REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

animator na urodziny dziecka

# Małgosia

17.02.2018 16:03

Witam. Latem moje dziecko będzie miało urodziny, które chcę zorganizować na sali zabaw, którą z resztą już upatrzyłam, ale nie posiadają animatora. może ktoś zna jakiś animatorów, lub firmę, która zajmuje się urozmaicaniem urodzin dziecka? Za każde polecenie będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!

# to syf jest

19.02.2018 13:39

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# Jacenty

20.02.2018 21:08

Wejdź sobie na stronę Klaun Polska, Tam mają animatorów z prawdziwego zdarzenia. swojej chrześnicy zafundowałem właśnie takiego animatora. Była prze szczęśliwa!

REKLAMA

# to syf jest okropny

21.02.2018 10:10

słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

# NataliaM

07.03.2018 20:29

Z okolic Warszawy, to najlepsi są zdecydowanie Ci od Klaun Polska. Od 10 lat prowadzę przedszkole i juz kilka firm si e przewinęło, a z nimi nadal trzymam kontakt. dzieciaki ich uwielbiają!

# ankaa8322

04.04.2018 23:41

A może lepiej zorganizować urodziny w miejscu, w którym dzieci się pobawią i już w cenie będzie opieka animatora? Niezobowiązująco możesz zajrzeć sobie na stronę http://alefun.pl/ Mamy podstawowy pakiet, ale również opcje dodatkowe, jeśli tylko będziemy chcieli, to jak najbardziej można sobie skorzystać.

REKLAMA

# Sasza.Koroliov

05.04.2018 08:32

Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....

# gosia

21.04.2018 20:10

Teraz jest ciepło, to można fajnie dla dzieciaków zorganizować jakiś piknik w parku na urodziny i animatora z Klaun Polska. znajomi tak zrobili i wyszło świetnie!

# Syf reklama

21.04.2018 22:03

Nie polecam nikomu to jest syf

REKLAMA

# Agnieszka

14.05.2018 12:34

My w parku łazienkowskim mieliśmy kilka kocy, koszyki z jedzeniem, Tort taki, co się nie roztopi, a zabawę prowadził animator klaun z Klaun Polska. Cudownie, śmiesznie było. Atmosfera parku robiła swoje, a klaun bardzo fajnie rozbawiał dzieci. Były bańki puszczane, malkowanie twarzy i nadmuchiwanie balonów z których powstawały różne zwierzątka:).

# syf reklama

14.05.2018 12:40

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

# pola

16.06.2018 23:55

Znam dobrze firmę Klaun Polska, bo bawili w naszym przedszkolu na dniu dziecka. Pewna jestem, że na urodziny każdego dzieciaczka zaszczyca swoją obecnoscią. Są super. Pełni pomysłów!

REKLAMA

# Joanna

31.07.2018 16:32

Potwierdzam poprzednią wypowiedź. Jako animatorzy są najlepsi, I nas akurat byli na święcie naszego osiedla. Rewelacja!

# Sabina111

05.10.2018 11:31

Klauni z Klaun Polska robią fajne atrakcje dla dzieci. Fajne konkursy. Warto wziąć ich pod uwagę.

# syfff rekllamaa

05.10.2018 11:38

ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła
i ni ma ., . .

REKLAMA

 lizawietta

07.10.2018 11:06

Dobrze wiedzieć, bo do urodzin jeszcze czas, ale już szukam dla młodego jakiś ciekawych pomysłów.

# mucek tyy

08.10.2018 09:45

baran

# Dagmara

08.11.2018 11:44

dzieci lubią jak coś się dzieje. Z firmą Klaun Polska atrakcji nie brakuje!

REKLAMA

# Dagmara7677

08.11.2018 11:45

dzieci lubią jak coś się dzieje. Z firmą Klaun Polska atrakcji nie brakuje!

# kk898

06.12.2018 12:24

Moja Łucja miała urodziny na sali zabaw i tam też zamówiliśmy klaunów z KlaunPolska. Zabawa była przednia. Klauni dali z siebie wszystko by zadowolić milusińskich bardzo wybrednych przecież gości.

# Ula

08.01.2019 20:27

Ja widziałam klauny na dniu dziecka organizowane przez nasze osiedle. Fajnie się z dziećmi bawili.

REKLAMA

# karolka21

14.04.2019 11:56

Może sama coś zorganizuj to nic trudnego :) Możesz wziąć jako atrakcję bubble football - tutaj znajdziesz namiary http://kojakfree.com . Dzieci uwielbiają się zderzać i turlać, a będąc w nadmuchanych kulach jest to bezpieczne i zabawne, a do tego możesz wziąć pokaz sztuczek piłkarskich.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe