REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

17.09.2014 16:58 #majeczka55
Miałam trądzik przez kilka lat. Dopiero po przeczytaniu iqface opinie i zastosowaniu się do wskazówek, moja skóra zaczęła się regenerować.
17.10.2014 12:55 #karpik
Do przedmówcy - środek faktycznie działa i bardzo pomaga. W moim przypadku powrót skóry do normalności trwał kilka miesięcy, ale się udało - źle dobierałem środki. Na iqface to wszystko udało się ostatecznie wyeliminować, można powiedzieć, że skóra w końcu wygląda normalnie i licze, że tak już będzie.
21.10.2014 21:24 #kamilla
Ja polecam wizytę u specjalisty. Dobry lekarz to podstawa sukcesu - odpowiednio dobrane leki itd. Polecam klinikę dermedicus - prawdziwi fachowcy!
17.12.2015 12:58 #panna
Formalnie jak ktoś ma problem z trądzikiem, a w sumie ze zmianami po jego występowaniu to polecam takie produkt jak APISILVER, które można obecnie kupić. Moim zdaniem najlepszy produkt jaki jest teraz na rynku.
21.04.2016 16:00 gruppa
Wejdź do apteki i poszukaj sobie czegoś takiego jak NORMADERM, albo tutaj na stronie http://www.vichy.pl/ . Nie znam środka bardziej skutecznego w przypadku nieznośnego trądziku
REKLAMA
21.04.2016 22:02 #cytryna
a powiedz jeszcze majeczka czy masz blizny ? bo ja np miałam blizny niestety , na które żadne kremy cud mi nie pomagały . W końcu musiałam się udać na laserową korekcje blizn potrądzikowych w klinice miracki . Zarówno zabieg jak i klinikę polecam .Nie jestem pewna ale chyba jako jedyna posiada laser picosure . Przynajmniej teraz mogę nałożyć podklad i nie wstydze się wyjść gdziekolwiek , także zabieg i klinikę polecam
13.05.2016 18:02 klara28
w moim przypadku na trądzik bardzo dobrze sprawdził się miód manuka. Blizny o wiele szybciej zaczęły się goić, a nowe wypryski coraz rzadziej pojawiać. Ważne jest żeby stosować się do kilku prostych zasad jeśli chodzi o dozowanie i systematykę.
29.07.2016 22:27 #chaberek
liście manuka sa mega dobre na trądzik , ale bardziej na jego łagodniejsze postacie . Są bardzo dobre na trądzik zaskórnikowy , fajnie złuszcza. Natomiast na ropne wypryski to zele ale bardziej coc na bazie mangostanu . Tak jak pisała cytryna , czasami kremy na blizny po takim trądziku nie pomagają wtedy jest potrzebny laser do tego . A co kliniki Miracki , to miałam usuwane przebarwienia , które dostałam od leków . Efekty widac po około dwóch tygodniach . A samą klinikę bardzo polecam . Estetycznie , czysto i miło ;)
20.12.2016 13:27 #hosters
Środek nazywa się aplikator na wypryski HB - mnie akurat zdecydowanie pomógł i faktycznie odmienił wygląd cery, a miałam ją naprawdę dramatyczną. W tym momencie nie mam już jakichkolwiek śladów, wygląda ona zdrowo, jest pozytywnie odmieniona, a właśnie o takie efekty mi cały czas chodziło.
22.12.2016 09:57 #fullnatural
Mi w walce z tradzikiem pomogly kosmetyki naturalne. I dopiero od kiedy stostuje wlasnie naturalne kosmetyki to twarz zaczyna wygladac lepiej. Ostatnio zamowilam krem z olejem z czarnuszki ze sklepu online sekret piekna i jest duuuuzooo lepiej. Nie dosc, ze to co bylo na buzi to znika, nowe nie wyskakuja tak licznie jak kiedys, to blizny znikaja i mam wrazenie, ze ogolnie wyglada to lepiej, zdrowiej. Nawet kolezanki zauwazyly, ze moja cera jest mniej zmeczona i wyglada lepiej. Takze nie ma co inwestowac w zabiegi tylko w naturalne kosmetyki
22.12.2016 13:16 #korter
Już się tutaj widzę pojawiał - aplikator na wypryski HB. Żeby rzeczywiście uzyskać fajny efekt potrzebny jest zdecydowanie czas. Powiedzmy, że po kilku dniach zauważycie pewne zmiany, ale wejście na naprawdę to, czego oczekujecie, to już tygodnie. Podstawowe kroki stawiajcie - trądzik nie powinien już wrócić.
05.01.2017 01:07 #MarniaMa
Trądzik to w pierwszej kolejności kwestia higieny i zabiegów oczyszczania skóry W Warszawie takie zabiegi w wykonaniu profesjonalistki można wykonać w http://www.beautypartners.pl
06.01.2017 12:46 #sabinka87
Uważam, że nie ma co się męczyć i testować na sobie różnych specyfików. Najlepiej od razu udać się do specjalisty! Wiem to z własnego doświadczenia, inwestowałam w różne kosmetyki, suplementy, leki, maści itp.itd., że o pieniądzach zostawionych w gabinetach kosmetycznych nie wspomnę. Dopiero pani dr Bacz-Malinowska z kliniki Dermedicus pomogła mi się pozbyć problemu, dobierając odpowiednią kurację.
24.01.2017 13:59 pruszynka
Też po moich doświadczeniach radzę od razu wizytę u lekarza. No chyba, że są to pojedyncze wypryski które można ogarnąć dobrym dermokosmetykiem. Moją panią dermatolog polecam, Barbarę Ejmont. Chodzę do niej do przychodni KEN, Al. Komisji Edukacji Narodowej 103 i to na NFZ. Męczyłam się naprawdę długo z trądzikiem i to nie młodzieńczym. A z pomocą Pani doktor mam gładziutką skórę, udało się uniknąć nawet blizn czy przebarwień. W sumie pierwszy dobrany lek był już odpowiedni dla mnie :)
25.01.2017 09:38 MisiaKasia
Teraz niestety można się długo leczyć ale przez to co nam serwują w jedzeniu cały czas musimy się męczyć z problemem.
REKLAMA
27.02.2017 13:18 #metkas
Używajcie systematycznie aplikatora na wypryski HB - powinno być dużo lepiej. Nie twierdzę, że od razu uzyskacie nie wiadomo co, potrzebny jest czas, jednak docelowo na bank uzyskacie znacznie fajniejsze efekty. Cera jest świetna, w bardzo dobrej kondycji, bez komplikacji. Nie wiem czy to kwestia naturalności - cera wygląda super.
01.03.2017 13:21 #metkas
Używajcie stopniowo cały czas tego samego kosmetyku, mowa o aplikatorze na wypryski HB - będzie na bank znacznie lepiej, bez pozostawiania śladów, nie będzie zaczerwienień. Kosmetyk musi być naturalny, używany systematycznie. Wtedy docelowo wszystko na bank uda się wam wyeliminować, nie pozostaną żadne ślady.
03.04.2017 23:16 #AlicjaMN
Przy uporczywym trądziku warto zainwestować w profesjonalne oczyszczenie skóry, peelingi chemiczne czasami naprawdę mogą zdziałać cuda. Sama robię peeling migdałowy w gabinecie Viva Derm na Puławskiej. Zabieg jest bezbolesny, a skóra po nim złuszcza się stopniowo, co zresztą łatwo zamaskować np. kremem nawilżającym, więc bez problemu można iść następnego dnia na zajęcia czy do pracy :)
05.04.2017 13:31 grabsome
Mojej partnerce dermatolog polecał robić peelingi enzymatyczne, które docierają do głębokich warstw skóry, a tym samym do źródła wyprysków. One nie tylko złuszczają skórę, ale zwalczają podskórny stan zapalny wywołany przez wypryski. To lepsze rozwiązanie niż stosowanie maści, a do tego szybciej zaczyna działać przy regularnym stosowaniu.
25.06.2017 15:42 #izabelaC
Mojemu trądzikowi dał radę dopiero laser Aton, choć teraz myślę też nad peelingami medycznymi właśnie, żeby pozbyć się blizn.
03.07.2017 09:23 #tomkey
Ktoś z was próbował ziołowych kosmetyków, 100% naturalnych? Mi pomagają. Od jakiegoś czasu mam tonik Nefret, stosuję go rano i wieczorem, pierwsze efekty były po dwóch tygodniach.
02.08.2017 17:50 #remka
Cera jest równie ważna jak włosy. Trzeba dbać o każdą część swojego ciała. Zobaczcie w jaki sposób zadbać o włosy: http://www.sprzet-fryzjerski.pl/
02.08.2017 23:14 froszka
Alternatywą dla antybiotykoterapii jest laser. Działa on nie tylko na blizny, ale pomaga poprawić stan skóry. Polecam wybrać się na darmową konsultację kosmetyczną i dowiedzieć, co jeszcze może pomóc :)
24.08.2017 15:10 amanda1212
Nie wiem czy wiecie, ale trądzik to nie zawsze schorzenie dermatologiczne. Występuje często przy zespole policystycznych jajników. Wiem, bo sama choruję . Teraz jest fajny środek, który ładnie reguluje gospodarkę hormonalną: http://www.inofem.pl/ . Kiedy ja walczyłam z trądzikiem , nie było takich cudów. Długo się z tym męczyłam, teraz jest o wiele łatwiej.
wpis modyfikowany 2 razy, 24.08.2017 15:11 
04.09.2017 15:55 #ejka
mam fajny tonik do mycia twarzy , zobacz sobie w tej eaptece maja tam super środki pomocne przy trądziku https://eapteka.pl
04.09.2017 22:11 froszka
Polecam zmienić dietę, to często pomaga :)
04.09.2017 23:21 #Annaweko
Nie polecamy eapteki, drogo drogo drogo,
05.09.2017 16:12 #czystak
Ja także polecam kwasy kosmetyczne. Nic mi tak nie oczyściło porów i zredukowało wyprysków jak kwasy. Wcześniej inwestowałam w różne kremy i specyfiki, ale nie dawały efektów, na jakich mi zależało. Na trądzik polecam szczególnie kwas migdałowy.
05.09.2017 20:51 #Uchwyty buc
To syf najgorszy
28.09.2017 11:48 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
26.02.2018 08:15 #lucja
Kilka propozycji ode mnie:
dokładne oczyszczanie twarzy
niewyciskanie pryszczy ( wiem wiem,że to może być trudne ale jednak dobrze jest się opanować i tego nie robić ponieważ to roznosi po skórze bakterie)
Pozwolę sobie dać link do artykułu, który Wam wytłumaczy dokładnie całą sytuację:
www.chirurg-plastyczny.com.pl

Jeśli nie pomagają Wam kosmetyki to wybierzcie się do lekarza. On lepiej Wam doradzi.
26.02.2018 09:25 EwelinaBudzynska
Udaj sie do dobrego salonu kosmetycznego , ja polecam http://adarasalon.pl/gabinet-kosmetyczny
26.02.2018 09:25 EwelinaBudzynska
Udaj sie do dobrego salonu kosmetycznego , ja polecam http://adarasalon.pl
27.02.2018 15:45 #syf okrooopny
dziadostwo okropne, drogoooo
09.03.2018 13:36 #ker32
ja mogę polecić dobrego dermatologa w Warszawie, z przychodni www.tommed.waw.pl
09.03.2018 19:13 #to syf jest
to ściema, nie polecam
10.04.2018 08:58 #Niesia :)
Czemu ściema? Zabiegi są spoko akurat na głębokie blizny po trądziku!
Są różne rodzaje trądziku i trzeba najpierw się dowiedzieć, jaki trądzik się ma, żeby zacząć działać. Np. na trądzik taki zwykły ja stosuję serum sevolium, bo nie chciałam brać tabletek. I mi pomógł, chociaż wymagało to sporo czasu, regularnego smarowania i ograniczenia jedzenia niektórych np ostrych pokarmów ;)
Są też maści punktowe na wypryski, można w aptece się zapytać.
11.04.2018 09:56 #Samar Krotosjan Emiir
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
12.04.2018 11:36 jowitablaszczak
Blog o witaminach

Witam,
zapraszam na stronę bloga http://witaminyzycia.pl/. Obalamy największe mity żywieniowe, piszemy o wyprawie do SPA a także o chorobie, jaką jest anoreksja, odpowiadamy na pytanie - czy kroplówki witaminowe są bezpieczne i udzielamy praktycznych porad.
12.04.2018 12:29 #Urszulka.Masna
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf

ktoś coś
14.05.2018 22:21 #inna
Wiem o co chodzi, niestety to jest też problem, a ja tak w ogóle mam atopowe zapalenie skóry więc jeszcze chyba gozrej bo moja skóra jest delikatna i wrażliwa! Ale ja mam takie fajne kosmetyki z atopis.pl one sprawiają, ze moja skóra jest dobrze traktowana.
14.05.2018 22:28 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
17.05.2018 09:18 dorka01
Zależy jaki trądzik i w jakim wieku .Mój wujek miał grubo po czterdziestce trądzik różowaty i to eymagało specjalistycznego leczenia.Ale często młode kobiety mogą się wyleczyć z trądziku dzięki antykoncepcji hormonalnej.Ja biorę od ponad roku belarę ,przedtem miałam mocny wysiew pryszczy ale stopniowo trądzik zaczął znikać,teraz już praktycznie go nie mam. Więc jak widać dobrze dobrana antykoncepcja może zdziałać wiele dobrego.
17.05.2018 09:48 #syff reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
15.06.2018 15:02 #elżunia
Moja skóra również jest bardzo problematyczna, używam balsamu nawilżającego dermoprotektor. Zauważyłam znaczą poprawę mojej skóry, która teraz jest nawilżona i pełna blasku. Pryszcze też poznikały.
20.06.2018 13:04 karynla32
według mnie najlepsze mogą być tabletki na trądzik, ponieważ działają od środka i usuwają wszystkie objawy trądziku. kremy i jakieś punktowe preparaty tylko łagodzą trądzik, ale nie usuwają niestety.
20.06.2018 15:41 #syf reklama
jebnij ty się w pusty łeb
12.10.2018 17:49 krym
Mnie po antybiotykach bolał żołądek, a maści z apteki nie dawały efekty. Pomógł mi olej konopny który kupiłem na konopieizdrowie.pl. Taki olej ma działanie przeciwzapalne, przez co radzi sobie z pryszczami jak nic innego. Tylko trzeba go stosować regularnie. Warto też pomyśleć o zmianie diety -w internecie znajdziesz sporo fajnych przepisów na zdrową i zbilansowaną dietę
14.10.2018 11:13 gynia
a może laseroterapia? mi kremy pomogły, ale koleżanka poddała się laseroterapii i była bardzo zadowolona z efektów.

17/3238 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190

Kupię samochód
 Kupię Każde Auto! 880 163 880.

Fauna i flora
 STRZYŻENIE PSÓW - SALON PSIEJ URODY - DOG GROOMER - 03-107 WARSZAWA UL.PRZYRZECZE 6

Nauka
 Mgr farmacji udzieli korepetycji z chemii na wszystkich poziomach nauczania. Zajęcia w domu ucznia. Zielona Białołęka i okolice. Kontakt : Kasia 696 696 490

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA