REKLAMA

Bemowo

budżet obywatelski

 

Znacznie skromniejsza bezpłatna oferta pływalni Pingwin

  6 września 2023

Znacznie skromniejsza bezpłatna oferta pływalni Pingwin
źródło: OSiR Bemowo

Budżet obywatelski Bemowa co roku oferuje mieszkańcom bezpłatne wejściówki na pływalnię Pingwin przy Oławskiej 3. W przyszłym roku będzie dużo skromniej.

REKLAMA

Jak co roku do budżetu obywatelskiego Bemowa składanych jest wiele propozycji dla miłośników pływania, które są chętnie przez mieszkańców wybierane. W tym roku głosowanie można scharakteryzować jednym znanym przysłowiem "z dużej chmury, mały deszcz", gdyż pomimo wielu propozycji, ostała się tylko jedna.

Tylko jeden projekt wygrał głosowanie

W przyszłym roku nie będzie realizacji drogiego projektu Edyty Oknińskiej. Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie! Jakie perfumy damskie wybrać na lato? Sprawdź zapachy, które są świeże i lekkie!
Damskie perfumy są dzisiaj nieodłącznym elementem codziennych stylizacji na uczelnie, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Równie ważnym jak dobrze dobrane dodatki, biżuteria, odpowiedni makijaż czy fryzura.
Za milion złotych pomysłodawczyni zaproponowała 400 bezpłatnych wejściówek rodzinnych (2+1) w okresie od września do grudnia 2024 roku z założeniem, że co tydzień skorzysta z basenu 25 rodzin. Do tego przewidziała 800 indywidualnych bezpłatnych wejściówek w okresie od marca do grudnia. Tyle samo wejściówek przypadłoby mieszkańcom, którym przysługuje ulga na basenie. W ramach tej kwoty odbyłaby się też modernizacja szatni, a więc wymiana sanitariatów, natrysków, kabin zamykanych, armatury, posadzek, płytek i ławek oraz modernizacja recepcji. Projekt ten nie zyskał uznania w oczach głosujących, podobnie jak "Aqua Aerobic dla seniora 60+" za 120 tys. zł oraz bezpłatne pływanie dla dzieci do 8. roku życia za niespełna 27 tys. zł.

Kup bilet

Bezpłatnie na basenie przy Oławskiej

Z "pływackich" propozycji zwyciężył jedynie projekt Katarzyny Borowskiej przeznaczony dla dzieci i młodzieży. Za ponad 160 tys. zł oferowane będą wejścia dla rodzin - pływanie rekreacyjne, bez instruktora, upoważniające jedną osobę dorosłą wraz z jednym dzieckiem do lat 13 do skorzystania z małego basenu oraz wejścia indywidualne - pływanie rekreacyjne, bez instruktora dla osób powyżej trzynastego roku życia. 45-minutowe zajęcia będą zorganizowane w trzech turach w soboty i niedziele w grupach maksymalnie 14-osobowych (wejścia rodzinne) i grupach maksymalnie 16-osobowych (indywidualnie).

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024