REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dobry ortodonta w Warszawie

01.05.2016 12:41 #iza28
Hej, dostałam namiar od znajomych na klinikę Rock Your Smile. Znajomy, który tam chodził, bardzo sobie chwali. Mnie czeka założenie aparatu i myślę, jako że jest to ważna decyzja, dotycząca nawet 2-3 lat mojego życia, że chciałabym pójść na konsultacje jeszcze w 2-3 inne miejsca. Tak dla porównania i świętego spokoju. Myślę, że finalnie i tak wybiorę polecony gabinet, ale niczego nie wykluczam. Tak więc moje pytanie: jakie kliniki i jakich lekarzy polecilibyście w Warszawie? Lokalizacja nie ma znaczenia, byle była to jeszcze Wawa :)
22.05.2016 15:55 #kredkaa
Ja chodzę akurat do Rock Your Smile, więc niczego innego Ci nie polecę :) Klinika na poziomie, świetnie wykwalifikowany personel tam przyjmuje, możesz zresztą zobaczyć na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl w zakładce O NAS masz informację o personelu. Leczenie przebiega zgodnie z planem, progres jest duży :) Byłam w paru innych miejscach na konsultacji, ale i tak wybór padł na Rock Your Smile i myślę, że to była najlepsza decyzja :)
27.06.2016 01:06 #fww
Nie znam ani jednego, ani drugiego gabinetu. Poza tym, co oznacza dobry?
30.06.2016 23:29 #iza.iza
#kredkaa napisał(a) 22.05.2016 15:55

Ja chodzę akurat do Rock Your Smile, więc niczego innego Ci nie polecę :) Klinika na poziomie, świetnie wykwalifikowany personel tam przyjmuje, możesz zresztą zobaczyć na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl w zakładce O NAS masz informację o personelu. Leczenie przebiega zgodnie z planem, progres jest duży :) Byłam w paru innych miejscach na konsultacji, ale i tak wybór padł na Rock Your Smile i myślę, że to była najlepsza decyzja :)
No właśnie, i mamy od razu definicję dobrego ortodonty - doświadczony, stosujący nowoczesne metody leczenia. Np. w tej klinice Rock Your Smile stosują leczenie lingwalne, a to jest innowacyjna i skuteczna metoda. A do tego zupełnie niewidoczna, bo apatay montuje się na wewnętrznej stronie zębów.
28.02.2017 11:21 #dixxxi
Polecam Panią Katarzynę Ratyńską, która co prawda od jakiegoś czasu nie przyjmuje w Warszawie ale również bardzo blisko bo w Józefowie. Naprawdę świetny fachowiec.
REKLAMA
01.03.2017 14:00 #Elkka
Tu było o tym... tustolica.pl/forum_dobry-ortodonta
01.04.2017 21:11 #lucy76
Też muszę nosić aparat na zęby i chyba założę go w klinice Rock Your Smile, polecała mi znajoma, która tam chodzi, podobno świetni lekarze i nowoczesne metody leczenia, tak że nie nosi się takiego brzydkiego aparatu, a takie estetyczne, niewidoczne w zasadzie :)
25.04.2017 15:02 #lucy90
#lucy76 napisał(a) 01.04.2017 21:11

Też muszę nosić aparat na zęby i chyba założę go w klinice Rock Your Smile, polecała mi znajoma, która tam chodzi, podobno świetni lekarze i nowoczesne metody leczenia, tak że nie nosi się takiego brzydkiego aparatu, a takie estetyczne, niewidoczne w zasadzie :)
Potwierdzam, ja chodzę do Rock Your Smile do pani Chruściel - świetna specjalistka i bardzo miła pani doktor :) Noszę aparat lingwalny, tak że wcale go nie widać, ale można też się zdecydować na ceramiczny, sama taki rozważałam. Nie mogę się już doczekać finalnego efektu :)
15.05.2017 16:17 #Kajka890
Sama szukam dobrego ortodonty w Warszawie... Ciągle trafiam na mało fachowych dentystów. Ostatnio byłam na jednej wizycie w Dentalux i też mało poważnie mnie potraktowano. Zero profesjonalizmu w tych dzisiejszych specjalistach ;/
11.08.2017 15:46 #Renata
Ja chodziłam do Pro Ortodont do pani Nawrolskiej, 2 lata, a teraz uśmiech jak z okładki:)
Aż żałuje że tak długo zwlekałam
15.08.2017 10:27 #zuza29
Ja się wybiorę pewnie do DENT SM http://www.dentsm.pl/ortodoncja, tam mi znajoma polecała. No i mają tam stomatologów, a ja na pewno będę musiała usunąć przed aparatem ze 2 zęby plus mam kilka do leczenia, a z tego co wiem, aparat zakłada się już na wyleczone zęby, prawda?
02.10.2017 14:03 #anastazja92
Nie tak łatwo znaleźć dobrego ortodontę. Ja mam dość trudną wadę i kilka tygodni szukałam namiaru na odpowiedniego specjalistę. Odpowiedź znalazłam na FB na grupie zrzeszającej osoby z wadami zgryzu podobnymi do mojej. Tam polecono mi dr Teodorczyk, która jak się okazało przyjmuje w Rock Your Smile, w sumie "po sąsiedzku" mojej pracy. Wcześniej byłam na kilku konsultacjach - wszystkie okazały się klapą. Dopiero pani dr potraktowała mnie serio, dokładnie powiedziała, co możemy uzyskać aparatem, jakie są możliwe scenariusze. Teraz jestem w trakcie diagnostyki, zobaczymy jak to się skończy :)
04.10.2017 13:33 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
11.10.2017 15:07 #marzena.k
Jeśli chcesz najbardziej profesjonalne usługi to polecam serdecznie EstheDent. Co prawda aparatu nie noszę, ale panie nie raz uratowały mi zęby :)
11.10.2017 15:17 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
REKLAMA
18.10.2017 21:04 kingus2
Super dentyści i ortodonci a nawet chirurdzy są w Dental Design w Warszawie. Ja chodzę do doktor Gnyszki i jestem bardzo zadowolona, ale wszyscy lekarze są tam świetni. Klinika jest na wysokim poziomie.
18.10.2017 21:15 #Strona h
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
03.04.2018 09:57 #lucy33
Są tu ludzie, którzy szukają informacji, takie komentarze nic nie wnoszą wg mnie. Sama tu trafiłam wpisując w Google "ortodonta Warszawa", podobnie jak na inne fora, skąd mam już kilka fajnych namiarów. W wielu miejscach pojawia się klinika Rock Your Smile, tam na pewno umówię się na konsultację. Czy mogę prosić osoby, które tam się leczą lub się konsultowały o kontakt prv?
03.04.2018 10:01 #Adolf Bucholtz von Klotsch
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
03.04.2018 10:16 #gucia
Najlepsza jest OptimaDent, od lat korzystam z ich usług i jestem mega zadowolona.

kwiaty jednoroczne
03.04.2018 10:42 #Adolf Bucholtz von Klotsch
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce. .
28.05.2018 22:03 #m_ch
Szukając dobrego ortodonty na terenie Warszawy, warto udać się do gabinetu ODENT. Można w nim znaleźć wybitnych specjalistów z branży.Z pełną ofertą gabinetu można zapoznać się pod adresem http://dobryortodontawarszawa.pl/ - jak widać, można w nim nałożyć zarówno aparat ortodontyczny wykonany z metalu,. jak i z porcelany, czy z kryształu!
30.05.2018 09:40 #ssyf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
19.06.2018 15:16 #Grzegorz
Ja aparat zakładałem w Centrum Medycznym Corten Medic. Koleżanka mnie namówiła na wizytę u nich bo jest bardzo zadowolona z tego jak jej wyleczyli próchnicę. Ja miałem bardzo zęby do przodu wysuniętego, dlatego musiałem założyć aparat. Pani ortodontka najpierw dobrze mnie zdiagnozowała, a dopiero podjęła decyzję o tym jaki aparat zakładamy. Fajne jest też to, że można u nich sobie tą usługę rozłożyć na raty nie trzeba całej kwoty na raz opłacać
22.06.2018 21:44 #Kati23
Poszukaj tutaj.https://ranking.abczdrowie.pl/. Popytaj, poczytaj opinie innych
06.09.2018 10:51 #Olga231q
Polecam zapoznać się z ofertą http://ortodoncjakabaty.pl bardzo dobry specjalista zna się na rzeczy
09.09.2018 18:38 #czastech.pl
czastech.pl - Czas na technologię

102/3211 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Szkło pod dowolny wymiar -Kabiny Szklane -Lustra -Szklane balustrady -Szkło ozdobne do kuchni -Szklane panele dekoracyjne w łazienkach -Ścianki prysznicowe stałe -Szklane zabudowy -szklane drzwi Świadczymy usługi montażowe szybkie terminy realizacji konkurencyjne ceny fachowy montaż zapraszamy www.facebook.com/innywymiarszkla 509-118-578

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części 505529328

Finanse
 Masz dodatkowe wydatki, szkolne, inne? Wybierz pożyczkę od 200 do 3000 zł bez opłat dla nowych klientów. Zwracasz tyle ile pożyczyłeś. Pieniądze w parę minut na koncie bez wychodzenia z domu. Wybierz pożyczkę bez prowizji. Wyślij wniosek z: www.kredyty24h-online.org/szybkie.pozyczki.chwilowki.html

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Koszty paliwa, koszty budowlane, transport, reklama. Obniż podatek od towarów i usług w bezpieczny i szybki sposób. Działamy na terenie całego kraju możemy wystawić faktury na wszystkie branże i towary. Oferujemy konkurencyjne ceny a przy stałej współpracy atrakcyjne rabaty. Z nami tylko bezpieczne transakcje. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz obniżyć podatek. www.koszty6.wixsite.com/koszt Tel.777-070-801 koszty@zoho.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA