REKLAMA
REKLAMA

01.07.2013 15:28 #kserus
Ja stosuję po prostu odżywkę new nails i to wystarczy - tak już od kilku miesięcy. A swego czasu moje paznokcie wyglądały naprawdę kiepsko - głównie przez słabe lakiery, kleje, zmywacze... Teraz już do tego nie dopuszczam.
18.07.2013 08:51 #Kinga
Pewnie, jesteśmy w stanie zrobić wiele dla urody i figury. Ja ostatnio zaczęłam stosować foreverslim , żeby trochę schudnąć.
06.12.2013 13:26 #gosia43
też mam potrzebę odchudzania ale zaczęłam z sukcesami stosować Slimcea.
08.12.2013 16:27 #Torson
Z tego co wiem najlepsza na cerę jest marchewka, a paznokcie to witaminka E.

ekskluzywne mieszkania[/url]
11.02.2014 14:37 #adnk
slimcea to faktycznie dobry środek. testuje go 3 tydzień i widzę sporę efekty.
REKLAMA
23.07.2014 17:08 #Kaska33
Sposób na ładną cerę: swiatzdrowiaiurody.pl
02.09.2014 21:57 #jolka
I ładna figura. Taki efekt można uzyskać dzięki foreverslim.
17.09.2014 19:08 #majeczka55
Iqface dobrze działa na cerę. Regeneruje skórę nawet po trądziku.
17.10.2014 11:43 Ula Naturica
Ja na włosy stosuję olej kokosowy, działa poprstu cuda, kilka wpisów dotyczących włosób i paznokci można zleleść tutaj www.naturica-pl.blogspot.com
27.02.2015 16:59 #anna kaliska
Odżywka new nails, kilka tygodni i zmiana będzie diametralna, a oczywiście przede wszystkim chodzi o systematyczność, dbałość o paznokcie. Właśnie tak przywraca się im życie!
06.05.2015 12:52 danika
Biorę oeparol piękna skóra włosy i paznokcie. To suplement z wiesiołkiem. Jak się dłużej pobierze to efekty są fajne. Mi się włosy wzmocniły, widzę to jak myję, że mniej ich w wannie zostaje. Paznokcie też się mniej łamią, odżywkę z new nails też miałam i w połączeniu z tabletkami daje super efekt.
29.05.2015 13:08 #Ewela
Efekt na włosach i paznokciach widać po jakimś czasie, ale na skórze? Jest gładsza, bardziej miękka, rozświetlona, itp.? Napisz proszę, bo same kremy u mnie niewiele są w stanie zdziałać i potrzebuję czegoś, co będzie działało od wewnątrz
29.05.2015 13:14 #edek
Smarujcie się czym chcecie, smarujcie wasza cerę, wasze włosy i inne części waszych ciał.
Wasza sprawa. I nie zawracajcie głowy innym ludziom czym się smarujecie.
01.06.2015 12:16 vanessa26
Witam. Może zacznijcie po prostu od zmiany swojej diety, na bardziej bogatą w świeże warzywa i owoce, szczególnie teraz latem. Polecam również pestki dyni, są doskonałe na cerę, włosy i paznokcie ze względu na dużą zawartość cynku. Dopiero gdy to nie pomoże to zastosujcie suplementacje oraz kosmetyki. Pozdrawiam
28.09.2015 18:07 #adamenko
New nails stosowane systematycznie - diametralna odmiana w dosyć krótkim czasie, mocniejsza płytka, ładniejsze skórki - to efekt po kilku tygodniach, ale pierwsze zmiany widać w zasadzie natychmiast po rozpoczęciu stosowania.
REKLAMA
30.09.2015 23:19 #Samanta
Ja sprawdzam na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych http://lavito.pl co jakiś czas, na jakie zabiegi można zapisać się po promocyjnych cenach i korzystam z profesjonalnej opieki nad moimi słabymi paznokciami. Zapiszcie się do Lavito.pl na newsletter to też dostaniecie informacje o promocjach.
02.10.2015 13:41 biedronka22
Zgadzam się z vanessa26. Żeby mieć ładniejszą cerę, włosy czy paznokcie to najpierw trzeba dobrze się odżywiać, ćwiczyć, dobrze się wysypiać, nie siedzieć do późna... Co z tego, że ja kupię takie czy inne kapsułki, tej czy innej firmy, pójdę na drogie zabiegi, jak potem skoczę do fast foodu na obiad w postaci ociekającego tłuszczem kebabu... Nie tędy droga.
Na cerę najlepszy jest sok z marchwi, na paznokcie ziarna, na włosy naturalne maseczki. Tyle ode mnie.
25.11.2015 01:45 Agnese
Picie świeżego soku z pokrzywy pomaga na cerę włosy i paznokcie. Piłam go od wiosny do jesieni. Można też kupić sobie olejek do pielęgnacji skórek i paznokci Scholl. Widziałam też ten zestaw scholl elektroniczny pilnik opinie blogerek ma bardzo dobre. Pewno dlatego, że piłowanie i polerowanie zwykłym pilnikiem i polerką trwa bardzo długo.
01.12.2015 16:51 #dalka
Znacie skuteczne tabletki na trądzik? Wiecie może jakie tabletki na trądzik rzeczywiście działają?
18.04.2016 10:35 #oricane
Tabletki może przepisywać tylko lekarz, także nie radzę samemu poddawać się takiej kuracji. Jedyne co możesz robić to dobrze oczyszczać twarz. Poszukaj na stronie http://www.garnier.pl/ działu pielęgnacyjnego, tam będziesz miał duży wybór tego typu kosmetyków
10.06.2016 16:50 #czoper
Odzywka new nails robi ogromną różnicę. Tym kosmetykiem właśnie sobie te paznokcie wzmocniliśmy, zrobiły się całkowicie inne, zdrowsze i ładniejsze. Powiedzmy, że nad dużą zmianą musieliśmy trochę popracować, ale w tym momencie wygląda to super. Zdecydowanie lepiej wyglądające paznokcie.
12.06.2016 13:51 urszula
Wygląd cery, paznokci poprawia systematyczne jedzenie warzyw i owoców. Owoce i warzywa we Frisco warto kupić tutaj
Ma się pewność że tu kupione warzywa i owoce są świeże Mażna kupić większą ilość. Należy jednak pamiętać o zasadach ich przechowywania.
13.06.2016 15:21 Wojciech823
Hej, dzieki za info
12.08.2016 16:44 #gopter
Na wzmocnienie paznokci wystarczy tylko regularnie stosować odzywkę new nails - powiedzmy, że płytka powinna się totalnie odmienić w bardzo krótkim czasie, zrobi się ładna i zdrowa, ale nie spodziewajcie się od razu cudów. Wiem ile to trwało, ile udało się zmienić. Teraz wygląda to tak, jak powinno.
30.08.2016 15:22 #bolo1696
Paznokcie dobrze zdobić brokatem, lub folią transferową , bardzo ładnie to wygląda i efekt jest świetny. ozdobne paznokcie są obecnie bardzo popularne.
06.09.2016 16:30 #gosc
New nails jest świetne na wzmocnienie paznokcia - pomaga, daje dużą zmianę, wiem jak to wyglądało kiedyś, wiem jak wygląda teraz. A dojście do zakładanych efektów wymaga czasu. Płytka wymaga oliwki, odżywki - i stopniowo zyskuje na jakości. Mnie to wystarczyło, problem rozwiązało.
15.09.2016 18:04 #wetka
A ładna sylwetka? Czy nie jest ważna? Myślicie, że to co piszą o odchudzaniu na http://odchudzaniee.phorum.pl/ jest prawdą?
01.11.2016 10:58 #ewka
Ogromny wpływ na kondycję naszych włosów, skóry i paznokci ma odżywianie. Ważna jest też odpowiednia pielęgnacje. Niektóre bowiem kosmetyki zamiast nam pomagać, to szkodzą. Tutaj http://greenwitch.pl można sobie poczytać o tym jak kompleksowo zadbać o siebie.
08.11.2016 15:01 #oluu
Ja na wzmocnienie paznokci używam kosmetyków z Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902. Są całkiem spoko.
11.11.2016 21:26 Raaachel
Ja chodzę do gabinetu http://laserskincare.pl/ i jestem zachwycona
16.01.2017 14:50 #Lusia B
U mnie paznokcie osłabiły się po ciąży. Dbałam o nie wcierając odżywki, oliwki oraz przyjmując mikroelementy. Zrezygnowałam też z manicure hybrydowego na rzecz takiego manicure japońskiego, który nie obciąża tak paznokci.
19.01.2017 11:03 #andmic
Ostatnio dzielnica Bemowo odmawia przedstawienia opinii eksperta w sprawie organizacji ruchu na Bemowie. Prawdopodobnie opinia eksperta jest zgodna ze zdaniem mieszkańców w sprawie ustanowienia ruchu jednokierunkowego na ulicy Ebro. Domagam się podania ekspertyzy do naszej wiadomości.
24.01.2017 13:35 Gokoszer
Moim zdaniem do paznockie najlepsza jest lampa do paznokci, a wcale nie jest to takie drogie www.ceneo.pl/oferty/lampa-do-paznokci W reszcie moje poznokie wyglądają na zadbane, a nie zawsze takie odrapane...
24.01.2017 20:06 #Kobietka.
Mnie kuzynka przekonałam na zabieg medycyny estetycznej. Byłam na początku stycznia. Bardzo się bałam i długo zwlekałam z tą decyzją, ale wreszcie się przełamałam. I wiecie co? Było warto. Oczywiście nie zamierzam teraz co miesiąc latać do kliniki i "coś" sobie ulepszać. Ale na pewno tam wrócę. Udało mi się znaleźć na prawdę godną polecenia klinikę. Jakby któraś z Pań się zastanawiała: http://elesthetic.pl/
25.01.2017 15:57 #magdalenna
i paznokcie i buzia jest od kilku miesięcy w rękach pań z paradizzo http://paradizzo.pl/ i polecam w 100%
06.02.2017 16:44 #adamf
Przede wszystkim trzeba zdrowego podejścia do tematu - płytka może wyglądać zdrowo nawet dzięki samym podstawowym krokom - wtedy docelowo będzie widoczna zdecydowana poprawa i ogólnie sama płytka zrobi się totalnie inna, ale od razu wielkich cudów się nie spodziewajcie, nad wszystkim trzeba solidnie popracować.
13.02.2017 10:12 #Julka81
#Kobietka. napisał(a) 24.01.2017 20:06

Mnie kuzynka przekonałam na zabieg medycyny estetycznej. Byłam na początku stycznia. Bardzo się bałam i długo zwlekałam z tą decyzją, ale wreszcie się przełamałam. I wiecie co? Było warto. Oczywiście nie zamierzam teraz co miesiąc latać do kliniki i "coś" sobie ulepszać. Ale na pewno tam wrócę. Udało mi się znaleźć na prawdę godną polecenia klinikę. Jakby któraś z Pań się zastanawiała: http://elesthetic.pl/
Dzięki za ten twój wpis. Ja właśnie wciąż się waham, bo też planuję wybrać się do takiej kliniki, ale jestem pełna obaw. Zastanawiam się nad zabiegiem mezoterapii igłowej w Krakowie, bo tak się składa, że tam mi najbliżej. Może dzięki tobie prędzej się przełamię i umówię się wreszcie na wizytę :)
16.02.2017 18:36 #UrszulaL.
Kobiety zawsze zwracały uwagę na swój wygląd. Nastolatce wystarczy kolorowy błyszczyk, wraz z wiekiem potrzebujemy więcej zaangażowania taka jest naturalna kolej rzeczy. Ja chętne korzystam z zabiegów medycyny estetycznej oczywiście z odpowiednim umiarem. Jest tylko jedno miejsce do którego uczęszczam bo mam pełne zaufanie http://relaksownia.com.pl/
22.02.2017 14:40 #TadeuszD
Do zadbania o paznokcie potrzebne będą profesjonalne urządzenia do manicure. Można je nabyć w każdym sklepie kosmetycznym, bardzo ułatwiają robienie codziennego manicure.
22.02.2017 15:54 #alinKa
#magdalenna napisał(a) 25.01.2017 15:57

i paznokcie i buzia jest od kilku miesięcy w rękach pań z paradizzo http://paradizzo.pl/ i polecam w 100%
i to jest odpowiednia propozycja w odpowiednim miejscu :) Poznańska to centrum relaksu miasta stołecznego Warszawy - zdecydowanie!
22.04.2017 05:52 #Malgoskaa
Może ktoś z Was kojarzy hurtownię Mimari https://mimari.com.pl/, on mają w ofercie ciekawe urządzenia do domowej pielęgnacji twarzy i ciała. Zaopatrują gabinety kosmetyczne, ale sprzedają też sprzęt do użytku domowego. Mnie przypadła do gustu szczególnie sauna do twarzy i szczoteczka do jej oczyszczania.
28.04.2017 19:48 #Laurina87
Warto abyś też zajrzała na portal http://milionsposobow.pl/ tutaj znajdziesz na prawdę fajne, skuteczne porady, które pozwolą uzyskać oczekiwane efekty ;)
16.05.2017 10:53 sulejowek03
Żona na wzmocnienie paznokci, chodziła do kosmetyczki na jakieś zabiegi specjalnym urządzeniem do manicure.
31.08.2017 12:00 #magdajenek
Z odżywek to mam kilka ulubionych, chociaż już mi się powoli kończą. Chcę teraz przetestować te z https://evonails.pl/pielegnacja.html Widziałam, że mają nawet jakieś olejki do masażu. Można zrobić sobie spa w domu:)
15.09.2017 18:54 ArturGolny
Moja żona ma różne urządzenia do manicure , a i tak ciągle coś dokupuje ;)
15.09.2017 22:33 #Koparka
Kiepska reklama Gujana, wypad stąd pajacu
18.09.2017 13:28 PannaMaple
Picie pokrzywy też daje niezłe efekty. A na paznokcie można stosować olejek rycynowy.
18.09.2017 13:38 #kawalec zbyszek
piwo stało tam ona wczoraj była tu i poszło sobie troszkę w bok na peronie był , a potem wyszedł i był
20.09.2017 12:27 Cameron
Też słyszałam o olejku rycynowym, poza tym podobno super efekty daje picie drożdży.
20.09.2017 13:53 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
03.10.2017 19:19 #porka
Ładna cera i paznokcie to podstawa wizerunku każdej kobiety. Czy któraś z Was próbowała kosmetyków od fryzomania.pl/category/pielegnacja-ciala ?
04.10.2017 09:16 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,......
10.01.2018 14:54 #sebajedrzejczak1
Jakich odżywek używać do zniszczonych włosów z lupieżem? Mam ten problem już od wielu lat i nie mogę sobie z nim poradzić. Może macie jakieś sprawdzone szampony?
12.02.2018 09:43 Lucjana
Jeśli chodzi o szampony to polecam pójść i kupić szampon z apteki. Następnie jak już się pozbędziesz łupieży to polecam szampony przede wszystkim ziołowe. A jeśli chodzi o mocne paznokcie to wiadomo zawsze jak są pomalowane to są mocniejsze niż gdy ich nie ma się pomalowanych. Dlatego na początku dopóki nie nabiorą odpowiedniej długości to powinno się je malować lakierem bezbarwnym, a następnie zwykłym. Potem można poszaleć i zacząć robić sobie paznokcie okazjonalne, takie jak proponują na http://daa.pl/FDd.
12.02.2018 11:57 #syf syf
nie polecam
05.04.2018 21:48 #juy66
a ja sama zapisałam się na kurs paznokci i o nie sobie dbam https://www.beautyextra.pl/ świetne efekty i jaka satysfakcja. Poza tym paznokcie mam zdrowe bo nauczyłam się jak prawidłowo o nie dbać
06.04.2018 13:17 #Garunda Oburahanda Mea
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

647/3163 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części.505529328

Dom i ogród
 Projektujemy ogrody, tereny zieleni, wnętrza, aranżujemy zielone ściany, balkony, tarasy. Realizacjami zajmują się firmy stale z Nami współpracujące. Na bazie przygotowanych przez Nas projektów, wykonają twoje otoczenie lub wnętrze pod klucz, Tobie pozostanie jedynie cieszyć się efektem finalnym zaprojektowanej przestrzeni. Ciekawe, indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb inwestora i wymagań terenowych. Zapraszamy do zapoznania się z częścią Naszych projektów i realizacji na stronie internetowej www.pracownia-aranzacja.pl

Różne
 jestem dawcą nasienia dla każdej chętnej pary,kobiety która stara się o dziecko a nie może go mieć z różnych przyczyn. Młody zdrowy mężczyzna 24 lata, 170cm wzrostu, zielone oczy, krótkie rude włosy osobiście pomogłem dziewiętnastu parą . numer kontaktowy 726738296..

Nauka
 Angielski korepetycje matura, FCE, mgr anglistyki, możliwy dojazd do ucznia tel. 666 192 505 www.angielskibialoleka.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA