REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Endokrynolog

 pankracy

02.06.2016 10:56

Polećcie tu dobrego endokrynologa. Może www.tommed.waw.pl? Ktoś korzystał z nich? W Warszawie mają o nich dobre zdanie :) Co myslicie?

# Janina

10.08.2017 16:46

W Centrum Medycznym http://krajmed.pl/ na Wałbrzyskiej przyjmuje dr Cybulska. Bardzo miła, ale też znająca się na swoim fachu Pani dr. Leczę się u niej już długo i naprawdę polecam.

# tosien

24.01.2018 15:30

Ja odwiedziłam już wielu endokrynologów w rożnych miastach i w każdym mi coś nie pasowało. Nie wiem dlaczego, może po prostu dlatego, że nie wiedzieli jak mi pomóc. Dopiero siostra poleciła mi poradnię do której sama chodzi, z tym, że do innego lekarza. Czekała mnie wycieczka do Łodzi i kolejne wizyty u specjalistów, ale tym razem było warto. Przede wszystkim też dlatego, że w jednym miejscu - http://melissamed.pl/endokrynolog - jest kilku lekarzy tej samej specjalizacji i mają oni możliwość konsultacji przypadku danego pacjenta na miejscu. Na tym własnie na początku wyglądało moje leczenie. Ale jeśli ktoś nie chce jechać do innego miasta, to myślę, ze poszczególni lekarze bywają też w stolicy, tylko trzeba umawiać się z dość dużym wyprzedzeniem.

REKLAMA

 melkasoo

14.05.2018 18:42

Jakie badania wam przepisali?

# Volturi777

14.05.2018 20:43

Walnij pustym łbem w ścianę
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA