REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

dobry filtr powietrza

08.07.2017 22:29 #terenia
Jaki filtr powietrza do domu warto kupić? Jakie macie u siebie?
10.07.2017 16:57 #Wandzik
Zmartwię tych którzy by pewnie chcieli mieć tani a dobry sprzęt ale to raczej niemożliwe. Ja za swój Air Purifier Philipiaka wydałem trochę grosza ale mam to co chciałem. Jonizator wyposażony w filtr Hepa, który polecam m.in do walki z alergenami.
11.07.2017 18:16 #Alsa
Przydało by mi się takie coś w domu? jaki koszt?
13.07.2017 13:02 #Walenty
#Wandzik, gdzie można zobaczyć taki filtr?
18.07.2017 21:22 #Marta Kowalewska
#Walenty napisał(a) 13.07.2017 13:02

#Wandzik, gdzie można zobaczyć taki filtr?
Walenty, filtr powietrza naszej marki możesz obejrzeć w jednym z salonów stacjonarnych lub online w sklepie internetowym.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska
Online Ekspert marki PHILIPIAK
18.07.2017 21:24 #Marta Kowalewska
#Alsa napisał(a) 11.07.2017 18:16

Przydało by mi się takie coś w domu? jaki koszt?
Alsa, jego koszt to 4700 zł.

18.07.2017 22:07 nataliarw
Dobre filtry powietrza to z pewnością filtry HEPA. Polecam kupić filtry HEPA przynajmniej E10, natomiast jeżeli zależy ci na jeszcze dokładniejszym oczyszczeniu powietrza, to nawet możesz kupić E13. Te filtry bardzo dobrze radzą sobie nie tylko ze smogiem (to zwłaszcza w okresie grzewczym), ale także z roztoczami, wirusami, czy pyłkami traw. Zależnie od tego jakim dysponujesz modelem oczyszczacza, możesz sobie dobrać najlepszy filtr w sklepie https://loveair.pl/ - mają bardzo duży wybór filtrów i oczyszczaczy;) Ja od kilku lat korzystam z oczyszczacza, który wyposażony jest w filtry HEPA i jestem ogromnie zadowolona.
wpis modyfikowany 3 razy, 18.07.2017 22:09 
22.07.2017 14:39 #korina
A w czym on pomaga? Jakie ma funkcje?
01.08.2017 00:46 #Marta Kowalewska
#korina napisał(a) 22.07.2017 14:39

A w czym on pomaga? Jakie ma funkcje?
Korina nasz fitr powietrza zwiększa komfort oddychania oraz: usuwa dym i pyłki, zwalcza nieprzyjemne zapachy, oczyszcza powietrze ozonem usuwając wirusy, koncentruje jony ujemne, rozkłada formaldehyd, sterylizuje promieniami UV / fotokatalizator oraz usuwa bakterie chorobotwórcze, pleśnie i grzyby.

09.08.2017 18:36 #Runi88
W przypadku Oczyszczacza Philipiaka mamy do czynienia z Filtrem HEPA czy EPA?
10.08.2017 11:56 #Wala
Jeśli chodzi o oczyszczacz philipiaka , kupiłam go ponieważ jest przenośny oraz odpowiedni do każdego wnętrza. Oczywiście jego funkcje są podstawą.
13.08.2017 15:28 #Izulka
Jak z głośnością bo niektóre oczyszczacze za cicho nie chodzą?
14.08.2017 21:51 #Marta Kowalewska
#Runi88 napisał(a) 09.08.2017 18:36

W przypadku Oczyszczacza Philipiaka mamy do czynienia z Filtrem HEPA czy EPA?
Jest to filtr typu HEPA.

1000/2752 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Finanse
 Faktury Dam , Koszty , Vat Tel.616-242-958 Koszty VAT, wystawie faktury, sprzedam koszty, optymalizacja podatkowa, konkurencyjne ceny... Oferujemy sprzedaż kosztów firmowych w celu zmniejszenia podatku VAT, pit i cit. Faktury wystawiane są przez działające legalnie podmioty gospodarcze. Wszystkie faktury są w pełni legalne i księgowane. Gwarantujemy dostarczenie pełnej dokumentacji wraz z Fakturą (dokumenty KP, umowy, etc). Brak pośredników, profesjonalizm, miła atmosfera, pełna dyskrecja, konkurencyjne ceny Dzięki współpracy z nami zapłacisz niskie podatki!

Usługi inne
 Pranie dywanów i tapicerki 507-786-159

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Kupię Łóżko CERAGEM V3. Płatne gotówką. Odbiór osobisty. Stan obojętny. Tel. 530374360

Sprzedam samochód
 Skoda Octavia II Sedan Ambiente 1,6 75 KW Manual Przedni 1Z Pierwszy włl os prywatna. Polski salon Kolor Grafit OC do 28_V_2018 Przegląd do 22_VI_2018 Brak napraw po wypadkach/kolizjach drogowych. LPG Landi Renzo - w 2016 wymieniony Rid. LI02 AM ANTIVIB. W 2016 wymieniony: 1) rozrząd 2) pompa wody 3) odboje amortyzatorów tył 4) sprężyny przedniego zawieszenia. Wersja Ambiente m.in 1 przedni podłokietnik z chłodzonym schowkiem i nawiewem na tylną kanapę 2 podłokietnik tylnej kanapy z przejściem do bagażnika 3 zdalne sterowanie centralnego zamka (składany kluczyk x 2) 4 Climatic półautomatyczna z funkcją chłodzenia schowków 5 przednie reflektory przeciwmgielne 6 czujnik parkowania - tył sygnał dźwięk i optyczny na wyświetlaczu radia 7 listwy boczne 8 autoalarm 9 immobilizer 10 el szyby i podgrzewane lusterka nie palone Dodatkowo kpl opon na stalowych felgach zima / lato Tel. kom. 882 481 045

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.