Zwykły włamywacz czy kolekcjoner?
20 stycznia 2012
Kolekcjonerstwo w zasadzie nie jest zbyt złym nawykiem, choć rodziny maniaków zapewne uważają inaczej. Gorzej, gdy trafi się amator kompletowania sprzętów, taki jak Piotr S. z Bielan.
Budowa przychodni na Wrzecionie zmierza ku końcowi
Trwają prace wykończeniowe nowej przychodni przy ul. Przy Agorze 16b, do której zostanie przeniesiona podstawowa opieka zdrowotna dla dorosłych i dzieci, realizowana obecnie w przychodni przy ul. Wrzeciono 10c. Nie tylko lepsze warunki lokalowe, ale też więcej usług medycznych czekać będzie na pacjentów nowej placówki.
Chwilę później usiłował kamieniem wybić szybę w kolejnym samochodzie. Piotra S. zauważył mężczyzna spacerujący z psem i od razu powiadomił policję. Chwilę później włamywacz został zatrzymany przez bielańskich wywiadowców.
30-latek odpowie za kradzież z włamaniem i usiłowanie kradzieży z włamaniem. Będzie odpowiadał jako recydywista. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
Ale Fulik nie wierzy, że to było w celu zebrania kasy na gorzałę. Piotr S. na pewno kompletował sobie system audio: tu panelik, tam głośniczek, gdzie indziej zmieniarka...
TW Fulik
na podstawie informacji policji












































