REKLAMA
REKLAMA

Jaki jest najlepszy dietetyk w Warszawie?

22.06.2017 17:21 marios
Mieszkam na warszawskich Bielanach i szukam profesjonalnego dietetyka, który zmotywowałby mnie do odchudzania i przejścia na zdrowy tryb życia. Czytałem trochę o ofercie LiveDiet24 - więcej tutaj, bo polecała mi znajoma, która zrobiła świetny efekt. Być może macie jakieś inne propozycje? Może online?
03.12.2017 13:42 #malyjakdiabli
Byłem wcześniej u 3 czy 4 osób, ale była to porażka. A mój problem był duży - ważyłem 117 kg, więc chciałem ważyć około 30 kg mniej, chciałem po prostu dojść do swojej wagi z 2004-2005roku.
Dostałem mnóstwo pytań, poproszono mnie o świeże wyniki badania krwi.
Powiem tak, przekonałem się, że nie jest łatwo o dobrego dietetyka, nawet w Warszawie, w której mieszkam, gdzie by się wydawało, że jest tylu specjalistów, tak naprawdę to są ludzie którzy działają wg. schematów, wpisują dane i program oblicza i daje im wynik.
Pan Dominik nie jest tylko dietetykiem, jest dobrym psychologiem i do tego doskonałym kucharzem ! Nauczył mnie kilku prostych technik, dzięki którym potrafię przygotować tzw. bazę a do niej dodatki tworząc smaczne zdrowe dania.
Jest bardzo bezpośredni i zasadniczy, nie owija w bawełnę więc na początku może się wydawać gburem, ale jest skuteczny i biorąc pod uwagę koszty które się ponosi to bilansują sie one z tym że dużo mniej wydaje się na jedzenie !
Pierwsze spotkanie jest za darmo, trwa 2-3 godziny.
Później spotkania są raz w tygodniu a po ok. 6 miesiącach 2 razy w miesiącu plus stały kontakt telefoniczny i emailowy.
Jak by ktoś chciał kontakt to proszę się kontaktować przez e-mail najlepszydietetyk24@gmail.com lub wejść na stronę www.najlepszy-dietetyk.pl. Zawsze powtarza że najlepszym dietetykiem jesteś Ty sam.
Zainteresowanym mogę wysłać moją dokumentację z opisami, wagą itp.
13.02.2018 08:54 #Paulina888
Jeśli mieszkasz na Bielanach to masz obok siebie punkt Naturhouse - ja rok temu poszłam tam bo mnie zaciągnęła mnie koleżanka. Zgodziłam się na darmową konsultację, bo nie byłam przekonana do dietetyków... Dodatkowo bałam się, że nie podołam i poddam się :( Tutaj nie miało to miejsca bo co tydzień spotykałam się z dietetykiem i dokonywała pomiarów. Spisywałam wszystko co jadłam i na spotkaniu analizowaliśmy.
13.02.2018 09:59 #syf syffff
to syf okropny, nie polecam
14.03.2018 17:45 #KarolinaPuszkin
Ja również chodziłam w placówce NH do dietetyka w Warszawie ale w innym punkcie. Ciężko mi się wypowiadać na temat całej firmy bo pewnie dużo zalezy od osoby prowadzącej.
REKLAMA
14.03.2018 19:06 #Sebastian.necik
Sezamki sprzedam tanio
18.03.2018 16:02 Thea
Jeśli ktoś jest zmotywowany, żeby zadbać o odpowiednią dietę, a przy okazji wspomóc budowanie prawidłowej tkanki mięśniowej, polecam ten preparat: https://evita.sklep.pl/tyrozyna.html , bo to naturalny środek, który posiada szereg zalect. Można go bezpiecznie zamówić w sieci, szczególnie polecany dla kulturystów, sportowców i osób pragnących zwiększyć efektywność swoich treningów.
19.03.2018 10:00 #Krystyna.Rżąca
sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
27.03.2018 10:54 #ehhhh
#Krystyna.Rżąca napisał(a) 19.03.2018 10:00

sprzedam temperówki stalowe po 7

polecam wspaniale się nimi temperuje

dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona
Poziom = żenada :D heh
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
28.03.2018 14:05 #Milena
Jak dietetyk z warszawy to najlepszy dietetyk IZA KUĆKO - pomogła mi schudnąć 15 kg oraz prawie wyleczyłam sie z łuszczycy i hashimoto -diety smaczne, uslugi tanio i bardzo pomaga bo miałam ciągle kontakt z tą pANIĄ -zawsze mi pmaga nawet juz po diecie. Aż sama się zdziwłam ze dokanałam takiego dobrego wyboru dietetyka
28.03.2018 14:27 #Katcharina von Nitskermann
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
30.04.2018 12:29 #załamany
#Katcharina von Nitskermann napisał(a) 28.03.2018 14:27

syf.reklamaa.
Ciekawe ile jemu.jej płacą za te wypisywanie bzdur i hejtu ...
30.04.2018 12:41 #syf reklamaa
syf.reklamaa.

551/3163 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nieruchomości poszukuję
 Od uczciwej osoby kupię mieszkanie w Bemowie do 200 tys zł. 663 51 83 83

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 Skup Aut Tel : 531 305 163 . Gotówka od ręki . www.iskupaut.pl

Kursy, szkolenia
 Tatusiowie/Mamusiowie Ruszyły zapisy na zajęcia z nauki pływania. Dla kogo? Dla dzieci od 2 roku życia, oraz osób dorosłych. Gdzie? 1. Na Pływalni OSIR Włochy ul. Gładka 18. 2. Pływalnia ul. Niegocińska 2 (niedaleko Galerii Mokotów) 3. Pływalnia ul. Hirszfelda 11, Koncertowa 4, Wilczy Dół Kabaty (Ursynów). Kiedy? Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 16-21, oraz w weekendy od 9 do 15. Forma zajęć? Zapraszamy na zajęcia indywidualne, oraz zajęcia grupowe w kameralnych grupkach maksymalnie do 4 osób. Cena? Cena zajęć jest uzależniona od formy zajęć, karnetu lekcji, oraz ilości uczestników. Informacje dodatkowe Trener podczas zajęć jest z dziećmi w wodzie, więc dziecko może czuć się bezpiecznie, oraz mieć komfort psychiczny podczas nauki. Rezerwując już teraz miejsce, możecie Państwo wybrać najdogodniejszy dla siebie termin zajęć. Jeśli szukasz dodatkowych, pozalekcyjnych zajęć dla swoich pociech, Zapraszam do kontaktu 500-575-840 mpawlakpaar@gmail.com

Działkę budowlaną sprzedam
 Witam. Sprzedam działkę budowlana w miejscowości Zakręt k/Warszawy ul. Trakt Brzeski 4. Świetna, malownicza lokalizacja, blisko do Warszawy, dookoła zabudowa jednorodzinna i mnóstwo zieleni. Wymiar 30x40 (szer. x dług.), własna utwardzona droga dojazdowa, prąd. Cena wyjściowa 280 000 zł do negocjacji. tel. 731-007-199

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA