektowania wnętrz (w Warszawie oraz Łodzi). Wnętrze zaproponowali eleganckie oraz przytulne.
wpis modyfikowany 1 raz, 23.10.2017 12:48 
23.10.2017 13:59 #Agata R
A my nie korzystaliśmy z pomocy projektanta. Sami planowaliśmy wszystko, przecież w sieci jest tych aranżacji na pęczki. Salon urządzaliśmy z flori meble, bardzo spodobały sie nam ich pomysły i meble. Te które kupiliśmy sa eleganckie i skoro stoją już drugi rok to wygląda na to, że dbają też i o jakość. Na wiosnę będziemy odnawiać sypialnie i kto wie zapewne też u nich zrobimy zakupy.
24.10.2017 20:32 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
15.11.2017 09:46 Baranowska
Ja ostatnio kupiłam dywany nowoczesne do salonu. Piszę w licznie mnogiej bo mam bardzo duży salon i wymyśliłam sobie, że dywanów będzie kilka (nie chciałam kłaść wykładziny). Fajną ofertę mają na carpetforyou.pl. Można zajrzeć tutaj: dywany nowoczesne do salonu
15.11.2017 09:49 #blackooops
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
07.06.2018 14:56 #nati
Jeśli chodzi o eleganckie meble to polecam salon w Wilanowie Decolor Home&Garden https://decolor.pl/pl, oprócz mebli mają również usługę projektowania wnętrz.
08.06.2018 10:16 #anty spoamer
a cymbałki po wiela tera chodzom???

402/3161 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Tatusiowie/Mamusiowie Ruszyły zapisy na zajęcia z nauki pływania. Dla kogo? Dla dzieci od 2 roku życia, oraz osób dorosłych. Gdzie? 1. Na Pływalni OSIR Włochy ul. Gładka 18. 2. Pływalnia ul. Niegocińska 2 (niedaleko Galerii Mokotów) 3. Pływalnia ul. Hirszfelda 11, Koncertowa 4, Wilczy Dół Kabaty (Ursynów). Kiedy? Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 16-21, oraz w weekendy od 9 do 15. Forma zajęć? Zapraszamy na zajęcia indywidualne, oraz zajęcia grupowe w kameralnych grupkach maksymalnie do 4 osób. Cena? Cena zajęć jest uzależniona od formy zajęć, karnetu lekcji, oraz ilości uczestników. Informacje dodatkowe Trener podczas zajęć jest z dziećmi w wodzie, więc dziecko może czuć się bezpiecznie, oraz mieć komfort psychiczny podczas nauki. Rezerwując już teraz miejsce, możecie Państwo wybrać najdogodniejszy dla siebie termin zajęć. Jeśli szukasz dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć dla swoich pociech, Zapraszam do kontaktu 500-575-840 mpawlakpaar@gmail.com

Nauka
 Dla osób, które nie mają czasu, są dorosłe i MUSZĄ mówić po niemiecku. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Czy masz zdolności językowe? Ja nie miałam ale wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. W między czasie pomagałam w niemieckim osobą pracującym w Polsce, Niemczech, Holandii, Austrii... Lubię pomagać, przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział konkretne postępy. Chciałam, żeby widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualne. Wystarczy Internet i słuchawki na przykład od telefonu. Mail: jolanta.niemiecki@interia.pl www.niemiecki-skype.pl Tel: 790-701-508

Nieruchomości
 Chcesz bezpiecznie kupić mieszkanie? Słyszałeś wiele o nieuczciwych transakcjach i boisz się, że spotka Cię coś podobnego? Nie martw się na zapas, lecz skorzystaj z usług Tur Nieruchomości. Dlaczego warto? Bezpieczeństwo transakcji Współpracując z nami masz gwarancję, że Twoja transakcja będzie bezpieczna. Nasi doradcy mają potrzebną wiedzę i doświadczenie by nie tylko zweryfikować stan prawny nieruchomości, ale również przekazać Ci informacje o jego ewentualnych konsekwencjach. Dzięki ich wparciu wybierzesz mieszkanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości finansowych, wynegocjujesz korzystne warunki transakcji oraz sfinalizujesz zakup bez biegania po urzędach. Rosnąca liczba klientów Najlepszym dowodem na skuteczność naszych działań jest stale rosnąca liczba klientów. Przekonaj się o tym, że setki zadowolonych klientów nie mogą się mylić. Zajrzyj na https://tur-nieruchomosci.pl i znajdź mieszkanie

Usługi inne
 Nazywam się Jakub Żuk, jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz dietetykiem, od dziecka związanym ze sportem, od 7 lat czynnie trenuję kickboxing ostatnio zainteresowałem się też wspinaczką. W pracy cenię profesjonalizm i kontakt z ludźmi. Oferuje układanie planów treningowych i dietetycznych, a także treningi personalne z zakresu siłowni jak i kickboxing w Krakowie i okolicach. Korzystam ze specjalistycznego sprzętu: Analizator składu ciała tanita mc-580 Profesjonalny wzrostomierz Leicester height measure Chcesz odmienić swoje życie, poprawić formę? Zapraszam do współpracy!

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
Wyprzedaż Wakacyjna -70%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA