REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna »

 

Zabił starszą siostrę i siostrzeńca? Podejrzany o morderstwo na Nowodworskiej aresztowany

  2 marca 2023

alt='Zabił starszą siostrę i siostrzeńca? Podejrzany o morderstwo na Nowodworskiej aresztowany'
źródło: Pixabay

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o podwójne morderstwo na warszawskich Nowodworach. 23 lutego w domu jednorodzinnym przy Nowodworskiej znaleziono ciała 50-letniej kobiety i jej 22-letniego syna. Podejrzany jest członek najbliższej rodziny.

REKLAMA

Jak informuje TVN Warszawa, sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zdecydował, że podejrzany o podwójne morderstwo spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie.

Morderstwo w Warszawie

"W domu jednorodzinnym na Nowodworach doszło do tragedii. Komisarz Paulina Onyszko, rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, podaje tylko, że odkryto dwa ciała a jedna osoba została przewieziona do szpitala" - informowaliśmy 23 lutego. Makabryczna zbrodnia na Tarchominie. Morderca wcześniej był notowany za przemoc domową Makabryczna zbrodnia na Tarchominie. Morderca wcześniej był notowany za przemoc domową
W sobotę w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Praga Północ odbyło się przesłuchanie zatrzymanego dwa dni wcześniej 48-letniego mieszkańca Białołęki. Prokurator na podstawie zebranych w sprawie materiałów przedstawił mężczyźnie zarzuty dotyczące zabójstwa byłego teścia i znieważenia jego zwłok. Co się wydarzyło na Tarchominie?

Policja otrzymała zgłoszenie w czwartek 23 lutego około godziny 16:00. Jak informowała Komenda Miejska Straży Pożarnej, podczas interwencji policjanci potrzebowali pomocy. Strażacy z jednostki przy Modlińskiej przyjechali na Nowodwory, by otworzyć funkcjonariuszom drzwi balkonowe do budynku. Policja z początku nie chciała udzielać żadnych informacji o wydarzeniach w domu przy Nowodworskiej, ograniczając się do stwierdzenia, że trwają wyjaśnienia.

Kup bilet

Brat oskarżony o morderstwo

W związku ze sprawą policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę, który miał zabić starszą o trzynaście lat siostrę, a także 22-letniego siostrzeńca. Za podwójne zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia. Wiadomo już, że policja udała się na miejsce po zgłoszeniu sąsiadów zaniepokojonych brakiem kontaktu z 50-latką. Gdy funkcjonariusze dostali się do domu przy Nowodworskiej, znaleźli w nim ciała i rannego podejrzanego, siedzącego w fotelu. Policja zabezpieczyła przedmioty, który mogły posłużyć do dokonania zbrodni. 37-latek trafił początkowo do szpitala, a następnie został przewieziony do prokuratury.

- Prokurator wystąpił do sądu o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się do tego wniosku i wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego w areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy - informuje komisarz Onyszko.

(jok)

.
 

REKLAMA

Czytaj na ten temat

Komentarze (2)

# WrednyKot

02.03.2023 11:50

Jeśi poprawnie wnioskuję, to zrobiła tego go mając 15 lat? Czyli musiała zajść mająć 15 albo 14... OK....

# Ududucj

03.03.2023 09:24

Wrednykot coś Ci liczenie nie wychodzi. Albo czytanie.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024