REKLAMA
REKLAMA

Depilacja

21.11.2016 04:26 #Bilbo
Zimą tak samo jak latem trzeba dbać o depilacje, bo nie ma większego komfortu jak gładkie ciało. Rozglądając się za depilacją, szczególnie depilacja bikini znalazłam ciekawa ofertę depilacji delikatnym woskiem rumiankowym i pastą cukrową w http://http://easywaxing.pl/pl, ten rodzaj wosku ma szczególne wartości antyseptyczne.
21.11.2016 09:26 wwojtek84
Szczerze mówiąc mnie takie zabiegi przerażają.
09.02.2017 14:36 #Włochaty2
Ojj tam, depilacja to taki sam zabieg jak taki manicure czy pedicure :) Nic nadzwyczajnego :)
22.02.2017 22:32 #hiacynta
Mój wybór to zdecydowanie depilacja laserowa. Bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Zresztą chyba jedyne permanentne w tym momencie. Natknęłam się na nie przy okazji jednej z wizyt w http://relaksownia.com.pl/ na masażu relaksacyjny.
03.04.2017 19:37 kasinek
wwojtek84 napisał 21.11.2016 09:26

Szczerze mówiąc mnie takie zabiegi przerażają.
a mogę wiedzieć czemu? Sama byłam przeciwniczką ale jak sprawdziłam to jestem Mega zadowolona! Poczytaj trochę i sprawdź sama. Ja znalazłam fajną ofertę 3 zabieg za 50% http://www.esteti-med.pl/. Naprawdę dziewczyny warto
REKLAMA
05.04.2017 15:37 red_lollipop
Ja bym bardzo chciała skorzystać z takiej depilacji laserowej, ale słyszałam komentarze, że to boli... Czy to prawda?
07.04.2017 10:48 AgaWronka
ja jednak stawiam na domowe metody depilacji, ale może kiedyś się skuszę na coś takiego :D
22.05.2017 09:32 #mADEK
Jakbyś miała włosy na twarzy, to szukałabyś jakiegokolwiek ratunku...
Mi laser poprawił komfort życia i pomimo bólu jestem zachwycona efektami. Poczytajcie sobie fakty i mity (w linku) na ten temat, żeby nie dać nabić się w butelkę
24.05.2017 09:34 #Jola99
W Vici Clinic w Krakowie mają fajną promocję, -50% na pierwszy zabieg na każdą partię ciała. Możesz się do nich udać i spróbować. Myślę, że to całkiem dobry pomysł jeśli te włosy bardzo Tobie przeszkadzają :) Depilacja laserowa jest obecnie bardzo popularna.
24.05.2017 13:47 #Ada
W całej Polsce można szukać różnych rodzajów zabiegów depilacji poprzez darmowa aplikację Moment.pl, którą pobrać można z https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna Znajdziesz tam nie tylko polecane i wysoko oceniane gabinety o zabiegi, ale tez zarejestrujesz się on line.
23.06.2017 11:18 #kamilakimadlo
Jeszcze przed latem robiłam depilację pach w salonie, gdzie mają najlepszy laser - Mediostar Next Pro. Dlaczego jest taki dobry? Depilacja (każda seria) przebiegła całkiem bezboleśnie. Jeśli macie okazję zrobić sobie nim depilację to polecam. Sama znalazłam go w Klinice Piękna Essence na Hożej.
05.12.2017 15:35 elabarbara
Tylko raz użyłam plastrów z woskiem efekt był straszny. Dlatego zamierzam już iść do salonu na depilację woskiem bo wiem że tam wykonają profesjonalnie. Moja koleżanka co jakiś czas chodzi i jest zadowolona, nie musi sie męczyć w domu. Spróbuję i ja.
05.12.2017 15:45 #reklama syfiaasta
Słoiki zatrudnione w corp. dostają małpiego rozumu będąc w hotelu i widząc szwedzki stół. W szklanych biurach czują się jak w chmurach i odlatują. Pracuje od 10 lat w corpo z normalnymi ludźmi z miasta i nie ma takich ekscesów.

545/2894 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Niepubliczna Placówka Wychowania Pozaszkolnego CE LINGUA SP. Z O.O., poszukuje NAUCZYCIELA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI do prowadzenia zajęć w szkole podstawowej w Radziejowicach. WYMAGANIA: - Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe kierunkowe, - Przygotowanie pedagogiczne, - Przynajmniej 6-miesięczne doświadczenie. Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres @ wpisując w tytule wiadomości: NAUCZYCIEL PRZEDSIĘBIORCZOŚCI.

Kursy, szkolenia
 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Uprawnień Energetycznych: Grupa 1 - sieci, urządzenia i instalacje elektryczne Grupa 2 - sieci, urządzenia i instalacje cieplne Grupa 3 - sieci, urządzenia i instalacje gazowe Zapytaj o możliwość dofinansowania do szkoleń ELPRO w 2018 roku: - dofinansowanie do 100% wartości szkolenia - Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS) - dofinansowanie do 80% wartości szkolenia - Baza Usług Rozwojowych (BUR) Koszt szkolenia: G1 (elektryczna) 240,00 zł netto + 23%VAT G2 (cieplna) 240,00 zł netto + 23%VAT G3 (gazowa) 240,00 zł netto + 23%VAT *Za dodatkową opłatą w cenie 400,00 zł netto + 23% VAT istnieje możliwość uzyskania uprawnień kontrolno-pomiarowych w grupie G1 lub grupie G2. Koszt egzaminu: Eksploatacja 210,00 zł netto + 23%VAT Dozór 210,00 zł netto + 23%VAT Miejsce szkolenia: ELPRO Sp. z o.o./Oddział Warszawa ul. Mińska 63A, II piętro s. 231 Terminy szkoleń wraz z kartą zgłoszenia udziału dostępne na stronie: www.elpro.lublin.pl Zapraszamy!

Porady prawne
 Prawnik z dużym doświadczeniem w sprawach rodzinnych, cywilnych i administracyjnych udzieli porady prawnej (również poprzez internet lub telefonicznie) na konkretny problem lub napisze pismo, pozew. Przystepne ceny usług. Numer do kontaktu 728464497

Antyki
 Kupię stare wojskowe odznaki, odznaczenia, medale, ordery,szable,bagnety,kordziki,mundury polskie, niemieckie, rosyjskie i inne, wojskowe oraz cywilne, orzełki z nakryć głowy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, zdjęcia o tematyce wojskowej, przedwojenne pocztówki elementy umundurowania i wyposażenia wojskowego telefon 694972047

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.