REKLAMA
REKLAMA

dobry filtr powietrza

08.07.2017 22:29 #terenia
Jaki filtr powietrza do domu warto kupić? Jakie macie u siebie?
10.07.2017 16:57 #Wandzik
Zmartwię tych którzy by pewnie chcieli mieć tani a dobry sprzęt ale to raczej niemożliwe. Ja za swój Air Purifier Philipiaka wydałem trochę grosza ale mam to co chciałem. Jonizator wyposażony w filtr Hepa, który polecam m.in do walki z alergenami.
11.07.2017 18:16 #Alsa
Przydało by mi się takie coś w domu? jaki koszt?
13.07.2017 13:02 #Walenty
#Wandzik, gdzie można zobaczyć taki filtr?
18.07.2017 21:22 #Marta Kowalewska
#Walenty napisał(a) 13.07.2017 13:02

#Wandzik, gdzie można zobaczyć taki filtr?
Walenty, filtr powietrza naszej marki możesz obejrzeć w jednym z salonów stacjonarnych lub online w sklepie internetowym.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
REKLAMA
18.07.2017 21:24 #Marta Kowalewska
#Alsa napisał(a) 11.07.2017 18:16

Przydało by mi się takie coś w domu? jaki koszt?
Alsa, jego koszt to 4700 zł.

18.07.2017 22:07 nataliarw
Dobre filtry powietrza to z pewnością filtry HEPA. Polecam kupić filtry HEPA przynajmniej E10, natomiast jeżeli zależy ci na jeszcze dokładniejszym oczyszczeniu powietrza, to nawet możesz kupić E13. Te filtry bardzo dobrze radzą sobie nie tylko ze smogiem (to zwłaszcza w okresie grzewczym), ale także z roztoczami, wirusami, czy pyłkami traw. Zależnie od tego jakim dysponujesz modelem oczyszczacza, możesz sobie dobrać najlepszy filtr w sklepie https://loveair.pl/ - mają bardzo duży wybór filtrów i oczyszczaczy;) Ja od kilku lat korzystam z oczyszczacza, który wyposażony jest w filtry HEPA i jestem ogromnie zadowolona.
wpis modyfikowany 3 razy, 18.07.2017 22:09 
22.07.2017 14:39 #korina
A w czym on pomaga? Jakie ma funkcje?
REKLAMA
01.08.2017 00:46 #Marta Kowalewska
#korina napisał(a) 22.07.2017 14:39

A w czym on pomaga? Jakie ma funkcje?
Korina nasz fitr powietrza zwiększa komfort oddychania oraz: usuwa dym i pyłki, zwalcza nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy, koncentruje jony ujemne, rozkłada formaldehyd, sterylizuje promieniami UV / fotokatalizator oraz usuwa bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby.

09.08.2017 18:36 #Runi88
W przypadku Oczyszczacza Philipiaka mamy do czynienia z Filtrem HEPA czy EPA?
10.08.2017 11:56 #Wala
Jeśli chodzi o oczyszczacz philipiaka , kupiłam go ponieważ jest przenośny oraz odpowiedni do każdego wnętrza. Oczywiście jego funkcje są podstawą.
13.08.2017 15:28 #Izulka
Jak z głośnością bo niektóre oczyszczacze za cicho nie chodzą?
14.08.2017 21:51 #Marta Kowalewska
#Runi88 napisał(a) 09.08.2017 18:36

W przypadku Oczyszczacza Philipiaka mamy do czynienia z Filtrem HEPA czy EPA?
Jest to filtr typu HEPA.

14.01.2018 14:46 #Marysia55
No właśnie miałam raz taki głośny to przy dziecku się zbytnio nie nadawał, ale ten philipiaka jest super.
15.01.2018 18:52 #oleandra
Filtr Air Purifier z Philipiaka też od niedawna znajduje się w moim domu. Ma wiele przydatnych funkcji, a ja sama mam pewność, że moja rodzina i ja chociaż w domu możemy korzystać z oczyszczonego powietrza.
21.01.2018 19:43 #koksa
Ten Air Purifier można kupić w salonach Philipiaka. Tylko gdzie znajdę ich salony?
22.01.2018 09:52 #Lala
zajrzyj na ich stronę , znajdziesz tam adresy salonów.
25.01.2018 18:28 #Marta Kowalewska
#koksa napisał(a) 21.01.2018 19:43

Ten Air Purifier można kupić w salonach Philipiaka. Tylko gdzie znajdę ich salony?
Koksa adresy salonów marki Philipiak znajdziesz tutaj: philipiaksalony.pl/jak-kupic

25.01.2018 18:38 adam_cz
Poza filtrem to i maska antysmogowa na wyjścia się pewnie przyda, nie?
26.01.2018 13:49 #to syf jest
syf syf
02.03.2018 13:51 #Halina63
Moim pierwszym i jak do tej pory jedynym oczyszczaczem powietrza jest Air Purifier 7007i. To znakomite urządzenie dla alergików ale też i osoby chcące oddychac powietrzem wolnym od zanieczyszczeń.
10.03.2018 20:09 #nowaczka
Warto mieć takie urządzenie w swoim domu, zwłaszcza w tym okresie, gdy smog jest okropny w wielu miejscach. Sama też mam taki filtr powietrza u siebie Halinko. Dzięki jego pomocy chociaż w domu można pooddychać pełną piersią.
13.03.2018 10:01 #Katarzyna.Gilchowska
polecam Pana Tomka z avistudio, filmuje najwyższej klasy sprzętem. Stawki od 50 zł za 1h nagranie
19.04.2018 19:46 #Robson
W jaki sposób określa się wydajność oczyszczacza i jak to wygląda na przykładzie Air Purifiera Philipiaka?
20.04.2018 16:50 #Marta Kowalewska
#Robson napisał(a) 19.04.2018 19:46

W jaki sposób określa się wydajność oczyszczacza i jak to wygląda na przykładzie Air Purifiera Philipiaka?
Witam! Robson, czujnik PM 2,5 wskazuje ilość zanieczyszczonych cząsteczek w powietrzu. Urządzenie pomoże utrzymać w domu korzystny mikroklimat, uzdatniając efektywnie powietrze w pomieszczeniach do 250m3.

21.04.2018 19:47 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
23.04.2018 14:43 #Kamilka75
A jak działają takie filtry powietrza? Jestem zainteresowana zakupem, jeśli dobrze oczyszczają powietrze z wszelkich zanieczyszczeń. W sklepie internetowym Strefa Filtrów https://strefafiltrow.pl/ widziałam takie zamienne filtry do tego typu urządzeń, stąd moje zainteresowane. Polecacie jakieś specjalne modele, czy wszystkie się sprawdzają?
23.04.2018 21:53 #Syf reklama
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy....
12.05.2018 22:45 #Dawid_82
Czy w oficjalnej sprzedaży prowadzonej przez salony Philipiaka dostępny jest też starszy model Air Purifier 7007i ?
13.05.2018 12:56 #Marta Kowalewska
#Dawid_82 napisał(a) 12.05.2018 22:45

Czy w oficjalnej sprzedaży prowadzonej przez salony Philipiaka dostępny jest też starszy model Air Purifier 7007i ?
Witam! Dawidzie obecnie w sprzedaży znajduje się tylko filtr powietrza AIR PURIFIER 9009I.

13.05.2018 16:11 #Agnolert
Kiepskie są te filtry
16.05.2018 14:31 #kiu898
No i jakość ogrzewania domu też ma ogromne znaczenie jednak. Ja polecam kotły na paliwa ekologiczne, to na początku spora inwestycja, ale oszczędność i jakość jest bardzo odczuwalna. Polecam te kotły http://ekogren.pl/ bardzo dobrahttp://ekogren.pl/
16.05.2018 14:39 #syf reklaama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

70/3073 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Mercedesa 190 W201 124 W124 Sprintera Kaczkę Toyotę Avensis Corollę Carinę tel.725-361-836 Warszawa

Sprzedam
 Fulo to sklep w którym sprzedaje się siatki ochronne na metry kwadratowe i początkowa cena siatki jest określona jako 1m2. Po wpisaniu długości i szerokości siatki system przeliczy wartość i wyświetli już końcową cenę za siatkę, lub dodając kolejne i pokazując większą ilość sztuk siatek z ceną brutto. Oferujemy Państwu siatki sznurkowe o ponad tysiącu zastosowań w różnych dziedzinach przemysłu, sportu i stosowania siatek w ogrodzie i domu. W naszym sklepie dowiesz się jaką najlepiej siatkę wybrać do wykonywania wszelkich prac, związanych z ochroną i zabezpieczeniem. Dostępne siatki ogólnego zastosowania w zabezpieczeniu doraźnym wspomaga bezpieczeństwo na boisku, hali sportowej oraz w transporcie i na budowie. siatki ochronne, siatka ochronna, ochronne siatki, ochronna siatka, siatki ochraniające" https://fulo.pl/ tel. 717-000-354

Kursy, szkolenia
 Ruszyły zapisy na Weekendowy Trening Interpersonalny Trening przeznaczony jest dla osób chcących zwiększyć świadomość siebie: własnych zachowań i uczuć w relacji z innymi ludźmi oraz chcących nauczyć się efektywniejszych form kontaktu. Trening jest intensywnym a przede wszystkim dynamicznym doświadczeniem grupowym program zawsze dostosowujemy do potrzeb i odczuć danej grupy. Trening poprowadzi Tomasz Rejent psycholog, psychoterapeuta Czas trwania: 8-10 czerwiec 2018 - Piątek godziny 15-20, - Sobota godziny 10-19, - Niedziela godziny 10-16 z przerwą godziną na obiad (we własnym zakresie) Całkowity koszt treningu: 500 zł Dla studentów/stażystów 10% zniżki Miejsce: Siedziba Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM - Aleje Jerozolimskie 6 lokal 402 (drugie wejście od ul. Smolnej 13), Warszawa Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc. Dokonać zgłoszenia można zarówno telefonicznie: 733 563 311 jak i mailowo: twojpsycholog2@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.