REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dobry ortodonta w Warszawie

01.05.2016 12:41 #iza28
Hej, dostałam namiar od znajomych na klinikę Rock Your Smile. Znajomy, który tam chodził, bardzo sobie chwali. Mnie czeka założenie aparatu i myślę, jako że jest to ważna decyzja, dotycząca nawet 2-3 lat mojego życia, że chciałabym pójść na konsultacje jeszcze w 2-3 inne miejsca. Tak dla porównania i świętego spokoju. Myślę, że finalnie i tak wybiorę polecony gabinet, ale niczego nie wykluczam. Tak więc moje pytanie: jakie kliniki i jakich lekarzy polecilibyście w Warszawie? Lokalizacja nie ma znaczenia, byle była to jeszcze Wawa :)
22.05.2016 15:55 #kredkaa
Ja chodzę akurat do Rock Your Smile, więc niczego innego Ci nie polecę :) Klinika na poziomie, świetnie wykwalifikowany personel tam przyjmuje, możesz zresztą zobaczyć na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl w zakładce O NAS masz informację o personelu. Leczenie przebiega zgodnie z planem, progres jest duży :) Byłam w paru innych miejscach na konsultacji, ale i tak wybór padł na Rock Your Smile i myślę, że to była najlepsza decyzja :)
27.06.2016 01:06 #fww
Nie znam ani jednego, ani drugiego gabinetu. Poza tym, co oznacza dobry?
30.06.2016 23:29 #iza.iza
#kredkaa napisał(a) 22.05.2016 15:55

Ja chodzę akurat do Rock Your Smile, więc niczego innego Ci nie polecę :) Klinika na poziomie, świetnie wykwalifikowany personel tam przyjmuje, możesz zresztą zobaczyć na stronie http://centrum-ortodontyczne.pl w zakładce O NAS masz informację o personelu. Leczenie przebiega zgodnie z planem, progres jest duży :) Byłam w paru innych miejscach na konsultacji, ale i tak wybór padł na Rock Your Smile i myślę, że to była najlepsza decyzja :)
No właśnie, i mamy od razu definicję dobrego ortodonty - doświadczony, stosujący nowoczesne metody leczenia. Np. w tej klinice Rock Your Smile stosują leczenie lingwalne, a to jest innowacyjna i skuteczna metoda. A do tego zupełnie niewidoczna, bo apatay montuje się na wewnętrznej stronie zębów.
28.02.2017 11:21 #dixxxi
Polecam Panią Katarzynę Ratyńską, która co prawda od jakiegoś czasu nie przyjmuje w Warszawie ale również bardzo blisko bo w Józefowie. Naprawdę świetny fachowiec.
01.03.2017 14:00 #Elkka
Tu było o tym... tustolica.pl/forum_dobry-ortodonta
01.04.2017 21:11 #lucy76
Też muszę nosić aparat na zęby i chyba założę go w klinice Rock Your Smile, polecała mi znajoma, która tam chodzi, podobno świetni lekarze i nowoczesne metody leczenia, tak że nie nosi się takiego brzydkiego aparatu, a takie estetyczne, niewidoczne w zasadzie :)
25.04.2017 15:02 #lucy90
#lucy76 napisał(a) 01.04.2017 21:11

Też muszę nosić aparat na zęby i chyba założę go w klinice Rock Your Smile, polecała mi znajoma, która tam chodzi, podobno świetni lekarze i nowoczesne metody leczenia, tak że nie nosi się takiego brzydkiego aparatu, a takie estetyczne, niewidoczne w zasadzie :)
Potwierdzam, ja chodzę do Rock Your Smile do pani Chruściel - świetna specjalistka i bardzo miła pani doktor :) Noszę aparat lingwalny, tak że wcale go nie widać, ale można też się zdecydować na ceramiczny, sama taki rozważałam. Nie mogę się już doczekać finalnego efektu :)
15.05.2017 16:17 #Kajka890
Sama szukam dobrego ortodonty w Warszawie... Ciągle trafiam na mało fachowych dentystów. Ostatnio byłam na jednej wizycie w Dentalux i też mało poważnie mnie potraktowano. Zero profesjonalizmu w tych dzisiejszych specjalistach ;/
11.08.2017 15:46 #Renata
Ja chodziłam do Pro Ortodont do pani Nawrolskiej, 2 lata, a teraz uśmiech jak z okładki:)
Aż żałuje że tak długo zwlekałam
15.08.2017 10:27 #zuza29
Ja się wybiorę pewnie do DENT SM http://www.dentsm.pl/ortodoncja, tam mi znajoma polecała. No i mają tam stomatologów, a ja na pewno będę musiała usunąć przed aparatem ze 2 zęby plus mam kilka do leczenia, a z tego co wiem, aparat zakłada się już na wyleczone zęby, prawda?
02.10.2017 14:03 #anastazja92
Nie tak łatwo znaleźć dobrego ortodontę. Ja mam dość trudną wadę i kilka tygodni szukałam namiaru na odpowiedniego specjalistę. Odpowiedź znalazłam na FB na grupie zrzeszającej osoby z wadami zgryzu podobnymi do mojej. Tam polecono mi dr Teodorczyk, która jak się okazało przyjmuje w Rock Your Smile, w sumie "po sąsiedzku" mojej pracy. Wcześniej byłam na kilku konsultacjach - wszystkie okazały się klapą. Dopiero pani dr potraktowała mnie serio, dokładnie powiedziała, co możemy uzyskać aparatem, jakie są możliwe scenariusze. Teraz jestem w trakcie diagnostyki, zobaczymy jak to się skończy :)
04.10.2017 13:33 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
11.10.2017 15:07 #marzena.k
Jeśli chcesz najbardziej profesjonalne usługi to polecam serdecznie EstheDent. Co prawda aparatu nie noszę, ale panie nie raz uratowały mi zęby :)
11.10.2017 15:17 #marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma
18.10.2017 21:04 kingus2
Super dentyści i ortodonci a nawet chirurdzy są w Dental Design w Warszawie. Ja chodzę do doktor Gnyszki i jestem bardzo zadowolona, ale wszyscy lekarze są tam świetni. Klinika jest na wysokim poziomie.
18.10.2017 21:15 #Strona h
Nie polecam nikomu to syf najgorszy

29/2567 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi stolarskie
 Produkcja i montaż różnego rodzaju OKIEN, DRZWI, Dystrybucja BRAM garażowych, wjazdowych oraz przemysłowych, AUTOMATYKA, ROLETY zewnętrzne i wewnętrzne, PRZĘSŁA ogrodzeniowe, ŻALUZJE, VERTICALE, PLISY - bezpłatna wycena. Zapraszam do współpracy 502 895 760

Nauka
 Kurs na operatora żurawia wieżowego kat. IŻ Szkolenie na żurawie wieżowe bez ograniczeń!!! Celem szkolenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji do obsługi żurawi wieżowego. Szkolenia praktyczne przeprowadzamy na własnym żurawiu wieżowym. Zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe z Akademią Efect Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz zakończone jest egzaminem przed komisją UDT. Baza noclegowa w cenie szkolenia. W przypadku grup zorganizowanych szkolimy na miejscu u klienta w całej Polsce. Możliwość przeprowadzenia szkolenia u Zleceniodawcy. UWAGA!!!! Po ukończonym szkoleniu GWARANCJA praca na terenie województwa zachodniopomorskiego, mazowieckiego, śląskie i małopolskiego Cała oferta szkoleń na naszej stronie: www.oferta-kursow.akademia-efect.pl i na www.facebook.com/akademiaefect.edu Kom. 666-305-307 Szkolimy z Pasją

2-pokojowe sprzedam
 Stara Ochota, do sprzedania jasne rozkładowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym, na 4 piętrze. Brak windy.Lokal jest dwustronny.W skład wchodzą dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka. Na podłodze parkiet dębowy, okna plastikowe. Nowe piony CO, instalacji gazowej, miejska ciepła woda.Do mieszkania przynależy piwnica.Budynek z cegły z 1955 roku.Klatka po generalnym remoncie.Podwórko zamykane.Mieszkanie jest do generalnego remontu. Sprzedaż tylko bezpośrednio. Kontakt Wiesław 781032335

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO STARE I NOWE CAŁE I POWYPADKOWE DOJAZD DO KLIENTA WARSZAWA I OKOLICE WIĘCEJ O NAS www.autoskupwawa.pl KLIKNIJ LUB WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI TEL 572 124 555 ZDJĘCIA AUT PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES e-mail 24skup@wp.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie