REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jaki jest najlepszy dietetyk w Warszawie?

22.06.2017 17:21 marios
Mieszkam na warszawskich Bielanach i szukam profesjonalnego dietetyka, który zmotywowałby mnie do odchudzania i przejścia na zdrowy tryb życia. Czytałem trochę o ofercie LiveDiet24 - więcej tutaj, bo polecała mi znajoma, która zrobiła świetny efekt. Być może macie jakieś inne propozycje? Może online?
03.12.2017 13:42 #malyjakdiabli
Byłem wcześniej u 3 czy 4 osób, ale była to porażka. A mój problem był duży - ważyłem 117 kg, więc chciałem ważyć około 30 kg mniej, chciałem po prostu dojść do swojej wagi z 2004-2005roku.
Dostałem mnóstwo pytań, poproszono mnie o świeże wyniki badania krwi.
Powiem tak, przekonałem się, że nie jest łatwo o dobrego dietetyka, nawet w Warszawie, w której mieszkam, gdzie by się wydawało, że jest tylu specjalistów, tak naprawdę to są ludzie którzy działają wg. schematów, wpisują dane i program oblicza i daje im wynik.
Pan Dominik nie jest tylko dietetykiem, jest dobrym psychologiem i do tego doskonałym kucharzem ! Nauczył mnie kilku prostych technik, dzięki którym potrafię przygotować tzw. bazę a do niej dodatki tworząc smaczne zdrowe dania.
Jest bardzo bezpośredni i zasadniczy, nie owija w bawełnę więc na początku może się wydawać gburem, ale jest skuteczny i biorąc pod uwagę koszty które się ponosi to bilansują sie one z tym że dużo mniej wydaje się na jedzenie !
Pierwsze spotkanie jest za darmo, trwa 2-3 godziny.
Później spotkania są raz w tygodniu a po ok. 6 miesiącach 2 razy w miesiącu plus stały kontakt telefoniczny i emailowy.
Jak by ktoś chciał kontakt to proszę się kontaktować przez e-mail najlepszydietetyk24@gmail.com lub wejść na stronę www.najlepszy-dietetyk.pl. Zawsze powtarza że najlepszym dietetykiem jesteś Ty sam.
Zainteresowanym mogę wysłać moją dokumentację z opisami, wagą itp.
13.02.2018 08:54 #Paulina888
Jeśli mieszkasz na Bielanach to masz obok siebie punkt Naturhouse - ja rok temu poszłam tam bo mnie zaciągnęła mnie koleżanka. Zgodziłam się na darmową konsultację, bo nie byłam przekonana do dietetyków... Dodatkowo bałam się, że nie podołam i poddam się :( Tutaj nie miało to miejsca bo co tydzień spotykałam się z dietetykiem i dokonywała pomiarów. Spisywałam wszystko co jadłam i na spotkaniu analizowaliśmy.
13.02.2018 09:59 #syf syffff
to syf okropny, nie polecam
14.03.2018 17:45 #KarolinaPuszkin
Ja również chodziłam w placówce NH do dietetyka w Warszawie ale w innym punkcie. Ciężko mi się wypowiadać na temat całej firmy bo pewnie dużo zalezy od osoby prowadzącej.
REKLAMA
14.03.2018 19:06 #Sebastian.necik
Sezamki sprzedam tanio
18.03.2018 16:02 Thea
Jeśli ktoś jest zmotywowany, żeby zadbać o odpowiednią dietę, a przy okazji wspomóc budowanie prawidłowej tkanki mięśniowej, polecam ten preparat: https://evita.sklep.pl/tyrozyna.html , bo to naturalny środek, który posiada szereg zalect. Można go bezpiecznie zamówić w sieci, szczególnie polecany dla kulturystów, sportowców i osób pragnących zwiększyć efektywność swoich treningów.
19.03.2018 10:00 #Krystyna.Rżąca
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
27.03.2018 10:54 #ehhhh
#Krystyna.Rżąca napisał(a) 19.03.2018 10:00

sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
Poziom = żenada :D heh
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
28.03.2018 14:05 #Milena
Jak dietetyk z warszawy to najlepszy dietetyk IZA KUĆKO - pomogła mi schudnąć 15 kg oraz prawie wyleczyłam sie z łuszczycy i hashimoto -diety smaczne, uslugi tanio i bardzo pomaga bo miałam ciągle kontakt z tą pANIĄ -zawsze mi pmaga nawet juz po diecie. Aż sama się zdziwłam ze dokanałam takiego dobrego wyboru dietetyka
28.03.2018 14:27 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
30.04.2018 12:29 #załamany
#Katcharina von Nitskermann napisał(a) 28.03.2018 14:27

syf.reklamaa.
Ciekawe ile jemu.jej płacą za te wypisywanie bzdur i hejtu ...
30.04.2018 12:41 #syf reklamaa
syf.reklamaa.

746/3240 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Odkryj fascynujący świat Oriflame! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Oriflame! Kupuj kosmetyki dla siebie w cenach hurtowych, zarabiaj na ich sprzedaży, a także podejmij wyzwanie - zostań Managerem i twórz własny zespół konsultantów uzyskując dochody z zarządzania grupą. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy. Cykliczny program lojalnościowy a także oferty wypszedażowe do 70% taniej! Buduj grupę i zarabiaj coraz więcej! Nagrody za awanse! Kontakt: familodlaciebie@gmail.com

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Dam koszty Sprzedam faktury Koszty Dam/Odstąpię Koszty VAT - szybko, profesjonalnie i tanio. Chciałbyś obniżenia zbyt wysokiego podatku VAT oraz pit (cit), potrzebujesz faktur kosztowych od innych podmiotów. Proponujemy Faktury VAT na usługi, oraz Faktury VAT na towary. Faktury są księgowane i wykazywane w JPK Sprzedam fakturę , kupie fakturę , sprzedam VAT , kupie VAT , sprzedam koszty , kupie koszty , koszty vat , dam faktury , dam koszty vat , kupie fakturę https://www.sites.google.com/view/oferujemy-koszty-faktury Tel.896-503-950 vatkoszty@mail.ru

Porady prawne
 Radca prawny - Tarchomin - Profesjonalna pomoc prawna | Sprawy sądowe - cywilne (m.in. kredyty frankowe), gospodarcze, rodzinne, spadkowe, administracyjne | Umowy - negocjowanie, sporządzanie, opiniowanie, zastępstwo prawne przed kontrahentami | Porady prawne - porady i konsultacje prawne | Przedsiębiorcy - podmioty gospodarcze, wierzytelności, abonament prawny, zamówienia publiczne | radca prawny Mariusz Pasternak - mail: biuro@kancelaria-pasternak.com - telefon: 606 551 298 - adres: ul. Świderska 113C lok. 58, 03-128 Warszawa - więcej informacji: www.kancelaria-pasternak.com

2-pokojowe sprzedam
 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,4 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, przeprowadzono generalny remont. Wszystkie okna zostały wymienione, w pokojach na podłodze deska, w przedpokoju, aneksie kuchennym i łazience położony gres. Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, lodówkę, płytę grzewczą, piekarnik, okap, zmywarkę. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: 500-410-500

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA