REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Chciał wręczyć policjantom łapówkę. Poszło o marihuanę

  21 lutego 2023

Chciał wręczyć policjantom łapówkę. Poszło o marihuanę
źródło: KSP

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją przedstawili 21-latkowi zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz złożenie obietnicy udzielenia korzyści majątkowej. Młody mężczyzna chciał wręczyć policjantom 2 tys. zł łapówki w zamian za odstąpienie od interwencji.

REKLAMA

Na ulicy Szekspira na Wawrzyszewie bielańscy wywiadowcy zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Podchodząc do samochodu poczuli charakterystyczny zapach marihuany.

Zatrzymanie za marihuanę

"Szybko wyszło na jaw, że 21-latek miał przy sobie kilka gramów suszu roślinnego. Nastolatek użył gazu wobec policji. Poszło o skręta Nastolatek użył gazu wobec policji. Poszło o skręta
Policyjna kontrola na warszawskiej Chomiczówce doprowadziła do zatrzymania 17-latka. Chłopak użył gazu łzawiącego przeciwko policjantom, którzy chcieli zatrzymać go za palenie skręta. W mieszkaniu miał narkotyki. Usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i czynną napaść na funkcjonariusza policji. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.
Funkcjonariusze od razu udali się do miejsca zamieszkania młodego mężczyzny. W garażu znaleźli torbę foliową z suszem roślinnym o wadze ponad 140 gramów" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Kierowca zaproponował policjantom 2 tys. złotych łapówki w zamian za odstąpienie od interwencji. Policjanci kilka razy informowali mężczyznę, że popełnia kolejne przestępstwo. 21-latek nie rezygnował i cały czas proponował funkcjonariuszom przyjęcie korzyści majątkowej.

Zapraszamy na zakupy

Zarzuty za marihuanę

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to marihuana.

Bielańscy policjanci przedstawili 21-latkowi zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz złożenie obietnicy udzielenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Młodemu człowiekowi grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA