REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

adwokat

02.09.2003 11:48 #Karol
witam serdecznie....mam pytanie:czy na Białołęce jest prawnik, który zajmuje sie rozwodami?będe wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam.
02.09.2003 11:52 #baba
ooooo nastepny rozwod ??
02.09.2003 12:12 #anitka3
wiec po co sie zenic
02.09.2003 22:29 #stary piernik
dla miesiaca miodowego !
03.09.2003 08:16 #ale
dla niższych podatków - mozliwość wspólnego rozliczania :-)
REKLAMA
03.09.2003 13:50 #Duśka
Jest w poradni na Atutowej zdaje się pani Mirosława Kątna. Duśka
03.09.2003 14:05 #Basia
Pani Kątna? Przecież ona zajmuje się problemami dzieci...?
22.11.2017 19:15 #rokil
Jeżeli szukasz adwokata od rozwodów to ja polecam Ci Iwonę Sztubecką z kancelarii JST. Ma ona bardzo dobre opinie wśród swoich klientów. Kancelaria jest też szanowana i doceniana przez klientów. Myślę, że znajdziesz tam potrzebną ci pomoc :)
24.11.2017 23:30 #Wojtek10
Ja również z czystym sumieniem mogę polecić panią Sztubecką. Świetny prawnik, doświadczony, rzeczowy i pomocny a jednocześnie bardzo empatyczny człowiek. Prowadziła moją sprawę rozwodową i byłem bardzo zadowolony ze współpracy.
10.02.2018 16:07 #majkel01
Bardzo skutecznych adwokatów mają w Kancelarii Adwokackiej WS LEX.
REKLAMA
11.02.2018 15:46 #dziadostwo
no nie wiem, raczej skutecznie drenują portfele
08.03.2018 18:47 #anik9654
a czy ktoś z was korzystał z usług www.piotrbanczyk.pl? Jakie macie zdanie?
09.03.2018 11:12 #Pobregos
Ja mogę polecić Agnieszka Lisiecka - kancel... adwokacka , korzystałem już wiele razy z usług Pani Mecenas i można tylko zarekomendować, naprawdę świetna specjalistka.

132/6596 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Białołęka

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 Pigwa gruszkowa Portugal silnie rosnąca obfite owocowanie, soczyste owoce drzewo owocowe. Pigwa Gruszkowa Portugal to silnie rosnące drzewo owocowe. Owocuje obficie, ale ma duże wymagania glebowe. Owoce mają żółtawo-pomarańczową skórkę, pokrytą szarym nalotem. Są one bardzo soczyste i przypominają kształtem grusze. Na plony możemy liczyć w połowie października. Produkt sprzedawany w pojemniku. Zapraszamy do zakupu pod adresem: https://www.zgarden.pl/drzewa-owocowe/pigwa- wielkoowocowa-/pigwa-gruszkowa-portugal-w-pojemniku-.html Kontakt: F.H.U zGarden Klaudia Zielińska ul. Bł. Edm. Bojanowskiego 1 39-310 Radomyśl Wielki Zadzwoń i zamów produkt: Pon. - Pt. 8:00-16:30

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Porady prawne
 Radca prawny Marek Zarządzki w Warszawie podejmie się prowadzenia obsługi prawnej obsługi prawnej Spółki z o. o.. Posiadam praktykę z zakresu świadczenia obsługi prawnej spółek, m.in. branży doradczej, budowlanej, handlu, usług, transportu, funduszy unijnych, księgowej, produkcyjnej, ubezpieczeniowej. Specjalizacja: prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, pracy, zamówień publicznych.Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu, - zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.

Budowlane
 Rolety, żaluzje 796-698-555

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.