REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

medycyna estetyczna - modelka

# LekEst

20.04.2014 23:42

Witam
Poszukiwana jest modelka na warsztaty z zakresu powiększania, modelowania ust, które odbędzie się w Warszawie, pod opieką wykwalifikowanego lekarza - szkoleniowca medycyny estetycznej. Warsztaty odbędą się 24.04.2014 (czwartek).
Cena, którą ponosi pacjentka, jest wyłącznie cena preparatu, czyli 350 zł, także naprawdę warto.
Centrum szkoleniowe ECLEST
Proszę o pilny kontakt lekarz@autograf.pl

# xcss

11.10.2016 11:22

Dużo zabiegów na ciało i twarz ma w ofercie klinika Beauty Skin. Odkryłam ich już dość dawno, jak szukałam dobrego lasera do depilacji. Oni używając Vectusa i rzeczywiście jest dobry, bardzo precyzyjny i bezbolesny. O samych zabiegach, cenach i działaniu jest dużo info na ich stronie beautyskin.com.pl.

# Żaretta

11.10.2016 13:02

Ja natomiast coraz intensywniej przyglądam się klinice Fab Skin, a w szczególności http://fabskin.pl/kriolipoliza-cooltech/ Kto wie - może mi pomoże na moją nadwagę?

REKLAMA

# sabinka

12.05.2017 12:36

Zamykałam naczynka krwionośne na twarzy w warszawskim Beauty Skin. Zamykanie naczynek natychmiastowe, nie mam nawrotów. Przyjmował mnie lekarz medycyny estetycznej. Obsługa profesjonalna, rabaty przy dłuższej współpracy, naprawdę dużo kobiet i mężczyzn :) Bardzo modni panowie chodzą. O wszystkich zabiegach możesz przeczytać na beautyskin.com.pl. Myślę, że znana marka.

# Kamilka75

22.10.2018 16:43

Mi też się kiedyś udało zapisać na zabieg, jako testerka. W moim przypadku to szkolenie sprawiło, że miałam śmieszne usta i doktor Krzysztof Teysler z łódzkiej kliniki Novoderm musiał mi je poprawiać, ale nie mówię, że i te niedoświadczone panie zrobią Wam to samo. Bądźcie jednak ostrożne, bo efektów nie będzie można cofnąć.. ;D .

 zesal

05.01.2024 11:21

Zobacz http://www.lotusfitness.pl/czy-medycyna-estetyczna-jest-bezpieczna/ mają dobrą ofertę.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break