REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Kolegium Europejskie Natolin

# AniaKolseo

14.01.2016 16:26

Czy ktoś moze mi coś powiedzieć na temat tej uczelni? Jakie tam są warunki i poziom? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

# rastekk

18.01.2016 10:45

uczelnia z wyższej półki, dla ogarniających życie

# eki

28.01.2016 14:26

#rastekk napisał(a) 18.01.2016 10:45
uczelnia z wyższej półki, dla ogarniających życie

To prawda, to nie są studia dla każdego, tylko moim zdaniem dla osób, które mają jakiś konkretny plan: własny biznes, kariera naukowa, polityczna lub na przykład praca w jakiś instytucjach UE. Moim zdaniem jest tak: uczelnia sporo daje, ale też trzeba od siebie dać wiele. Taka korelacja przyniesie skutek.

REKLAMA

# liley

15.02.2016 15:44

A jak tam cenowo wygląda i jak można składać dokumentację?

# Wladek88

26.02.2016 12:57

Wiesz co, najlepiej to zdecydowanie będzie zadzwonić i dowiedzieć się bezpośrednio w sekretariacie uczelni. Tu masz link coleuropenatolin.eu/pl#newsletter-form

# bonzz

18.03.2016 10:13

A czy ktoś tam studiował? Jakie warunki?

REKLAMA

# Erytrea

30.03.2016 15:27

Mój znajomy kończył kilka lat temu, dziś pracuje jako specjalista w brukseli, dodatkowo prowadzi własny biznes. Uczelnia sporo daje, ale najpierw musisz sam z siebie sporo dać. Program jest taki, że każdy znajdzie coś dla siebie. No i stypendia są spore, teraz to coś ponad 20 tysięcy euro chyba jest dla polskich studentów.

# medyceusze

28.04.2016 12:33

Moim zdaniem uczelnia jest ok, na co wpływa głównie jakość programu nauczania, który nie jest odgórnie ustalany tylko interdyscyplinarny, to mega różnica. Dwa to oczywiście środowisko, które jest międzynarodowe, człowiek po prostu nabiera ogłady. Trzy to stypednium, nawet 24 tysiące eruo, Umówmy się, ż na polskie warunki to meeeeeega dużo jest :)

# Eleoni

02.06.2016 16:01

Nie ma lepszych studiów europejskich w stolicy :) Współpraca na linii studenci

REKLAMA

# Lolei89

23.06.2016 15:06

Kolegium Europejskie jest dobre, bo po prostu masz jasno określoną scieżkę, czyli jeśli cię interesyje taka tematyka właśnie, to realnie wisz, że możesz np. pracować w jakieś instytucji UE. Uczelnia faje możliwość na to.

# BubuleO

27.06.2016 12:37

#Lolei89 napisał(a) 23.06.2016 15:06
Kolegium Europejskie jest dobre, bo po prostu masz jasno określoną scieżkę, czyli jeśli cię interesyje taka tematyka właśnie, to realnie wisz, że możesz np. pracować w jakieś instytucji UE. Uczelnia faje możliwość na to.

Kolega wyżej ma rację, choć zwracam uwagę, że KE daje szansę też na pracę w urzędach centralnych, MSZ, organizacjach społecznych czy pozarządowych. Spectrum jest szerokie.

# muslis

19.07.2016 13:15

a na co może być przeznaczone to stypendium?

REKLAMA

# Kristoreeeno

27.07.2016 13:14

Praktycznie na wszystko. Weź pod uwagę, że studiowanie na takiej uczelni i takiego kierunku też wymaga od studenta samodoskonalenia i podnoszenia poziomu swojej wiedzy. W tym właśnie Kolegium Europejskie się różni od innych uczelni :)

# Mikkelssen

25.08.2016 12:05

Właśnie też zastanawiam się, czy nie zainwestować w podyplomową europeistykę na kolegium europejskim. Jestem zainteresowana takimi sprawami, a uczelnia na pewno daje szansę na to, żeby pogłębić wiedzę.

# Ferererko

26.08.2016 15:43

#Mikkelssen napisał(a) 25.08.2016 12:05
Właśnie też zastanawiam się, czy nie zainwestować w podyplomową europeistykę na kolegium europejskim. Jestem zainteresowana takimi sprawami, a uczelnia na pewno daje szansę na to, żeby pogłębić wiedzę.

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Na pewno zwróć uwagę na charakter studiów, kto na nich wykłada, jacy są goście. To wszystko ma przecież znaczenie i to nie małe.

REKLAMA

# Semenissa

03.11.2016 22:28

Za 24 tysiące euro stypendium można naprawdę fajnie się rozwinąć, bez dwóch zdań. Moim zdaniem warto się starać.

# Berley

04.11.2016 13:21

Praca za granicą, chociażby w Brukseli nie jest możliwa od tak, trzeba mieć i opanowany język, i wiedzę, przygotowanie merytoryczne, tak więc KE w Natolinie właśnie daje takie przygotowanie. Zerknijcie sobie chociażby na program studiów.

# czasza

22.11.2016 13:37

a jak w ogóle z warunkami studiowania w natolinie?

REKLAMA

# olka

02.12.2016 12:57

Studiowałam w Natolinie parę lat temu i zdecydowanie polecam. Nie ma chyba leszego miejsca do studiowania w Polsce. Warunki są rewelacyjne, mieszka się na pięknym kampusie z ludźmi z całego świata, zakwaterowanie o bardzo wysokim poziomie, bardzo dużo róźnych wydarzeń VIP, imprez, wyjazdów zagranicznych, bar prowadzony przez samych studentów, restauracja, siłownia, sauna, boisko, las, przestrzeń - wszystko czego duszy potrzeba ! :) Niezapomniane i chyba nieporównywalne doświadczenie. W dodatku WSZYSTKIE koszty są pokrywane ze stypendium (MSZ i innych) więc naprawdę warto się starać :) Nie pożałujecie

# Falbianka

04.12.2016 14:13

Moim zdaniem są spoko. Jednak umówmy się, że pod względem organizacyjnym kolegium europejskie jest na wyższym poziomie niż reszta nawet prywatnych uczelni.

# Dorrothey

05.12.2016 13:21

Dokładnie. Jak dla mnie organizacja studiów jest bezproblemowa. Jak coś potrzebujesz załatwić to nie ma problemu. Same zajęcia też ułożone tak, żeby studenta zaciekawić.

REKLAMA

# Werii

27.12.2016 13:14

Teraz widzę, że już rekturacja na kolejny semestr jest https://www.coleuropenatolin.eu/pl/ właśnie znajoma się zapisała.

# Jessei

02.01.2017 11:38

#Werii napisał(a) 27.12.2016 13:14
Teraz widzę, że już rekturacja na kolejny semestr jest https://www.coleuropenatolin.eu/pl/ właśnie znajoma się zapisała.

No w sumie to już czas jest. Chciała bym studiować właśnie w takim międzynarodowym środowisku to zupełnie inna bajka. Niestety jestem na IV roku studiów magisterskich więc muszę jeszcze trochę poczekać. Ale tematyka super jest.

# Wermutt

02.02.2017 22:17

Muszę przyznać, że po zapoznaniu się z programem tych studiów interdysycyplinarnych na Kolegium w Natolinie zrobiło na mnie wrażenie. Jako osoba interesująca się tym, co się obok mnie dzieje to przydatna wiedza by była. Akurat studia mam inne, ale jakbym miał jeszcze raz wybierać to bym się skusił.

REKLAMA

# Alicija

03.02.2017 13:21

#Wermutt napisał(a) 02.02.2017 22:17
Muszę przyznać, że po zapoznaniu się z programem tych studiów interdysycyplinarnych na Kolegium w Natolinie zrobiło na mnie wrażenie. Jako osoba interesująca się tym, co się obok mnie dzieje to przydatna wiedza by była. Akurat studia mam inne, ale jakbym miał jeszcze raz wybierać to bym się skusił.

Masz rację. Takie studia rzeczywiście pozwalają poznać Europę bliżej i zrozumieć, czym ona tak naprawdę jest. A z praktycznych rzecz to oczywiście prespektywa pracy poza Polską trzeba przyznać jest dość kusząca.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024