REKLAMA
REKLAMA

Dobry prawnik

25.10.2017 11:03 maksiu432
Naprawdę dobra kancelaria to moim zdaniem www.gg-legal.pl. Wielu moich znajomych korzysta z ich usług, sam ostatnio do nich się wybrałem.
25.10.2017 12:40 #Kauczer
Niestety problem z urwanym klockiem dopadł i mnie. Pomocy forumowicze, ktoś coś?
Czy spece od reklamy ssssz.eptanej coś poradzą? Może też macie problem z urwanym klocem?

Myślę, że to własnie gotowanie na parze powoduje problemy z urwanym klockiem

nie polecam
31.10.2017 09:09 #kala1
A słyszeliście o EuCO ? Oni podobno specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych
31.10.2017 09:25 #bryczes
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.
11.12.2017 21:11 #w1842
ja osobiście polecam kancelarię www.piotrbanczyk.pl, naprawdę mega profesjonalizm
REKLAMA
12.12.2017 09:12 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. .... .
13.12.2017 22:38 #opinia
Do osoby o nicku "przykre to" - a skąd Pan/i wie, że dane osoby nie miały styczności z tym, o czym piszą? Internet ma to do siebie, że w wielu miejscach można wyrażać swoje zdanie i opinie. Czy zatem tylko te negatywne mogą być pozytywnie traktowane? Chociażby ja, korzystałam ostatnio z pomocy kancelarii prawnej LexNord i mogę szczerze ją polecić, gdyż otrzymałam pomoc w kwestii sporu z bankiem. Różnorakie spory z bankami są obecnie dość "popularne", więc uważam, że polecając kancelarię, z której jestem zadowolona pomagam w jakiś sposób osobom, które są w podobnej sytuacji do tej, w której ja byłam, bo wiem jak trudno jest znaleźć odpowiednie osoby, gdyż przed trafieniem do LexNord w pewnym momencie już straciłam nadzieję, że otrzymam odpowiednią pomoc.
14.12.2017 10:39 #syfiasta reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
14.01.2018 18:19 Ulubienica
Dobrych prawników nie brakuje. Zależy też od rodzaju sprawy, bo nie każdy specjalizuje się w czymś innym. Moja przyjaciółka dostała śmieszne wezwanie do sądu, gdyż jej ex próbując zrobić jej na złość po prostu chciał odebrać jej prawa do opieki nad dziećmi. Niby śmieszne posunięcie z jego strony, ale obawy są. Na podstawie wielu pozytywnych opinii, zdecydowała się na mecenasa Budrewicza. Stąd moje pytanie, czy to prawdą, że lepszego prawnika w Warszawie nie ma?
16.01.2018 13:43 #Kinia
Ja jestem bardzo zadowolona z usług w kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. Szczególnie w kwestiach abonamentów prawnych. Stałe koszty i wiem na czym stoję w każdym miesiącu.
12.02.2018 10:23 #Alicja
Ulubienica , gdzieś o nim słyszałam , ale ja osobiście nie korzystałam z jego usług . Ja korzystałam z usług pani adwokat Magdaleny Grześkowiak i z tego co wiem to ona na swoim koncie nie ma żadnej przegranej sprawy na swoim koncie . Mnie reprezentowała i dzięki niej wygrałam .. sprawa toczyła się o opieke nad dziećmi
12.02.2018 11:57 #syf syf
nie polecam

127/2897 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Inne nieruchomości sprzedam
 Sprzedam miejsce garażowe KW osiedle chronione Kochanowskiego 513-774-634

Dom i ogród
 Pufa Roller Ekoskóra Wygodny Podnóżek Stolik Duży Wybór Kolorów Pufa Roller jest idealna jako siedzisko do wyższych ław i stolików. Dzięki swojemu kształtowi pasuje zarówno do stylu nowoczesnego, jak i do modnego stylu futurystycznego i industrialnego. Swoją uniwersalność zawdzięcza to przede wszystkim swojej prostej formie oraz najwyższej jakości ekoskóry. Wypełnienie pufy to kształtka styropianowa obłożona pianką tapicerską. Ta wygodna pufa może być siedziskiem, jak również podręcznym stolikiem i podnóżkiem. Pufa Roller to gwarancja wygody i stabilności! Więcej informacji o produkcie: http://pufy.pl/pufy/134-pufa-roller.html Materiał: Ekoskóra Wysokość: 40 cm Szerokość: 50 cm Wypełnienie: kształtka Posiada atest: PZH Gwarancja: 24 miesiące Koszt wysyłki (przedpłata): 20 zł Koszt wysyłki (płatność przy odbiorze): 25 zł Maksymalna ilość w przesyłce: 2 szt.

Zdrowie i Uroda
 MASAŻE KRĘGOSŁUPA (BEMOWO 530 878 844) - Dojazd do Pacjenta Fachowe masaże kręgosłupa z dojazdem do domu pacjenta. Wizyty domowe codziennie (Niedziele i Święta) www.vitamasaz.pl po wcześniejszym umówieniu wizyty. Wykonam: masaż klasyczny,po porodzie,prenatalny,leczniczy,kręgosłupa,sportowy. Wieloletnie doświadczenie I skuteczność . Rezerwacja tel. 530 878 844 Dyplomowany terapeuta/masażysta

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.